Majutus Saaremaal - parimad pakkumised - infoViking

Majutus Saaremaal – parimad pakkumised

Kui mõtled, et tahad meie enda Eesti suurimale saarele puhkama minna, kuid ei ole kindel millist majutust Saaremaal valida, siis oled õiges kohas. Saaremaal on valikuvariante väga palju ning kokkuvõttes leiab sealt endale midagi iga inimene. Võimalused algavad kaunitest hotellidest koos luksuslike spadega.

Ning lõppevad täiesti eraldi seisvates puhkemajades, mis on näiteks mere ääres või mujal looduses. Ehk suurespildis on võimalik veeta oma puhkus täpselt nii kuidas iga inimene soovib. Lisaks pakuvad erinevad majutused Saaremaal ka erilisi vabaaja sisustus võimalusi ja palju muud põnevat!

Vali endale sobiv majutus Saaremaal:

SAAREMAA HOTELLID
Majutus saaremaal
Saaremaa hostelid.
Saaremaa kämpingud
Saaremaa turismitalud
Saaremaa puhkemajad min
Ruhnu majutus
majutus kuressaares

Majutus Saaremaal

Saaremaa hotell - Grand Rose Spa Hotell-1

Grand Rose Spa Hotell

SPA
📍 Kuressaare

Tehumardi Laguun Apartements Wellness

Tehumardi Laguun Apartemendid & Wellness

PUHKEMAJA
📍 Tehumardi

Pädaste Manor

Pädaste Manor

PUHKEMAJA
📍 Pädaste, Muhu saar

Saaremaa kämpingud

Niidupuu kämping

KÄMPINGUD
📍 Mändjala

Georg Ots Spa Hotell Saaremaal

Georg Ots Spa Hotell

SPA
📍 Kuressaare

Mardi Turimsitalu

Mardi Turimsitalu

TURISMITALU
📍 Karala

Saaremaa kämpingud

Karujärve kämping

KÄMPINGUD
📍 Karujärve

Hotell saaremaal - Ö Seaside Suites

Ö Seaside Suites

HOTELL
📍 Kuressaare

Toomalouka turismitalu

Toomalõuka turismitalu

TURISMITALU
📍 Toomalõuka

The Peaceful Vacation

The Peaceful Vacation

PUHKEMAJA
📍 Muratsi

Lai valik Saaremaa majutust

Saaremaa hotellid

Majutus Saaremaal on erinevate hotellide poolest väga küllaldane ning kokku on Kuressaares erinevaid hotelle, valikus on ka spa hotellid koos saunade ja basseinidega. Iga hotell on omapärane ning räägib enda lugu nii stiili, kui ka üleüldise ülesehituse poolest. 

Toad on ilusad ja kvaliteetsed ning üks parimaid asju nende juures on just odav ja soodne hind. Lisaks on enamustel hotellidel olemas ka restorani võimalus, kus soovi korral endale midagi maitsvat näksata. Kui soovid näiteks merevaadet, siis seda on võimalik saada otse hotelli toast. 

Veel pakuvad hotellid erinevaid kehahooldus protseduure ja kõike sellega kaasnevat. Paljudes kohtades on ka lastele eraldi mängunurgad. Ideaalne on veel see, et erinevad muud asutused ja toidukohad on vaid paari minutilise jalutuskäigu kaugusel. 

Saaremaa hostelid

Kui soovid väga taskukohast majutust Saaremaal, siis hostelid on üks parim valik. Palju pakuvad ka kodumajutuse sarnast teenust, mis on tehtud külastajale väga mugavaks koos kõikide vajalike hüvedega mida soovida saab. 

Hostelites on olemas kööginurgad, kus vajadusel maitsvat toitu valmistada, pesupesemise võimalused ja palju muud vajalikku. Hosteli saab võtta ka linnast täiesti eemale, mis annab võimaluse nautida tõelist rahu ja vaikust. Ideaalne võimalus avastada Saaremaad läbi erinevate atraktsioonide. 

Saaremaa spaad

Spaad on ideaalne majutus perele Saaremaal, kus lõõgastuda ning võtta puhkusest viimast. Kõik spaad on väga kaasaegsed ning pakuvad lisaks basseinide ja mullivannidele ka väga erinevaid kehahooldus protseduure. Soovi korral saab võtta ka sellise spa, kus avaneb sulle vaade otse merele. 

