Koostöö - InfoViking

Koostöö

infoVikinguga saavad kõik ettevõtted teha koostööd! Meie lõppeesmärk on olla Eesti suurim andmebaas ettevõtetest, kust vajaliku informatsiooni ettevõttest saavad just teie uued potentsiaalsed kliendid.

Andmebaasiga liitumine on kõigile TASUTA. Sellega tuleb kaasa:

  • Link sinu ettevõtte lehele – tõstab domeeni autoriteeti.
  • Oled Googlest leitav sinu eriala peakategooria märksõnaga.
  • Potentsiaalsed oled nähtav oma ettevõtte nime ja logoga infoVIking lehe külastajatele, mida on hetkel üle 30, 000 kuus. Lisavõimalus kus oma brändi tuntust edendada.
  • Meie andmebaas on pidevalt arendusfaasis ning ajaga lisandub sinna mitmeid uusi võimalusi millega tõsta klientide vaatest usaldusväärsust.

Tasulised lisavõimalused/reklaam

Selleks, et infoViking lehel maksimumi võtta, pakume ka mitmeid premium turundamise võimalusi.

1. Sinu ettevõtte reklaami bänneritel

Lehelt leiab mitu plokki, kus saad oma toodet/teenust/ettevõtet reklaamida. Reklaamipinda saab osta päisesse, artiklite sisse, kategooria lehtedele, küljeribasse ning jalusesse.

2. Sisuturundusartiklid

Sisuturundus artiklid sinu ettevõtte/toote/teenuse tutvustamiseks. Sisuturundusartiklid on nähtavad pealehe kategooria plokis, kategooria lehel ning külje ribal.

3. Veebileht läbi infoVikingu

Soovid ettevõttele uut veebilehte või soovid olemasolevat uuendada. infoVikingul on mitmeid koostööpartnereid, kes teevad töö ära veebiarenduses, SEOs ning digiturundamises.

4. Logo läbi infoVikingu

Üks parimaid viise kuidas klientidele meelde jääda. Uuenda või lase teha uus logo, mille valmistavad sulle infoVikingu koostööpartnerid.

Muud reklaami/koostöö võimalused

Kui sul on mõni muu koostöösoov või reklaamiidee, mida me siin välja ei toonud, siis võta meiega ikkagi ühendust. Vaatame meeleldi läbi erinevat pakkumised ja leiame ühise tee!