Koostöö - InfoViking

Koostöö

infoViking pakub koostöö võimalusi ettevõttetele, kes otsivad lisaväljundit oma ettevõtte toote või teenuse reklaamimiseks. Meie rõhk on suunatud orgaanilisele liikluvusele ehk meid leiab klient, kes otsib pidevalt lahendust oma igapäevastele küsimustele läbi otsingumootori.

Lisaks orgaanilisele liikluvusele on infoViking ka platvorm, kus klient leiab vastava ettevõtte, kes tema küsimusele lahenduse pakub ning mis suunab teda juba toodet/teenust pakkuvale lehele.

1. Teenuste ning majutuse listing

Kui oled teenusepakkuja ja/või majutusasutus ning soovid muutuda nähtavaks uutele potentsiaalsetele klientidele, siis on võimalik ennast saada listingusse. Vastavalt sinu valdkonnale ning märksõnadele kategoriseerime sinu ettevõtte ning pakutavad teenused.

Näide: kui oled haljastusteenust pakkuv ettevõte ning sa pakud muruniitmist ja hekilõikust, siis on sinu ettevõte nende teenuste alt ka leitav.

Kuidas see sulle kasulik on?

Meie eesmärk on pidevalt kasvatada lehel käivat liiklust. Sinu teenused on meie lehel üleval ning meie töötame selle nimel, et võimalikult paljud inimesed neid teenuseid ka näeks.

Hoiame sinu ettevõtte jaoks kõige olulisemad märksõnad pidevalt otsingumootori tipus ning kasvatame pidevalt lehe liiklust, et tuua pidevalt juurde üha rohkem uusi potentsiaalseid kliente. 

Kuidas saada listi?

 1. Kui oled huvitatud ning sooviksid täpsemat infot, siis esimese asjana kirjuta meile info@infoviking.ee
 2. Saadame sulle vastu pakkumise, mille saad üle vaadata.
 3. Kui eelnev punkt sobis, siis lepime kokku koostöö ja täpsemad detailid.
 4. Sinu teenused on leitavad infoViking lehel ning oled uutele klientidele nähtav!

2. Sisuturundus artiklid

Sisuturunduse eesmärk on luua kvaliteetset, huvitavat ja inforikast sisu, mis äratab kindla sihtrühma tähelepanu. Eesmärk on läbi relevantse sisuturunduse artikkli viia kokku uued inimesed sinu enda toote või teenuseni.

4 põhjust miks sisuturundus on sulle vajalik?

 1. Võimalus muuta koduleht otsingumootoris nähtavamaks.
 2. Tõstab usaldusväärsust aga seda vaid juhul kui toodad väärtuslikku informatsiooni.
 3. Ideaalne võimalus tõsta inimeste teadlikkust kindlast teemast, mis viib ta lähemale  toote/teenuse ostmisele.
 4. Tõstab pidevalt kodulehe liiklust ning tuues kaasa sinu lehe kõige soojemad potentsiaalsed kliendid. 

3. Reklaam läbi bännerite

Lisaks pakume infoVikingus ka reklaamimise võimalust läbi kõige lihtsama vormi ehk bännerite kujul. Siin saate reklaamida oma toodet või teenust, mis on relevantne ja läheb kokku teemaga vastaval lehel. Näiteks turunduse lehel kajastame ainult rekaame, mis on seotud just turundusega. Nii näevad teie ettevõtte reklaame kõige potentisaalikamad kliendid.

Kui soovid, et sinu reklaam oleks infoViking lehel nähtav, siis selleks:

 1. Võta meiega ühendust helistades või kirjutades meile reklaam@infoviking.ee.
 2. Lepime kokku koostöö ning täpsemad detailid reklaami avaldamiseks.
 3. Avaldame Sinu reklaami ning oled nähtav uutele klientidele.

4. Muud reklaami/koostöö võimalused

Kui sul on mõni muu koostöösoov või reklaamiidee, mida me siin välja ei toonud, siis võta meiega ikkagi ühendust. Vaatame meeleldi läbi erinevat pakkumised ja leiame ühise tee!