Tänu oma kaunitele tubadele on nendes väga mõnus olla ning kõik see aitab kaasa ka puhkuse kvaliteedile. Suurt rõhku on pandud ka saunadele, ehk vajadusel saab käia nii kadaka-, soola-, ürtide, kui ka soome saunas. Spa majutus Saaremaal on veel üks ideaalne võimalus viia ennast kurssi erinevate programmidega, mis ümbruskonnas toimub ning nendest osa võtta. Näiteks saab käia surfamas ja soovi korral ka purjetamas. 

Saaremaa kämpingud

Kui otsid näiteks suuremate ürituste jaoks majutust Saaremaal, siis kämpingud on üks väga hea koht mida vaadata. Erinevad kämpingud pakuvad väga mõnusat olemist koos paljude teiste hüvedega. Kui soovite majutust Saaremaal mere ääres, siis tutvu kindlasti, sest pakkumisi on mitmeid. 

Peale lihtsalt elamise, on võimalik kasutada ka erinevaid grillimis ja paljusid muid meelelahutus võimalusi, et oma puhkus nii kallima, pere või suurema seltskonnaga väga mõnusaks teha. Kämpingutest saab rentida näiteks rattaid ning nendega minna Saaremaad avastama. Majutusasutused asuvad linnast eemal ning tänu sellele on see ideaalne võimalus võtta aeg täiesti maha.

Saaremaa puhkemajad

Puhkemajad annavad külalistele võimalikult kodustes, kuid eriliselt mugavates, tingimustes puhkust nautida. Ideaalsed kohad kuhu põgeneda näiteks nädalaks oma argi probleemidest ning nautida aega ainult iseendale, avastades erinevaid lahedaid ja uusi paiku ja kohti. 

Puhkemajade majutus on Saaremaal väga populaarne ning valik on väga rikkalik. Võta endale puhkemaja keset ehedat männimetsa või hoopiski otse mere ääres, kus saunast otse merre ujuma minna. Metsas saad käia jalutamas ning nautida puhast saare looduslikku ilu. 

Lisaks on võimalik puhkemajades näiteks grillida ning küsida muude lahedate tegevuste ja atraktsioonide kohta. Populaarne on käia näiteks Mändjala rannas praktilisi surfikursusi võtmas või hoopis SUP-iga sõitmas. 

Saaremaa turismitalud

Turismitalud Saaremaal on ideaalsed kohad, mis lausa kumavad mõnusat tunnet ja aurat. Turismitalu majutus Saaremaal on tuntud just oma väga hea kvaliteedi ja teenuse poolest. Majad ja elamistingimused on suurepärased ning samas väga omapäraselt ehedad. 

Peale elamise, saab mängida erinevaid spordimänge ning soovi korral teha ka sauna ja grillida. Hinnad on turismitaludes väga soodsad ning algavad lausa 7 eurost inimese kohta. Kui soovid meeldejäävat puhkust toredas seltskonnas, siis Saaremaa turismitalud on just midagi millele mõelda tasub. 

Majutus Kuressaares

Kuressaare on väike aga armas linnake, mis peidab endas nii mõndagi. Seda võib pidada Saaremaa pealinnaks. Siin leiavad inimesed enim võimalusi meelelahutuseks, ööbimiseks ning muidugi ka nautimaks vaatamisväärsusi. Kuressaare ajalugu on pikk ning tänu sellele on siin teha ja näha nii mõndagi.

Lisaks on siit võimalus minna ülejäänud Saaremaad avastama, sest enamus vaatamisväärsustest on kiviviske kaugusel. Haara võimalusest kinni ning saa osa imelisest linnast ning saarest.

Majutus Ruhnus

Ruhnu on saar, mis kuulub Saaremaa alla. See väikene saareke on imeline koht enda puhkuse sisustamiseks. Tegu on tõeliselt maagilise kohaga kuhu minnes unustad kõik enda argipäeva mured ja saad tunda vabaduse tunnet.

Ruhnu pakub sulle võimalust nautida ja tutvuda kohaliku eluoluga, maitsta head ja paremat, lõõgastuda saunas ning muidugi mitmeid erinevaid mereseiklusi. Ruhnu on saar mida iga eestlane peaks vähemalt kord elus külastama.