Majutus Kuressaares - infoViking
majutus kuressaares

Majutus Kuressaares

Kuressaaret võib pidada justkui Saaremaa pealinnaks. Kuressaaret võib nimetada ka täheks keset saart, sest just siia on koondunud inimesed, siit leiab Saaremaa suuremad ostukeskused ja muidugi leidub siin ka enim majutusasutusi. 

Kuressaare on enda majutuse poolest hinnatud ning tuntud. Sinne ajalugu on pikk ning majutanud elanikke mitmeid aastaid. 

Majutus Kuressaares on tehtud väga lihtsaks ning mitmekesiseks. Siit leiab igale maitsele ja eelistusele sobiliku majutusasutuse. Kuressaare üks suuri eelistusi on tema enda asukoht Saaremaa suhtes. 

Kui ööbimine toimib kuressaares, aga soov on avastada Saaremaad, siis saab siit hõlpsasti nii Eesti kõige läänepoolsemat tippu külastada, minna mõnusale merereisile ning nautida rabamatka kaunis looduses.

Hotellid ja spaad Kuressaares

Saaremaa hotell - Grand Rose Spa Hotell-1

Grand Rose Spa Hotell

Tegu on Saaremaa pärliga, mis pakub nii SPA elamusi, kui ka võimalust nautida luksuslikku hotelli. Seda võib pidada kõige laialdasema sauna valikutega Spa-d Saaremaal.

7 erinevat sauna ja 3 basseini on just selleks, et tagada parim elamus ja nauding. Kui lõõgastav saun on tehtud, siis hiljem on võimalus kehahooldus teenuseks ning samuti ka erinevateks ilusalongiteks.

Saaremaa hotell - Arensburg Boutique Hotell & Spa

Arensburg Boutique Hotell & Spa

Arensburg Boutique Hotell & Spa on pika ajalooga ning stiilse välimusega hotell on külastajate poolt kõrgelt hinnatud. Asukoht on vanalinnas ning kõik Kuressaare olulisemad kohad on käega haaratav.

Peale selle, et saad nautida hotelli, siis on võimalus ka spaa elamuseks. Mullivanni ja saunaga varustatud spa annab täieliku rahulolu ning lõõgastus võimaluse.

Georg Ots Spa Hotell Saaremaal

Georg Ots Spa Hotell

Georg Ots Spa hotell on Saaremaal üks tuntumaid ning luksuslikumaid hotelle. Seda võib nimetada tõeliseks Saaremaa spa-ks. Akendest avaneb imeline vaade Kuressaare jahisadamale ning merele. Samuti on kohe vaateväljas ka Kuressaare piiskopilinnus. 

Imeline hotell, kus saad kõigele muule võtta täieliku puhkuselamuse ning peale pikki avastusretki Saaremaal nautida õhtul lõõgastavat spa-d.

Arabella Hotell Saaremaal

Arabella Hotell

Kuressaare kesklinnas asuv Arabella Hotell on mõeldud inimestele, kes hindavad hea asukohta ning kvaliteeti. Kõik mida vajad on käe-jala kaugusel. 

Hommikul saab kasutada maitsva söögiga restoranis. Õhtul saab saunas lõõgastada ning nautida rahulikku und.

Meri Hotell Saaremaal

Meri Seaside Hotell

Kvaliteetne Meri Seaside hotell on enda imelise asukohaga ning võimalusega populaarsust kogunud. Aknast avaneb imeline vaade mere äärde ning koheselt on jahisadam ja piiskopilinnus käega katsutavas kaugusel. 

Kui tahad võtta kiirest elutempost korraks aega maha, siis hotell Meri on selleks ainulaadne koht. Puhka ja söö maitsvaid toite ning samuti on võimalus olenevalt toast nautida ka saunamõnusid.

Saaremaa Ekesparre Boutique Hotell

Ekesparre Boutique Hotell

Ekesparre Boutique on luksuslik ja pika ajalooga Kuressaare Hotell. Nimelt on tegu kõige vanema hotelliga Saaremaal, mille huvitav elulugu sai alguse 1908 aastal, kui hoone ehitati. 

See tundub justkui väiksele omaette saarel asub hotell, kuhu saab üle silla. Täpselt selle kõrval asub Kuressaare piiskopilinnus. Lisaks sellele saad suviti rentida endale paadi, et minna ja puhata väikesel sõidul. Seda võib nimetada justkui pelgupaigaks igapäevaelust.

