EFX Kre-Alkalyn (192caps) Limited Edition! - infoViking
   

EFX Kre-Alkalyn (192caps) Limited Edition!

Alates 28,89 

EFX Kre-Alkalyn (192caps) Limited Edition on uuendus toidulisandite tööstuse tänu spetsiaalsele tehnoloogiale mis reguleerib toote pH-d taset, mis teeb aine kehale lihtsamini ja kiiremini omastatavaks.

Kirjeldus

EFX Kre Alkalyn on ainukene kreatiinmonohüdraat mille on pH 12 tase. See tähendab seda, et molekulid on sellise koostisega, mis ei muuda pH-d taset koheselt pärast seedimist. Kokkuvõttes tähendab see seda, et kreatiin püsib stabiilsena ning keha saab selle koheselt ära kasutada. Eelis on veel see, et Kre Alkalyni ei pea võtma suurtes kogustes, nagu näiteks tavalise monohüdraadi puhul. 

See toidulisand parandab plahvatusliku jõudu ning parandab ka vastupidavust. Kapslite omapära on see, et need selle tarbimisel ei ole vaja laadida. Teine suur pluss on see, et toode ei vaja imendumiseks süsivesikuid. Toidulisandit on parem manustada väiksemates kogustes. 

Lihaskudedes seotakse kreatiin fosforiga mille tulemusel tekib fosfokreatiin. Fosfokreatiin sisaldab endast bioenergilist sidet ning annab pidevalt lagunemise käigus lihastele vajalikku energiat. Hoia kapslid kuivas kohas.

TOITUMISALANE TEAVE

Toimeaine1 kapsel
Puhverdatud kreatiini monohüdraat1500mg

SOOVITUSLIK TARBIMINE

Pool tundi enne trenni tuleks võtta 2 kapslit ning 2 kapslit tuleks võtta ka peale trenni. Hoia kapslid kuivas kohas. Ära ületa päevast kogust ning kui sul võib esineda koostisosade vastu allergiaid, ära toodet tarvita.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “EFX Kre-Alkalyn (192caps) Limited Edition!”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga