Meist

InfoViking on 2021. aastal loodud ja alguse saanud veebilehekülg, mille eesmärk on olla põhjalik ja kvaliteetne info allikas. Siia on kokku koondatud oluline ja relevantne info, mida inimesed otsivad suurest interneti avarusest. 

Miks on InfoViking vajalik ja mis siit leiab?

Info üleküllus ja skeptism on vallutanud maailma. Selleks, et midagi leida peab käima läbi sadu kui mitte tuhandeid lehekülgi ning sageli ei ole ka sellest kasu. Infoviking on kokku kogunud kogu vajaliku ühte kohta. See on justkui suur infoallikas, kuhu on koondatud asjakohane informatsioon ning teave laiast interneti maailmast.

Mida täpsemalt leiad InfoViking lehelt:

1. Teenusepakkujad erivaldkondadest koos TASUTA nõuannetega.
2. Hinnavõrdlused erinevatest toodetest ning brändidest koos klientide tagasisidega.
3. Informatiivsed artiklid erinevatest eluvaldkondadest.

Mida leiad Teenusepakkujate lehelt?

Teenusepakkujate lehele on koondatud erinevad spetsialistid, ettevõtted ning üldiselt teenusepakkujad, mis on kategoriseeritud vastavalt erialale.

Sinu vaevaks jääb ainult valida konkreetne teenus ning sealt juba avaneb vajalik informatsioon teenuse kohta ning vastavad teenusepakkujad, kes vajaduse korral saaksid töö sinu eest ära teha. Uuri lähemalt teenusepakkujate lehelt!

Mida leiad Hinnavõrdluse lehelt?

Internetis ostetud kaupadel on mitmeid eeliseid: kiirus, mugavus ning paindlikkus. Kuid üheks suurimaks miinuseks on kindlus, et kas valitud toode vastab ikkagi kirjeldusele ja nähtud pildile.

Hinnavõrdluse lehelt leiad erivad tooted, kus saad võrrelda sarnaseid brände ning teha õige valik vastavalt hinnale ning klientide tagasisidele. Sellega saad kindluse, et valitud toode vastab sinu ootustele. Tutvu toodetega lähemalt hinnavõrdluse lehelt.

Mida leiad Nõuannete lehelt?

Nõuannete lehelt leiad erinevad kategooriad ning teemad, millele otsitakse pingsalt vastuseid. Otsides lahendust oma küsimutele võetakse sageli appi Google otsing. Avanev pilt peale märksõna lisamist lööb silme eest lausa kirjuks ning tekitab hulga uusi küsimusi, et milline neist on relevantne ja usaldusväärne.

Nõuannete lehelt leiad relevantse ning usaldusväärse informatsiooni, mis on kokku pandud põhjaliku uurismistöö tulemusena. Pidevalt uuenevalt nõuannete lehelt leiad pidevalt värsket informatsiooni, ilma et peaksid otsimiseks ise palju aega kulutama. Vaata lähemalt meie nõuannete lehelt.

Annab ettevõtetele lisaväljundi

Mis on tänapäeva üks suurimaid murekohti ettevõtel? Väljapaistmine – see on muutunud keerulisemaks kui kunagi varem, sest infoküllust on meeletult ning konkurents äärmiselt tihe.

Peamine kitsaskoht mille ees seistakse on veebiavaruses silmapaistmine. Sarnaseid ettevõtteid on palju ning kui otsida mingit kindlat teemat/artiklit, siis leiab ennast laia valiku ees. Erinevad artiklid, blogid ja foorumid löövad silme eest lausa kirjuks.

InfoViking annab ettevõtetele lisaväljundi paistmaks silma selles keerulises ning avaras veebimaailmas. Meie põhieesmärgiks on saada esimeseks kvaliteetseks infoallikaks Eestis ning sinna ka jääda. InfoViking teenuste lehel toome välja kvaliteetsed teenusepakkujad olenemata ettevõtte suurusest. Sellega võtame teilt ühe suure mure ära, paistes silma veebis.

TUTVU KOOSTÖÖ VÕIMALUSTEGA

InfoViking areneb edasi

InfoViking on pidevalt arenemas ning uuenemas, mis ongi selle lehe eesmärk. Olla kaasaegne platvorm, kust leiab alati kõige uudsema informatsiooni ning teabe, mida otsitakse enim.

Tekkinud küsimuste või ettepanekute korral ootame sinult kirju, mis aitaks meil arendada InfoViking platvormi just selliseks, mis oleks kasutajasõbralik sulle. Võta meiega ühendust!

Parimat soovides,

InfoViking meeskond