Saaremaa puhkemajad - infoViking
Saaremaa puhkemajad min

Saaremaa puhkemajad

Saaremaa puhkemajad annavad võimaluse lõõgastuda ja nautida imelist puhkust. Siia tulles võta endale mitu päeva, et saaksid aja korraks maha võtta ning  avastada uusi paiku ning kohti. 

Saaremaa puhkemajade hulgast leiad mitmeid ja mitmeid valikuid. Kõikidel neil on omapärane ilme. Osad on mereääres ja pakuvad kaunist vaadet merele ja võimaluse teha pikad jalutuskäigud rannal. Teised on jällegist metsas, mis pakuvad imelist võimalust minna metsa jalutama ja nautima eestimaa looduse ilu.

Puhkemajad saaremaal annavad hea ettekujutse, kui mõnus on saarel olla ning näha siinset loodust.  

Altpoolt leiad kvaliteetsed ja soodsad saaremaa puhkemajad, mis on kõik enda olemuselt erilised. Tutvu lähemalt puhemajade asukohaga, galeriiga ning hinnakirjaga.

Kõik puhkemajad Saaremaal

Tehumardi Laguun Apartements Wellness

Tehumardi Laguun Apartemendid & Wellness

Tehumardi Laguun pakub maksimaalset kogemust otse Saaremaalt. Hubased toad loovad mõnusa olemise ning ranna ääres olev männimets annab Saarele omast aurat. Kasutada saab ka mõnusat grillimis ala.

Lisaks mõnusale rannale saab nautida veel sauna kui ka tünnisauna otse mahedas männimetsas. Võimalik on rentida odavalt ka jalgrattaid, võtta lohesurfi kursuseid ja rentida SUPi lauda.

Mere Holiday House

Mere Holiday House

Mere puhkemaja asub rannast ainult 50 meetri kaugusel ning maja on sisustatud väga avaralt, kus on katusel veel terrass koos mõnusa kaminaga. Elutoas on veel televiisor ning samuti on olemas kööginurk kus on kõik vajalik olemas.

Lisaks kõigele saab kasutada privaatset sauna ning sealt otse merre joosta mis on parim viis enda jahutamiseks. Linnast jääb puhkemaja ainult 18 km kaugusele ning vajadusel saab tellida väga soodsa transpordi.

Sorve Guest House

Sõrve Guest House

Salme ranna ääres asuv puhkemaja on väga mõnus paik , kus on võimalik linna melust korra eemale tulla ning nautida Saaremaa loodust, rahu ja vaikust. Tubades on tasuta WiFi ning vastuvõtt on ööpäevaringselt avatud.

Kuressaare on ainult 18 km kaugusel ning lisaks on toad mõnusa aiavaatega. Kasutada saab veel puhkeruumi ja aias näiteks einestada või päevitada.

Mändjala Forest House

Mändjala Forest House

Tegemist on väga avara terrassiga majaga millelt avaneb lai vaade otse aeda. Puhkemajas on olemas kööginurk koos kõige vajalikuga ning ka tasuta WiFi ühendus.

Hinnakirja järgi saab veel lennujaamast transporti otse elamisse. Külalistele on avatud saun ning samuti ka mõnus Põhjamaade vann. Ümbruskonnas saab rentida purjelauda, rattaid ja muid meelelahutus tarvikuid.

Arina Guest Apartment

Arina Guest Apartment

Kuressaares asuv Arina Guest Apartment on ideaalse kohapeal kus populaarne piiskopilinnus asub ainult 1 km kaugusel. Parkimine on sisehoovis turvaline ja tasuta. Külalised saavad nautida ka sauna.

Apartment on varustatud väga mõnusa kööginurgaga, kus on kõik vajalik olemas alustades kohvimasinast kuni praeahjuni välja. Mõne mituilise jalutuskäigu kaugusel on ka südalinn koos erinevate söögikohtadega.

The Peaceful Vacation

The Peaceful Vacation

Tegu on väga mõnusa Saaremaa puhkemajaga mis asub rahulikus Muratsis. Maja on konditsioneeriga ning Kuressaarest ainult 5 km kaugusel. Külastajad saavad privaatselt parkida ning lisaks on veel tasuta WiFi.

Majas on kokku 3 magamistuba koos 2 eraldi vannitoaga. Köök pakub kõike vajalikku koos mõnusalt avara terrassiga. Lastele on veel eraldi mänguväljak. Õues saab aias ka grillida.

Nomme Holiday Home

Nõmme Holiday Home

Nõmme Holiday Home on väga mõnusa kohapeal asub Saaremaa puhkemaja. Täpsemalt asub see Pammas, mis on Kuressaarest umbes 35 km kaugusel. Majal on täielik konditsioneer ning lisaks ka tasuta WiFi. Lastele on veel eraldi mänguväljak.

Kokku on 2 erinevat magamistuba ja keha saab kinnitada köögis, sest seal on kõik vajalik toidu tegemiseks olemas. Kasutada saab külmkappi, praeahju ja palju muud. Hind on hea ning külalised saavad nautida ka päikeseterrassi.

Adu Jaani Kodumajutus

Adu – Jaani Kodumajutus

Saaremaa puhkemajadest võib see küll Kuressaarest asuda kaugel, kuid sellegi poolest on Mätja väga mõnus ja rahulik koht kus Saaremaa mõnusid kogeda. Mõnedes ruumides on konditsioneer.

Hommikul pakutakse kontinentaalset hommikusööki, mis on väga maitsev. Lisaks on ka väike kööginurk kus saab kõik vajalik tehtud. Lastel on võimalik mängida eraldi spetsiaalsel mänguväljakul.

Pädaste Manor

Pädaste Manor

Pädaste asub Muhu saarel, mis teeb selle mandrilt tulles väga mõnusa asukoha. Tallinnast on sellese Saaremaa puhkemajja ainult 2 tunni sõit. Mõis on 16 sajandist ning annab väga mõnusat aurat.

Tubades on LCD televiisorid ning ühtlasi ka minibaar koos väga erilise ja elegantse vannitoaga. Lisaks on mõisa mahutatud ka pisikene spa kompleks. Ümbruskonnas on võimalik kasutada erinevaid loodusmatkad ja palju muud. Võimalusel pakutakse ka kalastusretki.

Onni Villa

Onni Villa

Onni Villa asub Saaremaal Abulas ning see jääb linnast 39 km kaugusele. Kohapeal on olemas ka veel täiesti tasuta eraparkla. Villa asub otse mere ääres mis pakub erilist romantikat just paaridele kes soovivad aega maha võtta.

Lisaks on puhkemajas võimalik ka grillida. Kokku on 2 eraldi magamistuba ning ka kööginurk kus saab vajadusel ise maitsvaid suupisteid teha. Lennujaam on ainult 32 km kaugusel. Tegu on väga hinnatud ja mõnusa kohaga.

Rootsimaa Holiday House

Rootsimaa Holiday House

Rootsimaa puhkemaja asub Torgus ning on oma asukohalt väga eriline. Majas on tasuta WiFi ning puhata ja lõõgastuda saab sellel imelisel saaremaa puhkemaja hotellis.

Majal on ka puuküttega saun mis annab Saaremaa tunnet ning olemas on ka kõik vajalikud grillimis tarbed. Lapsed saavad soovi korral mängida mänguväljakul.