Saaremaa hostelid - infoViking
Saaremaa hostelid.

Saaremaa hostelid

Kui soovid minna puhkusele näiteks sõbra, pere, kallima või hoopis täiesti üksinda. Siis Saaremaa hostelid on ühed parimad paigad kus peatuda. Peale selle,et kõik kohad näevad imelised välja ning omavad omapärast aurat on need ka väga soodsa ja hea hinnaga. Lisaks on praktiliselt kõikidel Saaremaa hostelitel tasuta auto parkimis võimalus.

Saaremaa hostelid pakuvad endas nii köögi nurkasid, pesupesemis võimalus ja palju muud mis igal inimesel vajalik teha on. Hostelid on väga heades asukohtades ning soovi korral võib võtta elamise ka täiesti teise Saaremaa nurka ning eraldada ennast täielikult linnamürast. 

Tänu odavale hinnale ja väga heale elamusele on tõesti tegu ühe parima võimalusega veeta oma puhkus Eesti suurimal saarel, nautides selle kultuuri, loodust ja muid eripärasid. Kuressaare kesk- ja vanalinn on täis lahedaid söögikohti ning igaüks leiab endale midagi mõnusat.

Kõik hostelid Saaremaal

hostel saaremaal

Kuressaare Tallinn Street Apartments

Majutus asub otse Tallinna tänaval mis on praktiliselt täiesti südalinnas. Toad on väga avarad ja valgusküllased jättes sooja mulje. Kõik toad on sisustatud lameekraani televiisoriga ning ühtlasi on olemas ka televisioon.

Peale selle, et saab ise süüa teha on võimalik hommikust süüa ka Rootsi lauas mis asub läheduses olevas hotellis. Samuti on võimalik seal külastada ka spad, saunasid ja muid kehahooldus teenuseid.

Hostelid saaremaal

Arina Guest Apartment

Väga hubane apartment mis sobib ka suuremale perele. Olemas on täisväärtuslik kööginurk kus on olemas nii praeahi, kohvimasin, nõudepesumasin ja kõik muu vajalik. Toas on veel kaasaegne televiisor ja vajadusel saab kaimasse ka rahustava tule teha.

Veel on võimalik teha apartmentis üks korralik Saare saun ning võtta Saaremaa hostelist viimast.

Saaremaa hostelid

Apartment for Friends

Apartment for Friends asub lossipargist ainult 100 m kaugusel ning asub ise otse Kuressaare vanalinnas. Toad omavad väga klassikalist ja elegantset sisustust jättes eriti erilise mulje. Tubades on telekas koos televisiooniga, külmkapp ja kõik muu vajalik.

Nagu Saaremaa hostelile kohane on olemas ka ilus kööginurk kus saab vajadusel ise kokata, kuid lähedal on ka mõnusad Saaremaised söögikohad mida tasub kindlasti külastada.

Saaremaa hostelid 1

Ovelia B&B

Tegu on eramajas oleva majutusega kus rand jääb umbes 15 minutilise jalutuskäigu kaugusele. Toad on hubased ning omavad kõike vajalikku alustades televiisorist lõpetades pisikeste köögi nurkadega.

Toad on vaatega aeda ning samuti on võimalik ka soojema ilmaga terrassil päikest võtta. Parkimine on täiesti tasuta ning see on ideaalne koht just paaridele kes soovivad koos aega veeta.

Saaremaa hostelid

Merevaatega Toad – Villa Kuus Sõlme

Peale selle, et veeta oma puhkus just Saaremaal, pakub Villa Kuus Sõlme toad just seda ka mere ääres. Luksuslikud toad koos modernse merevaatega pakuvad rahu ja Saaremaist elamust.

Kõik toad on varustatud köögiga kus on nii külmkapp kui ka kõik muu vajalik toidu tegemiseks. Lisaks on olemas veel televiisor ja täiesti privaatne vannituba. Vajadusel saab veel päikeselise ja sooja ilmaga nautida terrassilt merevaadet või seal hoopis einestada.

Saaremaa hostelid

Suve Puhkemaja

Suve Puhkemaja on Kuressaares olev hostel mis asub rannast ainult 800 m kaugusel. Lisaks on olemas aed, kuhu on paigaldatud grillimisvõimalus. Parkimine on Suve Puhkemaja kohapeal ning täiesti tasuta.

Kokku on 5 magamistuba ning lisaks olemas ka kööginurk koos kõige vajalikuga ja ka televiisor. Peale selle saab veel nautida näiteks sauna mõnusid. Lennujaam jääb ainult 2 km kaugusele.

Saaremaa hostelid

Suviste Külalistemaja

Suviste Külalistemaja asub rannast ainult 700 meetri kaugusel ning puhkemajas on ka täiesti tasuta Wifi ühendus. Toad on avarad ja kujundatud soojade värvidega mis loovad hubase tunde.

Tubades on olemas ka näiteks veekeetja ja kirjutuslaud. Legendaarne piiskopilinnus jääb ainult 450 m kaugusele ning samuti on väga lähedal ka vanalinn ja muud mõnusad söögikohad.

Saaremaa hostelid

Ösel Apartment

Ösel Apartment on majutus mis asub otse Kuressaare vanalinnas, jäädes ainult 800 m kaugusele Kuressaare tuntud piiskopilinnusest. Ösel Apartment pakub täiesti tasuta parkimist, turvalises eraparklas.

Kolmandal korrusel olevas toas on olemas ka einestamisnurk koos kaheinimesevoodiga. Tubades on tasuta WiFi ning köök koos kõige vajalikuga. Lisaks saab rätikud ja voodipesu.

Pargi Apartment

Pargi Apartment

Pargi Apartment on väga suur ning kogu pinnalt kokku 128 ruutu. Külalised saavad kasutada rõdu ning oma liikumisvahendid parkida meie turvalisse eraparklasse mis on külalistele tasuta.

Köögipoolel on kõik vajalik alustades nõudepesumasinast kuni prae- ja küpsetusahjude ja veekeetjateni välja. Veel saab vaadata televiisorit ning nautida tasuta WiFi ühendust. Golfi väljak ja vanalinn on lähedal, kus saab nautida erinevaid toidut ja joogi kohti.

Saaremaa hostelid

Kohtu Apartment Epoch

Kohtu Apartment Epoch on väga omapärase ja ainulaadse disainiga majutus mis asub ilusast Kuressaare rannast ainult 1 km kaugusel. Kokku on apartmendis 3 erinevat magamistuba koos ühe vannitoaga.

Apartment on varustatud veel kaasaegse televiisoriga milles on kaabeltelevisioon. Olemas on veel kööginurk milles on olemas kõik vajalik, et ise endale toitu valmistada. Lisaks on terrass mis on vaatega linnale ning lähedal palju kauneid ja maitsvaid söögikohti.

Saaremaa hostelid

Kuressaare Turu Apartment

Kuressaare Turu Apartment on otse Kuressaare vanalinnas koos paljude ilusate söögikohtade ja baaridega kus mõnusalt aega veeta. Lisaks sellele on veel Kuressaare rand ainult 800m kaugusel. Saaremaa hostelid on ilusad ning ka Turu apartmentis on rõhku pandud viimistlusele ning olemas on isegi kamin.

Piiskopilinnus asub ainult 850m kaugusel. Apartmentis on veel kööginurk milles on olemas kõik vajalik ja ka kaasaegne vannituba ja pesumasin.