Saaremaa hotell NOSPA

Hotell NOSPA

Hotell NOSPA on ainulaadne ja omapärane majutus Saaremaal. Nimelt on tegu automaatse hotelliga, kuhu saab võtmevabalt 24/7 siseneda. See on tänapäevane ja moodne hotell, kus on kõik vajalik ning täpselt nii palju kui vaja on olemas.

Seda võib ka nimetada hotelli ilma spa-ta. Kuid sellegipoolest saad siit kõik mida vajad ja rohkemgi veel. Kui tahad Kuressaaret avastama minna, siis haara elektriline tõukeratas ja jõuad kiirelt ja murevabalt soovitud asukohta.

Asa Hotell Saaremaal

Asa Spa Hotell

Asa Spa hotell on kuulus Saaremaa hotell, mis on saanud uue ja värske ilme. Siit saab kõik, mida üks spa hotell pakkuda saab. Kui tahad tunda milline on puhkus Saaremaal, siis see on ideaalne võimalus selleks.

Asa Spa pakub imelisi toite, sauna ja spa elamusi, erinevaid terviseprotseduure, jõusaali, hotellitube ja palju muud.

Saaremaa hotellid - Villa Kuus Sõlme

Villa Kuus Sõlme

Villa Kuus Sõlme pakub enda ainulaadse asukohaga võimalust olla privaatses ja rahulikus asukohas. See on mere ääres asuv hotell koos eraranna ning terrassiga. Siin saab grillida, ujuda ning tunda saare võlusid. 

Kohe kõrval asub Roomassaare jahisadam, lennujaam ja läheduses on Kuressaare vaatamisväärsused. Parkimise pärast muret tundma ei pea, sest selleks on eraparkla. Suurepärane võimalus perega puhkamiseks.

Hotell saaremaal - Ö Seaside Suites

Ö Seaside Suites

Ö mereäärse sviidi juures on arvestatud kõige sellega, mida ühe mõnusa puhkuse juures vaja on. Kui lähed tuppa ning eemaldad akende eest kardinad, siis avaneb vaade mere äärde ja Kuressaare piiskopilinnusele. Seega saad imelist päikeseloojangut nautida otse rõdult. 

Lisaks kõigele on osa tubasid varustatud ka saunaga, mis on justkui kirss tordil. Privaatne ja luksuslik võimalus nautida Saaremaa imelisi elamusi.

Hotell Johan Suites & Spa Saaremaal

Johan Suites & Spa

Johan Spa-sse minnes tunned ennast väga koduselt. Siin saad tunda tõelist Saarlaslikku külalislahkust. See on justkui lõõgastus, tervenemist ja ergstust pakkuv hotell, mis on samas  meeldejääv ja mitmekülgne, kuid lihtne ja privaatne.

Kõigele lisaks saad nautida veel spa mõnusid ning lõõgastuda täielikult, et puhata igapäevaelust ja laadida enda patareisid.

Kuressaare Marina Apartment

Kuressaare Marina Apartment

Saaremaa on teada tuntud enda imeliste asukohtade poolest ning Kuressaare Marina Apartment ei ole mingi erand. Täpsel jahisadama kõrval asuv hotell pakub kaunist vaadet lahele. 

Vanalinn ja Kuressaare piiskopilinnus on kõigest 10-15 minutilise jalutuskäigu kaugusel ning rand on kõigest paarisaja meetri kaugusel. Kõik mugavused on hotellil olemas ning see annab täieliku elamustepaketi võimalused.  

Hostelid ja muu majutus Kuressaares

hostel saaremaal

Kuressaare Tallinn Street Apartments

Kuressaare Tallinn Street Apartments on südalinnas asuv majutus. Kõik toad on luksusliku sisustusega, avarad toad ning kõikide vajalike mugavustega. Kui tahad nautida filmiõhtuid, siis on ka selleks ideaalne võimalus olemas. 

Hommikuti saad ise süüa teha või liitud rootsi lauaga, mis asub kõrval olevas hotellis. Seal saad kõigele lisaks minna ja külastada spa elamusi.

