Koostöö - InfoViking

Koostöö

infoVikinguga saavad kõik ettevõtted teha koostööd! Meie lõppeesmärk on olla Eesti suurim andmebaas ettevõtetest, kust vajaliku informatsiooni ettevõttest saavad just teie uued potentsiaalsed kliendid.

Andmebaasiga liitumine on kõigile TASUTA. Sellega tuleb kaasa:

  • Link sinu ettevõtte lehele – tõstab domeeni autoriteeti.
  • Oled Googlest leitav sinu eriala peakategooria märksõnaga.
  • Potentsiaalsed oled nähtav oma ettevõtte nime ja logoga infoVIking lehe külastajatele, mida on hetkel üle 30, 000 kuus. Lisavõimalus kus oma brändi tuntust edendada.
  • Meie andmebaas on pidevalt arendusfaasis ning ajaga lisandub sinna mitmeid uusi võimalusi millega tõsta klientide vaatest usaldusväärsust.

Tasulised lisavõimalused

Selleks, et infoViking lehel maksimumi võtta, pakume ka mitmeid premium turundamise võimalusi.

1. Ole esindatud spetsiifiliste märksõnadega

Kõik ettevõtted pääsevad andmebaasi tasuta läbi peakategooria märksõnaga.

Näiteks kui sa oled tegev ettevõtte haljastuse valdkonnast, siis oled meie külastajatele nähtav lehel “haljastus”. 

Aga kui soovid oma “võiduvõimalusi” tõsta, siis on saad ka oma ettevõtet teha nähtavaks lisakategooria/märksõnad lehtedel. Näiteks tiigi rajamine, muru külvamine, pinnase planeerimine või terrassi ehitus. Just sellised märksõnad, mida sinu kliendid Googlest otsivad.

2. Ole listis konkurentidest eespool

Soovid olla oma konkurentidest eespool? Loogiliselt märgatakse esimesena neid ettevõtteid, mis asuvad eespool. Siia võib näitena tuua Google otsingumootoris reklaamimisega.

3. Sinu ettevõtte reklaami bänneritel

Lehelt leiab mitu plokki, kus saad oma toodet/teenust/ettevõtet reklaamida. Reklaamipinda saab osta päisesse, artiklite sisse, kategooria lehtedele, küljeribasse ning jalusesse.

4. Sponsorlepingud

Soovid olla oma ettevõtte logo ja nimega nähtav olulistel lehtedel. Sealhulgas pealehel, uudiskirjas ning sulle olulistel kategooria lehtedel. Pakume sponsoreeritud lepinguid kahes variandis:

  • Sponsorleping SUUR – ettevõtte logo ja nimi pealehel, üldises uudiskirjas, sisuturundusartiklid, nähtav kategooria lehtedel ning olulistes artiklites.
  • Sponsorleping KATEGOORIA – ettevõtte logo ja nimi sinu valdkonna peakategooria lehel, sisuturundusartiklid, nähtav kategooria spetsiifilistel lehtedel ning olulistes artiklites. 

5. Sisuturundusartiklid

Sisuturundus artiklid sinu ettevõtte/toote/teenuse tutvustamiseks. Sisuturundusartiklid on nähtavad pealehe kategooria plokis, kategooria lehel ning külje ribal.

6. Veebileht läbi infoVikingu

Soovid ettevõttele uut veebilehte või soovid olemasolevat uuendada. infoVikingul on mitmeid koostööpartnereid, kes teevad töö ära veebiarenduses, SEOs ning digiturundamises.

7. Logo läbi infoVikingu

Üks parimaid viise kuidas klientidele meelde jääda. Uuenda või lase teha uus logo, mille valmistavad sulle infoVikingu koostööpartnerid.

Muud reklaami/koostöö võimalused

Kui sul on mõni muu koostöösoov või reklaamiidee, mida me siin välja ei toonud, siis võta meiega ikkagi ühendust. Vaatame meeleldi läbi erinevat pakkumised ja leiame ühise tee!