Real Pharm Crea-HCL (250g) - infoViking
   

Real Pharm Crea-HCL (250g)

Alates 19,89 

Real Pharm Crea-HCL (250g) on ideaalne toode kui otsite tõhusat lahendust lihasmassi suurendamiseks. CreaHCL by Real Pharm vastab kõigile teie ootustele – see toidulisand täiendab teie toitumist, lisades keha nõuetekohaseks toimimiseks üliolulise ühendi – kreatiini.

Edasimüüjad

Kirjeldus

Real Pharmi pulbriline toidulisand CreaHCL on mõeldud professionaalsetele sportlastele ja tavainimestele, kes järgivad aktiivset elustiili ning soovivad püsivat ja harmoonilist treeningu edenemist. See toode sisaldab farmakoloogiliselt puhast kreatiinvesinikkloriidi, mida iseloomustab erakordne biosaadavus, mis tagab toidulisandite hämmastava efekti!

Real Pharmi CreaHCL-i toime on teiste populaarsete kreatiinmonohüdraadil põhinevate toidulisanditega võrreldes oluliselt tugevam, pakkudes kuni 70% kõrgemat imendumiskiirust!

Valige kõrge kvaliteet ja ainulaadne CreaHCL by Real Pharm valem, et kasvatada lihaseid, millest olete alati unistanud, ilma ebaõnnestumise ja toidulisandite esimeste mõjude ootamiseta!

CreaHCL by Real Pharm on ainus turul saadaolev toidulisand, mis annab teile 100% rahulolu ja võimaldab teil täielikult ära kasutada kreatiini ainulaadseid omadusi!

CreaHCL by Real Pharm tagab puhta kreatiinvesinikkloriidi parima biosaadavuse ja imendumise, mida iseloomustab suurenenud stabiilsus ja vastupidavus hapetele seedesüsteemis – selle tulemusena kasutab teie keha täielikult ära kaasasoleva kreatiiniannuse ja suudab talletada suuremaid koguseid. sellest oma lihastes!

Real Pharmi CreaHCL on täielik revolutsioon kreatiinilisandite osas! Proovige ja veenduge ise, et teised tooted, mida olete seni kasutanud, olid vaid näiliselt tõhusad – Real Pharmi kreatiinvesinikkloriidiga tunnete kreatiini kasulikku mõju kiiremini ja intensiivsemalt, mis võimaldab teil saavutada mis tahes treeningu eesmärgi. ei ole probleeme!

TOITUMISALANE TEAVE

Toimeaine1 portsjon (1.25g)2 portsjonit (2.5g)
Kreatiinvesinikkloriid (Creatine HCL)1.18g2.35g

SOOVITUSLIK TARBIMINE

Sega 1 portsjon (1,25 g, ¼ lisatud mõõtelusikast) toodet 200 ml veega. Võtke kuni 4 portsjonit päevas. Ärge ületage maksimaalset ööpäevast annust 4 portsjonit (5g) päevas.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Real Pharm Crea-HCL (250g)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga