Meist

InfoViking on 2021. aastal loodud ja alguse saanud veebilehekülg, mille eesmärk on olla põhjalik ja kvaliteetne info allikas. Siia on koondatud kõik kõige olulisem ja relevantsem info, mida inimesed otsivad suurest interneti avarusest. 

Miks on InfoViking vajalik?

Info üleküllus ja skeptism on vallutanud maailma. Selleks, et midagi leida peab käima läbi sadu kui mitte tuhandeid lehekülgi ning sageli ei ole ka sellest kasu. Infovikingus oleme kogunud kogu vajaliku ühte kohta. See on justkui suur infoallikas, kuhu on koondatud asjakohane informatsioon ning teave laiast interneti maailmast.

Mida täpsemalt leiad InfoViking lehelt:

1. Informatiivsed artiklid erinevatest eluvaldkondadest.

2. Parimad teenuspakkujad erivaldkondadest koos tasuta nõuannetega.

Annab teenuspakkujale lisaväljundi

Mis on tänapäeva üks suurimaid murekohti ettevõtel? Väljapaistmine – see on muutunud keerulisemaks kui kunagi varem, sest infoküllust on meeletult ning konkurents äärmiselt tihe.

Peamine kitsaskoht mille ees seistakse on veebiavaruses silmapaistmine. Teenusepakkujaid on palju ning kui otsida mingit kindlat teemat/artiklit, siis leiab ennast laia valiku ees. Erinevad artiklid, blogid ja foorumid löövad silme eest lausa kirjuks.

InfoViking annab teenuspakkujatele lisaväljundi paistmaks silma selles keerulises ning avaras veebimaailmas. Meie põhieesmärgiks on saada esimeseks kvaliteetseks infoallikaks Eestis ning sinna ka jääda. InfoViking teenuste lehel toome välja kvaliteetsed teenusepakkujad olenemata ettevõtte suurusest. Sellega võtame teilt ühe suure mure ära, paistes silma veebis.

TUTVU KOOSTÖÖ VÕIMALUSTEGA

Muud koostöö võimalused

Meile on tähtis, et koostöö oleks sobilik mõlemale osapoolele ja ei tekiks ootamatuid üllatusi või probleeme. See milliseks koostöö kujuneb saame kokku leppida täpsemalt detaile lahti arutades. Protsess on lihtne ja loogiline. Lisaks uuri ja loe ka meie privaatsustingimusi.

Võimalusi erinevateks koostöödeks on mitmeid. 

Pakume koostööd ka reklaami ja sisuturunduse näol.

  • Reklaam: Soovite tulla rohkem nähtavale saades juurde uusi potentsiaalseid kliente. InfoVikingu lehel saate turundada oma ettevõtet erinevatel viisdel. Tutvu lähemalt koostöö võimalustega.
  • Sisuturundus: Kvaliteetset kontent, mis paistab silma ning kutsub klikkima. Teisisõnu on tegemist põhjaliku tekstiga, mis on relevantne sinu ettevõttele ja väärtuslik vaatajaskonnale, tuues rohkem silmapaare teie tegemistele.

Kui soovite küsida lisa, uurida lähemalt koostöö võimalustest või pakkuda ise muid variante koostööks, siis palun võtke meiega ühendust läbi kontakt vormi!

InfoViking meeskond