Saaremaa spaad - infoViking
Saaremaa-spaad

Saaremaa spaad

Saaremaa SPA-d pakuvad parimat lõõgastust pärast pikki jalutuskäike metsades ning imelisi päikeseloojanguid randades. Selleks, et saaksid täielikult välja lülitada ning koguda uut energiat ja hingamist, siis spa on just  see koht kuhu tuleb tulla.

Spaad saaremaal omapärase väljanägemise ja olemisega. Mõned neist asuvad mere ääres, mis pakub erilist nautingut ning mere võlu. Teisalt osad asuvad linnas sees, mis annavad võimaluse tutvuda hiljem lähedal asuvate kohvikute või restoranidega.

Saaremaa puhkusest saad parima paketi, kui viid kokku imelise looduse ning hilisema lõõgastuse spaas. Ära lase sellel võimalusel käest libiseda vaid haara sellest kinni.

Altpoolt leiad parimad  saaremaa spaad koos ülevaate ning hinnakirjaga. Mine ja saa osaks ühest meeldejäävast ja imelisest spa kogemusest.

TOP 3 soodsaimat saaremaa spa-d

Saaremaa spa-d on väga mõnusad ning pakuvad väga head elamust kõikidele külastajatele. Parimat kvaliteeti ja teenindust toetab veel soodne hind. Peale mõnus spa pakuvad hotellid veel näiteks head toitu ning lisaks leiab igaüks endale ka sealt midagi sobivat juua.

Ideaalne koht kus kallimaga või sõpradega puhata ning aeg täielikult maha võtta. Tule vaata ja leia endale sobiv puhkusepaik juba täna ja naudi Saaremaad täiel rinnal.

Asa Hotell Saaremaal

Asa Spa Hotell

Spa on väga tuntud oma hinna ja kvaliteedi poolest, pakkudes mõlemast poolest parimat lahendust. Asa Spa Hotell on värskelt läbinud uuendus kuuri ning pakub igale külastajale maksimaalset spa elamust.

Toad on varustatud rõduga ning esimese korruse toad kauni terrassiga, kus hommikukohvi nautida. Lisaks on pakkuda tasuta WiFi ning ka tasuta parkla kuhu oma auto jätta. Spa hotell on varustatud mõnusate saunade ja basseinidega. Lapsed saavad aega veeta mängunurgas.  

Hotell Johan Suites & Spa Saaremaal

Johan Spa Hotell

Johan Spa asub Kuressaare kaunis vanalinnas kus keskväljak asub ainult 300 m kaugusel. Sisekujundus on hotellil väga kaunis ja omapärane. Spas on olemas suur bassein kus on mõnus lõõgastuda ning samuti saab nautida saunasid ja mullivanni.

Spas on olemas ka baar, kus saab häid kokteile ja muid jooke ning soovi korral ka maitsvate söökidega keha kinnitada. Veel on võimalik mängida näiteks piljardit. Kuressaare piiskopilinnus ja park asuvad ainult 600 m kaugusel.

Saaremaa hotell - Grand Rose Spa Hotell-1

Grand Rose Spa

Stiilne ka kaunis Grand Rose on ideaalne spa kuhu tulla oma puhkust veetma. Asukoht on otse kesklinnas ning erinevad söögikohad väga lähedal. Hotellitoad on ilusad ning pakuvad lõõgastavat meeleolu.

Spakompleks on mitmekülgne ning kokku on spas lausa 7 erinevat sauna. Basseine on samuti 3 ning kõik eri temperatuuridega. Kui soovida nautida mullivanni on ka selleks võimalus olemas. Spas on ka olemas restoran kus einestada. Suviti saab nautida ka suveterrassi.

Kõik spaad Saaremaal

[businessdirectory-listings tag=”Saaremaa spaad” category=”Majutusasutused”]