Saaremaa kämpingud - infoViking
Saaremaa kämpingud

Saaremaa kämpingud

Saaremaa kämpingud pakuvad võimalusi puhata koos kallimaga, perega või hoopiski läbi viia näiteks firma suvepäevad või muud suuremad üritused. Kämpingud Saaremaal paiknevad väga erinevates kohtades ning võimalus on veeta oma puhkus ka soodsas kämpingus mis asub näiteks mere või järve ääres. 

Kämpingud on ühtlasi varustatud erinevate võimalustega ning tihti on võimalik ka kasutada erinevaid grillimis ja muid meelelahutus võimalus. Läbi kämpingute on võimalik rentida ka rattaid ning avasta Saaremaad täiel rinnal. 

Kindlasti tasub uurida kas kämpingus on saun, sest see on parim elamus millest ei tohi ilma jääda. Hinnad on mõistlikud ja odavad ning ühtlasi on Saaremaa ideaalne paik kus aripäeva mürast eemalduda ning nautida rahulikku ja mõnusat olemist. 

Kõik kämpingud Saaremaal

Kämpingud saaremaal

Mändjala kämping

Mändjas asuv imeline Saaremaa camping on Kuressaarest ainult 10 km kaugusel. Mändjala kämping asub otse rannas ning tegu on ühtlasi Eesti kõige lõunapoolse avaliku rannaga. Ilusad männid ja liivased luited pakuvad eriti mõnusat meeleolu. Camping on koht kus leiab endale iga üks sobiva majutuse. 

Võimalik on mängida rannas võrkpalli ning lisaks on ranna kõrval ka väga mõnus discgolfi rada. Majutus on avatud märtsist kuni augustini, kuid vajadusel saab kokku leppida muid aegu. 

Saaremaa kämpingud

Karujärve kämping

Karujärve kämping asub Saaremaa kämpingutest  kõige populaarsema ja kauneima järve ääres mis omab ilusat läbipaistvat vett. Järve ääres on rand koos slipiga kus on väga mõnus ja turvaline ujuda. Kokku on kämpingus 19 erinevat majakest mis on kahekohalised ning lausa 23 neljakohalist kämpingut. Tegu on ideaalse kohaga kuhu tulla näiteks pere või sõpradega puhkama.

Kämpingutes on kaasaegsed pesemisvõimalused. Tegu on kesk-Saaremaal asuva kämpinguga mis asub Kuressaarest ainult 26 km kaugusel. Võimalik on veel rentida aerupaate ja kanuusid, et minna järvele aega veetma. 

Saaremaa kämpingud

Niidupuu kämping

Niidupuu kämping asub Kuressaare lennujaamast ainult 9 km kaugusel. Tegu on väga hubase ja mõnusa kohaga. Mändjala rand jääb ainult 1.6 km kaugusele. Kõik kämpingud on varustatud mõnusa puhkenurgaga. Lisaks on veel eraldi kööginurk kus saab vajadusel teha maitsvaid toite. 

Kööginurgas on olemas kõik vajalik alates külmkapist kuni rösteri ja mikrolaineahjuni välja. Lastele on eradi lõbus mängunurk kus aega veeta. Eraldi saab veel lõket teha, grillida ning õues mõnusalt süües aega veeta. 

Saaremaa kämpingud

Kuuli puhkemajad

Kuuli puhkemajad on Saaremaa kämpingutest ühes kauneimas kohas ning asub otse Tagaranna männimetsas. Mere ääres olevad puhkemajad pakuvad ehedat elamust ning aitavad põgeneda igapäevasest linnamürast. Vajadusel saab parkida täiesti tasuta eraldi ettenähtud parklas. 

Vastuvõtt toimub ööpäevaringselt. Lisaks sellele saab võtta kohapealt ka kõik vajalikud grillimistarbed, et ise maitsvat liha grillida. Lastele on meelelahutuseks veel batuut millel hüpata. Ümberringi on palju erinevaid matkaradasid, kuhu saab soovi korral tuurile minna. Ühtlasi on soovitatav ka merre ujuma minna.