Saaremaa hotellid - infoViking
SAAREMAA HOTELLID

Saaremaa hotellid

Saaremaa hotellid pakuvad ideaalset puhkuse varainti igas suuruses peredele. Samuti on võimalik tulla ka Saaremaa võlusid nautima üksinda või ainult koos kaaslasega. Lisaks kaunitele, soodsatele ja hubastele hotellidele on Saaremaal võimalik külastada kauneid paike ning nautida saarele omast looduslikku ilu.

Hotellid pakuvad nii parimat merevaadet ning isegi merevaatega restorane ja muid söögikohti. Läbi hotellide on võimalik küsida soovitusi ning avastada ja võtta Saaremaast maksimumi. Paljud koos uued hotellid koos spa võimalustega asuvad Kuressaares. 

Saaremaa hotellid on  ideaalne võimalus nautida saare mõnusi täiel rinnal. Kui soovid veeta mõnus puhkus või ainult nädalavahetus, koos kallimaga unustades argipäeva mured siis Saaremaa hotellid on kvaliteetsed ja soodsad ning hea võimalus väikeseks puhkuseks.

Alt leiad endale sobiva hotelli koos hindadega. Mine uuri ning naudi nädalavahetust Saaremaal. 

Kõik hotellid Saaremaal

Saaremaa hotell - Grand Rose Spa Hotell-1

Grand Rose Spa Hotell

Luksuslikud hotellitoad koos suurepärase teenindusega. Lisaks saab külastada SPA´d mille sauna valik on muljetavaldav, koos mitmekülgse kehahooldus ja ilusalongi võimalustega. Spas on kokku 7 sauna ning 3 erinevat basseini.

Head kõhutäit pakub hotelli võlvlagedega restoran ja vinoteek Rose.

Saaremaa hotell - Arensburg Boutique Hotell & Spa

Arensburg Boutique Hotell & Spa

Vanalinnas asuv Arensburgi butiikhotell ja spa asub väga kauni koha peal. Valgusrohked toad omavad endas soojust ning väga stiilset kujundust.

Lisaks on võimalik lõõgastuda rahulikul nii saunas kui ka mullivannis ja kasutada erinevaid kehahooldus protseduure. Võimalus on maitsta veel kohaliku restorani maitsvaid toite.

Georg Ots Spa Hotell Saaremaal

Georg Ots Spa Hotell

Tegu on nelja tärni spaahotelliga mis on Saaremaa hotellidest üks luksuslikum ning asub Kuressaare Jahisadamas. Suurepärane paik kui soovite saare maagilise eluga ennast kurssi viia, sest ajalooline piiskopilinnus asub ainult 450m kaugusel.

Hotell omab imelisi spa võimalusi koos saunade erinevate kehahooldus võimalustega. Kõhtu kinnitab kohalik hotelli restoran ja sohvabaar.

Arabella Hotell Saaremaal

Arabella Hotell

Arabella Hotell on Kuressaare kesklinnas asuv majutus mis on logistiliselt väga hea kohepeal. Kesklinn on vaid mõne minutilise jalutuskäigu kaugusel

Parkimine toimub hotelli privaatparklas millel on pidev valve. Samuti saab jalgrataste ja mootorrataste jaoks vajadusel spetsiaalse garaazi.

Meri Hotell Saaremaal

Meri Seaside Hotell

Hotell Meri asub Kuressaare rannast ja mereäärsest promenaadist ainult 100m kaugusel. Uued avarad toad toad on täidetud naturaalse valgusega ning annavad väga mõnusat aurat.

Enamus toad on otse vaatega merele. Lisaks on hotell väga lemmiklooma sõbralik ning ka neile on võimalik eraldi tubasid võtta. Toitlustust pakub kohalik hotelli puhvet.

Saaremaa hotell - Kuursaal Guesthouse

Kuursaal Guesthouse

Kuursaal Guesthouse on otse piiskopilinnuse vastas olev majutus. Toad on väga valgusküllased ning lihtsa ja mõnusa ülesehitusega. Meie külalismajast saab rentida rattaid ning pakutakse veel teisigi vabaaja veetmise võimalusi.