Hostelid saaremaal

Arina Guest Apartment

Arina Guest Apartment on stiilne ja renoveeritud Kuressaare hostel, mis asub rahulikus rajoonis.  Lisaks sellele on see rannast 12 minutilise jalutuskäigu kaugusel ja Kuressaare piiskopilinnusest 1 minuti kaugusel. 

See sobib ideaalselt peredel ja paaridele. Kõigele muule on võimalus teha kaminasse tuli ja nautida rahulikku olemist. Alumisel korrusel on saun, kus saab kogeda tõelist Saaremaa soojust.

Saaremaa hostelid

Apartment for Friends

Klassikalise sisustusega Apartment for friends asub Kuressaare vanalinnas. Toas on olemas kõik vajalikud mugavused: muidugi on televisioon, külmkapp ja lisaks sellele ka palju muud. Seega puudust ei tule millestki.

Kui soov on ise süüa teha, siis palun väga selleks on kõik võimalused olemas. Samas kui süüa ise teha ei taha, siis saad minna kõrvalolevatesse söögimajadesse Saaremaa toitlustust nautima.

Saaremaa hostelid 1

Ovelia B&B

Ovelia B&B on soodne ja hubane majutusvõimalus Saaremaal. Kui oled pikalt unistanud ühest mõnusast Saaremaa reisist, siis Ovelia B&B täidab kõik vajadused selleks, et öö mööda saata. 

Kõik mugavused, mida majutuselt soovid on olemas. Kui tahad süüa teha, siis ka selleks on eraldi kööginurk. Rand on kõigest 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Saaremaa hostelid

Suve Puhkemaja

Suve puhkemaja annab sulle ideaalse võimaluse nautimaks Saaremaa võlusid. Siin on olemas 5 magamistuba, koos kööginurga, grillimisvõimalusega ning aia võludega. Lisaks kõigele saad nii nagu saarlastele kombeks nautida sauna ja sellega kaasnevaid hüvesid.

Kuigi suve puhkemaja pakub privaatsust, rahu ja vaikust, siis on kõik vajalikud asjad kiviviske kaugusel. Rand asub kõigest 800 meetri kaugusel.

Saaremaa hostelid

Suviste Külalistemaja

Kõiges paari minutilise jalutuskäigu kaugusel kesklinnast asub Suviste Külalistemaja ja on tõeliselt hubane koht. Toad on mõnusate soojade värvidega, mis loob just sellise meeleolu nagu ühel puhkusel olema peab. 

Näiteks rand on 700 meetri kaugusel ja kuulus Kuressaare piiskopilinnus vaid 450 meetri kaugusel Suviste Külalistemajast. Samuti on lähedal ka vanalinn, seega ei pea muretsema kuidas saaks kiirelt tutvuda imeliste vaatamisväärsustega.

Pargi Apartment

Pargi Apartment

Pargi Apartment ei hoia ruumiga kokku ning rõhku on pandud avarusele ja hubasusele. 128 ruutu, mis hõlmab endast ka rõdu. Parkimise pärast muretsema ei pea, sest külalistele on see täiesti tasuta. 

Majutuses on kõik mugavused mida vaja läheb. Olemas on enda kööginurk, kus asub prae- ja küpsetusahi ning nõudepesumasin. Läheduses on erinevad toitlustuskohad ning lisaks kõigele ka golfi mängimise võimalus.

Saaremaa hostelid

Kohtu Apartment Epoch

Tegu on unikaalse ja omapärase majutusega. Majutus pakub 3 erinevat magamistuba, millele lisaks on üks vannituba. Lisaks kui tahad kuhugi minna, siis ei pea selleks võtma ette pikka reisi näiteks ainult 1 km kaugusel on Kuressaare rand.

Kohtu Apartment on varustatud kõikide mugavustega, mida ühest majutusasutusest loota ja tahta võib. Peale selle on siin olemas terrass, kus on vaade Kuressaare linnale.

Saaremaa hostelid

Kuressaare Turu Apartment

Otse vanalinnas asuv kaunis Turu Apartment on klasskaliselt kauni sisutusega majutus, millel on olemas kamin ja lisaks ka sööginurk. Majutuses on kogu vajalik olemas ning millegipärast muretsema ei pea, saad puhkust nautida.

Asukohalt on kõik käe/jala juures. 850 meetri kaugusel on Kuressaare piiskopilinnus, bussijaam on 1,1 kilomeetri kaugusel ning kauplus ja restoran kõigest 350 meetri kaugusel.