Ruhnu majutus - infoViking
Ruhnu majutus

Ruhnu majutus

Ruhnu on üks tõeliselt maagiline saar. Seda võib isegi nimetada Liivi lahe kaunimaks saareks. Siinne loodus kiirgab endast rahulikkust ja vaikust. Kui otsid kohta, kus puhata kiirest ja tormilises maailmas, siis Ruhnu saar on parim koht kuhu tulla enda patareisid laadima. 

Kui mõelda sellele, et kuidas sellele imelisele saarele üldse pääseb, siis on see lihtne. Praamiga sõites asub see kolme tunni kaugusel Pärnust ja kahe tunni kaugusel Saaremaast. Kuid alati on võimalus kasutada ka kiiremat transporti ja tulla lennukiga. See reis on nii Saaremaalt  kui ka Pärnust poole tunni kaugusel. 

Majutusasutused Ruhnus on tõelised pärlid, mis pakuvad mugavaid ja hubaseid ööbimis võimalusi. Ööbimiseks on kümme erinevat hoonet. Kõik on enda olemuselt veidi erinevad ning samuti ka asukohalt. Kuigi Ruhnus on kõik kiviviske kaugusel, siis ei tasu otseselt muretseda sellepärast, kus ööbimismaja paikneb. 

Kui aga soovid soojal suveööl natuida ainult loodust, siis hea ja soodne viis on seda teha välitingimustes. Telkimine on üks viis kuidas olla loodusega üks ning olla korraks eemal tavapärasest elust ja olust.

Kõik majutusasutused Ruhnus

Builders talu - Ruhnu majutus

Buildersi talu

Buldersi talu on tõeliselt suur puhkemaja kuhu saab mahutada kolm jalgpalli meeskonda ehk 34 inimest. Kui tahad muuta enda puhkust lõbusaks, siis Buildersi talu on tõeliselt mõnus sportlikuks ja aktiivseks puhkuseks.

Võimaluseks on ratta laenutus, et avastada kiirelt ja lihtsalt saart. Olemas on võrkpalliplats, lapsed saavad mängida mänguväljakul ning samuti ootavad kõiki sõbralikud taluloomad. Võimalus on süüa värskelt püütud kala ning nendest valmistatud roogasid. Pood on kiviviske kaugusel ehk 100 meetri kaugusel.

Kardoni talu - Ruhnu majutus

Kardoni talu

Kardoni talus saad nautida täielikku privaatsust ja rahu. Siin saad nautida Ruhnu võlusid. Kohalik toit, auto-ringreisi võimalus saarel ja rattalaenutus. Kõik selleks, et saaksid võtta saarelt maksimaalselt seda mida võtta annab.

Pakume kahte tube majutuseks ning samuti köögiruumi eraldiseisvas elumajas.

Liise talu - Ruhnu majutus

Liise talu

Liise talu on tõeline elamus, mida ei saa kuskilt mujalt. Selle turismitalu külaliste vastuvõtmise ajalugu ulatub aastasse 1998. Siin saab minna suure grupiga, sest talu mahutab ära 41 inimest. Lisaks on võimalus minna sauna (privaatne) mis mahutab 12 inimest.  

Liise talu pagarikoda teeb igal hommikul leiba-sai, pirukaid ja erinevaid küpsetisi. Tõeline elamus, mida armasast ruhnu saarelt on võimalik saada. Võimalus on korraldada erinevaid suvepäevi ning ka pulmapidusid.

Lääne Bullersi talu - Ruhnu majutus

Lääne-Bullersi talu

Lääne-Bullersi talu on justkui täht keset saart, sest see asub sõna otseses mõttes saare keskel. Kui soovid privaatset, rahulikku ja vaikset puhkust, siis see talu on just sinule mõeldud. Inimesi on võimalik majutada maksimaalselt kuus. 

Kõik vajalik on käe-jala kaugusel. Kauplus, söögikoht ja kohvik on 30 meetrit ööbimismajast.

Puhkemajad Ruhnus - majutus Ruhnus

Puhkemajad Ruhnu saarel

Puhkemajad Ruhnu saarel pakuvad kaht võimalust majutamiseks. Antsu ait ja Ronja maja. Mõlemad mahutavad kuni kuus inimest.

Võimalus on nautida mõnusaid grilliõhtuid ning einestamisi Ruhnu looduses. Lisana on võimalus suitsusaunaks, maitsta kohalikke eineid, minna kalastusretkele või koguni purjetama.  Saad enda õhtud teha tõeliselt romantiliseks ning eriliseks.

Tiigi talu - majutus Ruhnus

Tiigi talu

Pika ajalooga Tiigi talu on järjekordne võimalus nautida privaatset olemist, lisaks on piisavalt ruumi, et tunda ennast vabana isegi suuremate gruppidega. Hoovis on võimalus lõkke tegemiseks ja ööbimine on võimalik tegelikult ka telgis.

Majutuses on kasutada ait, suvemaja, saunamaja ning samuti mingi osa elumajast.

Limo saun - Ruhnu majutus

Limo saun

Limo sauna võib nimetada justkui Eesti kõige kaugemas rannas asuvat sauna võimalust. Saun valmis 2005 aastal ning lisaks saunale saab seal ka ööbida. Mis aga teeb sellest kohast täieliku paradiisi on see, et meri asub kõiges 30 meetri kaugusel.

Kirisi tordile lisab omakorda terrass, mis asub maja kahel küljel ning samuti on olemas kamin koos köögisaaliga. Naudi päikesetõuse koos imelise seltskonnaga ning tähista seda imelist elu.

Nyboni talu - majutus Ruhnus

Nyboni talu

Nyboni talu on koht, mida saad külastada nii talve,l kui suvel ning teha väike paus kiirest igapäevaelust. Hoone mahutab ära 8 inimest.

Võimalusi on grillimiseks, telkimiseks, kui ka jalgrattaga sõiduks. Kuna hoone asub saare keskel on Ruhnu avastamine lihtne ning kiire. Külasta Nyboni talu ning naudi pere või sõpradega imelist ruhnu saart.

Ruhnu puhkemaja - Ruhnu majutus

Ruhnu puhkemaja

Ruhnu puhkemaja annab võimaluse mahutamaks 13 inimest, kes soovivad saarele puhkama tulla ning nautida mugavat ja hubast olemist. Ruhnu puhkemaja pakub võimalust privaatseks olemiseks.

Peamaja on avara terrassiga hoone, mis mahutab 6 inimest. Kõik mugavused on sellega kaasnevad ehk batuut, lõkkekoht, sulgpalliväljak, grill ning muidugi ei saa ära unustada sauna. Lisaks peamajale on olemas ka kõrvalmaja, mis mahutab veel lisaks 5 inimest. Veidi eemal on ka aiamaja, kus on kohti veel kahele inimesele.

Timu talu - majutus Ruhnus

Timu talu

Timu talu asub küla ja sadama vahel metsa sees. See on täielikuks privaatsuseks ja omaette olemiseks ideaalne kämping. Timu talu annab võimaluse enda patareisid laadida ning olla rahus ja vaikuses. Samas on võimalus kiirelt minna nii külasse kui sadamasse.

Tegu on 2020 aastal valminud kahe hubase ja väikese suvemajaga, mis pakub lisaks ööbimisvõimalustele välisauna, lõkkeplatsi ja välikööki.