Meist - infoViking

Meist

infoViking veebilehe lugu sai alguse 2021. aasta septembris. Sellest ajast saadik on meie eesmärgiks olnud avaldada sisu, mida inimesed Googlest otsivad – ehk anda vastused nendele teemadele mida vajatakse. Veebilehe nägu, kontseptsioon ja visioon on ajapikku muutunud ning nüüd nimetame seda lehte infoveebiks, kust leiab nii informatiivseid artikeid kui ka tavakasutajale vajalikku teavet ettevõtete kohta.

Miks on infoViking vajalik ja mis mure ta lahendab?

Infovikingul on kaks lahendust ühes.

  • Ühest otsast on meie leht infoveeb, kust tavakasutaja leiab tasuta informatsiooni ja teavet erivaldkondest.
  • Teisest otsast on see ka andmebaas ettevõtetest, mille kasust saavad osa nii tava kliendid kui ka ettevõtjad. Kliendid leiavad mahukast andmebaasist ning kategooria lehelt tegutsevad relevantsed ettevõtted. Samuti on see lisa turundusallikas ettevõtetele.

Infoveeb mis tõstab sinu teadlikkust

infoViking veebilehel on üle 500 erineva artikli/sisulehe 15+ erinevast kategooriast. Kõik need lehed/artiklid on loodud sellel põhimõttel, mida otsitakse. Kui märkame, et mingit märksõna on otsitud Googlest palju, siis loome selle ümber vastava artikli või lehe, kust leiab sulle vajaliku informatsiooni.

Sellisel viisil toome ühte kohta kokku kogu vajaliku teabe, mis tõstab sinu teadlikkust otsitust märksõnast.

Viime ettevõtte ja kliendi kokku

Peamine kitsaskoht mille ees ettevõtted seisavad on veebiavaruses silmapaistmine. Sarnaseid ettevõtteid on palju ning kui otsida mingit kindlat eriala või valdkonda, siis ette tulnud valik on meeletult suur.

Kuna meie põhitalaks on SEO ehk olla Googlest leitav – ongi just siin võimalus ettevõtetel. Olla tasuta oluliste märksõnadega nähtav, luua usaldust, ning avardada oma brändi tuntust – just seda info VIking võimaldabki.

Selleks, et näha mis variandid kui ettevõttena sul avanevad > TUTVU KOOSTÖÖ VÕIMALUSTEGA

infoViking areneb edasi

infoViking on pidevalt arenemas ning uuenemas. Meie eesmärk on olla kaasaegne platvorm, kust leiab vajaliku informatsiooni ning teabe, mida otsitakse.

Tekkinud küsimuste või ettepanekute korral ootame sinult kirju, mis aitaks meil arendada infoViking platvormi just selliseks, mis oleks kasutajasõbralik sulle. Võta meiega ühendust!

infoViking meeskond

infoviking team