Kre-alkalyn - infoViking
   

Kre-alkalyn

Kre-alkayn on uusim ja arendatud kreatiini vorm. Siin on omavahel kombineeritud soodne hind ja kõrge kvaliteet. See on odav võimalus saada endale täisväärtuslikku kreatiini.

Näitan kõiki 4 tulemust

Mis on kre-alkalyn

Kre-alkalyn on üks kreatiini vormidest. Seda kutsutakse teinekord ka puhverdatud kreatiiniks. Üldiselt on kre-alkayn koostises tõstetud PH taset, et muuta see kehal kergemini omastavaks. Kre-alkalyn sisaldab leeliselist pulbrit pH tasakaalu reguleerimiseks, erinevalt paljudest teistest kreatiini vormidest, millel see puudub.

Kre-Alkalyn loodi tegelikult selle tõttu, et tulla välja uuenendu versiooniga kreatiinmonohüdraadist, mis ei tekitaks erinevaid kõrvalnähtusid.

Kuidas see erineb teistest kreatiinidest?

Kre-Alkalyn aitab toetada lühikesi intensiivseid treeninguid ning seega suurendades lihasjõudu. 

Näiteks, kui tuua siia kõrvale kreatiinmonohüdraat, siis sellel võib olla küll mitmeid negatiivseid külgi, siis on see lõppkokkuvõttes odavam ja enim uuritud kreatiini vorm.

Kreatiinmonohüdraat võib põhjustada seedetrakti probleeme, nagu puhitus, kõhuvalu või krambid. Kre-Alkalyn ei lagune kreatiniiniks ja seetõttu lahendab see seedetrakti probleemid ja kreatiinmonohüdraadi kõrvalmõjud, nagu puhitus ja krambid.

Kreatiinmonohüdraat nõuab laadimisfaasi. Kuna Kre-Alkalyn pH-tase on õige ja stabiliseeritud, on see biosaadavam, mis tähendab, et keha suudab palju väiksemate annustega tekitada samu efekte. 1,5 g Kre-Alkalyni võrdub umbes 10–15 g tavalise kreatiinmonohüdraadiga.

Mis on selle tarbimise eelised

Peamine eelis, mis on kre-alkalyn-il teiste kreatiinidega, et selles ei ole kõrvalmõjusid nagu tekivad kreatiinmonohüdraadi kasutamisega. Kre-Alkalyn on kasulik ja tõhus lihaste ülesehitamisel ega põhjusta kõrvaltoimeid nagu puhitust, mida kreatiin tavaliselt põhjustab. See toidulisand annab lihastele energiat, mis tähendab, et saad treenida kauem, enne kui lihased väsivad. Suurenenud lihasenergia tähendab ka seda, et saad teha rohkem kordusi.

Kre-Alkalyni teine eelis on asjaolu, et saate luua rohkem lihasmassi ilma steroide ja hormoone kasutamata. See on puhverdatud, nii et see ei muutu kreatiniiniks enne skeletilihastesse jõudmist, nagu kreatiin seda teeb.

1) Energia kasv

Kre-alkayn aitab organismil toota adenosiintrifosfaati (ATP), mis on meie keha suurim energiaallikas. Täiustatud ATP tootmine lihastes tõstab energiataset ja tagab parema jõudluse. Raskemaid energiamahukaid treeninguid saab teha pikema aja jooksul. 

2) Kre-alkalyni muud eelised

On leitud, et see toidulisand võib samuti aidata suurendada luutihedust, parandada südame tugevust ja mälufunktsiooni. Lisaks aitab kreatiini lisamine kardiotreeningu ajal parandada termoregulatsiooni reaktsiooni.

Kuidas seda tarbida?

Kre-alkalyn soovitatav annus 3 g portsjoni kohta. Parim viis Kre-Alkalyni võtmiseks sportliku soorituse saavutamiseks on 20 minutit enne iga treeningut 3 g toidulisandina.

Erinevalt kreatiinmonohüdraadist ei ole sellega vajalik teha laadimis tsüklit kuna see ei vaja kreatiini taseme tõstmiseks aega.