Külalistel on võimalik veel mängida tennist kui ka golfi, petanki ja malet. Kuursaali kõrval on ka vabaõhukino, kus toimub tihti kihvte üritusi.

Saaremaa Ekesparre Boutique Hotell

Ekesparre Boutique Hotell

Tegu on kõige vanema hotelliga tervel Saaremaal, mis on ehitatud aastal 1908. Hotell paikneb Kuressaare kuurortlinnas otse piiskopilinnuse sillal. Kuressaare liivarand jääb ainult 300 meetri kaugusel.

Hommikusöök on Saaremaine ning valmistatud kohalikest saadustest. Hommikust saab süüa nii fuajees kui ka õues. Eriline koht on veel hotelli raamatukogu, kus saab aega veeta. Veel on võimalik läbi hotelli rentida autot või paate.

Saaremaa hotell NOSPA

Hotell NOSPA

Tegemist on hotelliga, mis asub Kuressaare kesklinna pisikesel kõrvaltänaval. Tegu on automaatse hotelliga mis on just mõeldud tänapäeva ajastul kasutamiseks. Toad on väga avarad ja valgusküllased.

Hotellis on ka automaatne kiosk, kus saab osta jooke ja muid suupisteid. Lisaks saab hotellist laenutada ka elektri tõukerattaid.

Asa Hotell Saaremaal

Asa Spa Hotell

Asa Spa Hotell on loodud inimeste heaolule ning asub imekauni promenaadi ääres. Kuressaare jahisadam on vaid 200 m kaugusel. Spa pakub mitmekülgseid võimalusi lõõgastumiseks koos saunade ja muude terviseprotseduuridega.

Lisaks saab mängida seinatennist ja lauatennist ning lastele on isegi oma mängunurk. Lemmikloomade jaoks on veel ka eraldi toad.

Saaremaa hotellid - Villa Kuus Sõlme

Villa Kuus Sõlme

Villa Kuus Sõlme asub täielikult mere ääres koos eraranna ning terrassiga vaatega otse merele. Hotell puhkemajal on veel enda aed, kus on võimalik grillida ning samuti ei pea muretsema parkimise pärast, sest selleks on olemas täiesti tasuta eraparkla.

Lemmikloomad on teretulnud, et ka pisikesed lemmikud saaksid ennast koos perega hästi tunda.

Hotell saaremaal - Ö Seaside Suites

Ö Seaside Suites

Tegu on majutusega mis asub samuti täielikult mere ääres ning Kuressaare jahisadam asub sellest ainult 100 m kaugusel. Kõik toad on rõduga ning võimalik on teha isiklikus kööginurgas lemmik eineid.

Perfektne koht kus nautida luksuslikku privaatsust ning võtta aeg maha ja uudistada Saaremaa võlusid. Lisaks on rand ainult 300m kaugusel.

Hotell Johan Suites & Spa Saaremaal

Johan Suites & Spa

Tegemist on väga hubase ja koduse hotelliga kus on võimalik külastada spad koos välibasseiniga. Igas toas on ka enda kööginurk, kuid veel saab kehakinnitada näiteks hotelli restoranis.

Hommikuti on kõikidele külastajatele Rootsi laud. Tervisekeskus pakub veel näiteks Türgi aurusauna ja ehedat Soome sauna koos sisebasseiniga. Lisaks on võimalik veeta aega ja puhata terrassil.

Kuressaare Marina Apartment

Kuressaare Marina Apartment

Kuressaare Marina Apartment on jällegi üks Saaremaa hotellidest, mis asub otse mere ääres ning 50m Kuressaare Jahisadamast. Korterid on varustatud köögiga ning kõik vajalik koos nõudepesumasina ja ahjuga on olemas.

Parkimine on privaatne ning täiesti tasuta. Kuressaare piiskopilinnus asub umbes 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel ja rand on ainult 300m elamisest.