Saaremaa turismitalud - infoViking
Saaremaa turismitalud

Saaremaa turismitalud

Saaremaa turismitalud omavad mõnusalt Saaremaist aurat ning väga head ja kvaliteetset teenindust. Mõnus koht kus perega aega veeta. Turismitalud on parimad kohad kuhu oma pere kaasa võtta ning koos mõnusalt aega veeta. Tihti pakuvad erinevad kohad lisaks majutusele veel erinevaid atraktsioone, eksursioone ja palju muud vägevat. 

Tänu saare omapärale on Saaremaa turismitaludes väga mõnus ja kodune tunne. Inimesed on sõbralikud ning alati abivalmid. Paljud Saaremaa turismitalud paiknevad väga mõnusate kohtade peal ehk näiteks mere ääres või hoopis mõnusas Saaremaises metsas. 

Hinnad on tihti väga soodsad ning õigel ajal broneerides on võimalik enda puhkusele väga odavalt elamine leida. Puhkemajades on võimalik tihti ka ise toitu valmistada, sest selleks on enamasti kõik vajalik olemas. Tule vaata ja leia endale parim variant Saaremaa turimsitaludest.

Kõik turismitalud Saaremaal

Aadu Turimsitalu

Aadu Turimsitalu

Väga mõnus turismitalu mis asub Saaremaal Vätta poolsaare tipus. Talu ümbritsevad mõnusad kadakaväljad ning tegu on ideaalse kohaga kus puhata kärarikkast ja valjust linnaelust. Kui soovid tulla Saaremaa turismitalu täiel rinnal nautima, oled leidnud ideaalse koha

Võimalik on käia meres ujumas, võtta päikest, teha sauna ning soovi korral teha ka sporti. Veel saab grillida ning territooriumil asub ka linnuvaatlustorn. Kuressaare jääb vaid 17 km kaugusele.

Mardi Turimsitalu

Mardi Turimsitalu

Suurepärane koht kus veeta näiteks oma sünnipäev või teha mõni muu suurem pidustus. Maja suudab ära laua taha istuma panna üle 40 inimese. Hind on väga soodne ning selle saab omanikuga kokkuleppel kokku rääkida.

Kui soovid pidada juubelit või konverentsi, siis see koht on just sulle. Lisaks on võimalik istuda ka õues. Toad on avarad suurte klaasist akendega mis loovad mõnusa meeleolu.

Anni Turimsitalu

Anni Turimsitalu

Anni Turismitalu majutus on saadaval alates 1. maist kuni 1. novembrini. Tegu on saaremaa turismitaluga mis sobib absoluutselt kõigile ning omava väga tänapäevaseid mugavusi. Olemas on erinevad grillahjud kui ka suitsuahi.

Veel on võimalik nautida näiteks soome sauna kui ka vene sauna, mida paljud proovinud ei ole. Kokku on kaks korrust ningi 13 kohta. Rentida saab ka kogu kompleksi ning hind on kokkuleppel.

Laugu turismitalu

Laugu turismitalu

Laugu turismitalu asub Saaremaal Laugu külas mis paikneb Leisi vallas. Tegu on hästi ilusa kohaga ning kohe teisel pool merd vaatab vastu Saaremaa turismitalude naabersaar nimega Hiiumaa. Majutus on ise vanas talu kompleksis mis pakub külastajatele väga erilist maaromatikat. 

Asukoha poolest on ta väga heas kohas, sest asub merest vaid 450 m kaugusel. Soovi korral saab lasta teha endale eksursiooni ning teile tehakse väga tore puhkus ning saate Saaremaast võtta maksimumi. Lisaks pakutakse kosutavat hommikusöök koos suitu- ja tünnisaunaga.

Pidula forell

Pidula forell

Tegu on väga mõnusa kohaga Saaremaal, mis on väga ainulaadne enda kalapüüdmis võimaluste poolest ning lisaks pakutakse Pidulas paljusid erinevaid maitsvaid kalaroogasid. Lisaks on võimalik valida endale erinevaid majutus võimalusi, alustades peremajadest kunni soovi korral tekkimiseni välja.

Ideaalne koht kus korraldada suvemängud, kas näiteks sõbrade, pere või firmaga. Lisaks saab kõik koos avastada Saaremaal erinevaid matkamis paiku ja palju muud.

Varava talu

Värava talu

Värava talu asub Selgase külas mis on rajatud 1850. aastal. Turismi talu pakub külalistele huvitavaid võimalusi ning võimaluse korral saab rentida ka jalgrattaid. Ümbruskond on täis põnevaid kohti mida külastada.

Tellida saab veel mõnusat hommikusööki ning nagu Saaremaa turismitalule kohane on võimalik ka sauna teha. Kasutada saab veel välikööki ja nautida seltskonda mõnusa lõkke ümbruses.

Toomalouka turismitalu

Toomalõuka turismitalu

Toomalõuka on Saaremaa turismitalu mis pakub inimestele väga aktiivset, kuid samas lõõgastavat puhkust. Mere ääres asuv talu pakub romantilist hõngu koos erinevate tegevustega.

Ööbimine on väga odava alates 7 eurot inimene ning sõltuvalt mugavustest läheb hind maksimaalselt 20 euro peale. Kohapeal on olemas tasuta parkla ning WiFi. Kasutada saab erinevadi olmeruume kui ka nautida turismitalu õueplatse.

Essi talu puhkemaja

Essi talu puhkemaja

Essi talu pakub mõnusat puhkemaja Saaremaal asuvas Abula külas. Maja on väga ilus terrass ning ka aed kus saab aega veeta, päevitades, lugedes või pikniku pidades. Lisaks on majas veel tasuta WiFi. Autode jaoks on olemas eraldi eraparkla mis on tasuta.

Puhkemajas on 1 magamistuba ja 1 vann kus saab vajadusel lõõgastuda. Samuti on olemas ka oma kööginurk kus on ka mikrolaineahi kus saab vajadusel toidu soojaks teha. Kuressaarest asub talu 29 km kaugusel.

Hallikivi turismitalu

Hallikivi turismitalu

Hallikivi turismitalu asub Saaremaal rahulikus Vennati külas. Koht pakub väga mitmekülgseid tegevusi. Näiteks on ainult 200 m kaugusel Hallikivi seikluspark. Terves majutuses levib tasuta WiFi ning auto saab jätta turismitalu eraparklasse mis on tasuta.

Lisaks on olemas eraldi saunamaja koos privaatse vannitoaga. Osades ruumides on veel eraldi tekitatud pisikene istumis nurk. Vastuvõtt turismitalusse toimub 24/7. Veel saab nautida mõnusat Saare sauna ning mängida noolemängu. Kuressaare jääb ainult 15 km kaugusele.

Kuusetuka turismitalu

Kuusetuka turismitalu

Kuusetuka turismitalu asub Saaremaal ning on Kuressaarest vaid 5 km kaugusel. Kohapeal on tasuta WiFi ja ühine vannituba. Lisaks on võimalik teha ka sauna.

Kui soovid grillida, siis selleks on olemas spetsiaalne aed kus kõik vajalik juba olemas. Kaali kraater on ainult 15 km kaugusel.