Privaatsuspoliitika - infoViking

Privaatsuspoliitika

Privaatsustingimused

Käesolev privaatsuspoliitika teavitus sisaldab kasulikku infot selle kohta, kuidas ja milleks OÜ InfoViking isikuandmeid (andmeid) kogub, töötleb ja jagab.

Privaatsuspoliitika lähtub andmekaitse üldregulatsioonist (GDPR – General Data Protection Regulation). 

Privaatsuspoliitika eesmärk on kaitsta klientide privaatsust kooskõlas Eesti Vabariigi seaduste ning Euroopa Liidu õigusaktidega. 

Kui mingil põhjusel tunned, et OÜ InfoViking on sulle liiga teinud, siis anna sellest kohe teada info@infoviking.ee

Mõisted

Isikuandmete töötlemine on igasugune veebilehe kasutaja (edaspidi kasutaja) isikuandmetega tehtav tegevus – andmete kogumine, töötlemine, talletamine, parandamine või kustutamine.

Kasutajad on kõik isikud, kes külastavad veebilehte, tarbivad teenuseid või edastavad omalt poolt infot. Näiteks artiklite lugemine, teenuste tellimine või meili teel ühenduse võtmine.

Isikuandmete töötlemine

Kinnitades privaatsustingimused annad õiguse andmete töötlemiseks kooskõlas käesolevate privaatsustingimustega.

OÜ InfoViking kogub veebilehe kaudu alljärgnevaid kasutajate isikuandmeid järgnevalt kirjeldatud viisidel:

  • kasutaja nimi ja e-posti aadress – küsides päringut või saates emaili.
  • veebilehe külastatavuse statistika – nägemaks ja võrdlemaks, mis on veebilehel käidava külastuste arv. Lisaks annab see võimaluse parandada kasutajakogemust ja teha turundust efektiivsemaks.

Koostöö

Koostöö on OÜ InfoVikingu ja kolmanda osapoole vaheline leping. Antud hetkel tagab see kolmanda osapoole (ehk teenusepakkuja) nähtavuse teistele ehk teenuseotsijale. seda kõike eesmärgiga, et suurendada kolmanda osapoole nähtavust internetis.

Kõik nüansid lepitakse eelnevalt kokku OÜ InfoVikingu ja kolmanda osapoole vahel.

OÜ InfoViking ei vastuta:

  • kui mitu inimest tuleb ja ostab teenust  igakuiselt läbi meie veebilehe. Me saame tõsta liikuvust ning muuta sind nähtavamaks aga me ei saa kontrollida kui mitu inimest just Sinu ettevõtte kasuks otsustab.
  • teenuste ja toodete täpsete hindade eest. Need on reguleeritud teenusepakkuja poolt mitte meie. Kui tekib probleem hindade osas, siis peate ühendust võtma teenusepakkujaga.
  • reklaamide õiguse ja sisu eest. Reklaamil kuvatav sisu on reklaamitava ettevõtte poolt paika pandud ning nende poolt reguleeritav.
  • koostöö punktide eest, mida ei ole lepingusse välja toodud. Kõik koostööd puudutavad punktid on eelnevalt lepingus välja toodud. Kõik mida seal kajastatud ei ole ei kuulu OÜ InfoVikingu vastutada.

Autoriõigus

Kui pole märgitud teisiti, on kogu veebilehe sisu autoriõiguste valdaja InfoViking OÜ. See tähendab, et sisu kasutamine mis tahes kujul (ka osaliselt) on lubatud ainult OÜ infoVikingu loal.

Igale koopiale peab olema lisatud siinsele veebilehele viitav link.Kõigi privaatsustingimuste ja andmetöötluse kohta tekkivate küsimustega palume võtta meiega ühendust aadressil info@infoviking.ee