OstroVit Creatine HCL 1200 (300caps) - infoViking
   

OstroVit Creatine HCL 1200 (300caps)

Alates 24,89 

OstroVit Creatine HCL 1200 (300caps) on kõrgkvaliteetne toidulisand mis on sisaldab kreatiin vesinikkloriidi, mis tähendab endast kreatiini molekuli ja vesinikkloriidhappe kombinatsiooni.

Edasimüüjad

Kirjeldus

See toode sobib ideaalselt inimestele, kes soovivad kasvatada puhast lihasmassi või suurendada oma jõudu ja vastupidavust. OstroVit Creatine HCL on väga hästi lahustuv ning see on ka tema üks eeliseid teiste kreatiini vormide ees. 

Kreatiin on orgaaniline ühend, mis esineb looduslikult inimkehas. Tavaliselt saadakse seda näiteks  lihast, munast või kalagast. Selle kasulik toime põhineb lihtsal mehhanismil, mis tähendab endast fosfokreatiini lagundamist lihastes, mille järel vabastatakse energia ATP (adenosiintrifosfaat) molekulide kujul.Hoolimata asjaolust, et kreatiini sisaldab ka meie igapäeva toit, on meie lihaste 100% kreatiiniga küllastamiseks ainus viis selle pidev täiendamine.

Kreatiin vesinikkloriid vormi valimisel tuleks pöörata tähelepanu toote lahustuvusele, mis on kreatiin vesinikkloriidi puhul vähemalt mitukümmend korda parem kui tavaline kreatiinmonohüdraat. Kreatiinvesinikkloriid on kindlasti parem inimestele, kellel võib kreatiinmonohüdraadi lisamise tõttu tekkida mao- ja seedeprobleeme.

TOITUMISALANE TEAVE

Toimeaine1 portsjon2 portsjonit 
Kreatiin hüdrokloriid2400mg4800mg
Millest kreatiini18483696

SOOVITUSLIK KASUTAMINE

1 portsjon = 2 kapslit. Toidulisandit tuleks võtta 1 portsjon vahetult enne treeningut ning teine portsjon peale treeningut. Puhkepäevadel tuleb tarbida ainult üks portsjon ning seda peale ärkamist. 

Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust ning ärge kasutage toodet mitmekesise toitumise asendajana. Ärge võtke toidulisandit kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Lapsed, rasedad või imetavad naised ei tohi seda toodet tarbida. Veel pole soovitatav inimestele kellel võib esineda neerufuntsiooni kahjustusi.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “OstroVit Creatine HCL 1200 (300caps)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga