QNT Creatine Monohydrate (800g) - infoViking
   

QNT Creatine Monohydrate (800g)

Alates 17,89 

QNT Creatine Monohydrate (800g) pulber mis on ideaalne toidulisand sportlastele, kes soovivad parandada oma jõudu ja vastupidavust. QNT poolt pakutav kreatiin on puhas ning aitab inimesel pärast treeningut paremini taastuda. 

Kirjeldus

Kreatiin on aine mida leiab toidust, näiteks lihast või kalast. Seda võib keha ka ise sünteesida näitek maksa või kõhunäärme kaudu. Kreatiin on saadud 3 erinevast aminohappest milleks on :arginiin, glütsiin ja metioniin. Sellel on treeningute optimeerimisel palju eeliseid ning sellega saab väga hästi parandada füüsilisi näitajaid. 

Ainuüksi 3g kreatiinmonohüdraadi lisamine lühikesele treeningule parandab füüsilisi võimeid ning see mängib olulist rolli energia tarbimises ja lihase ülekoormamisel. Kreatiini aitab ka lihaste arengu kiirendamist pakkudes lihastele energiat, jõudu ja vastupidavust. Kuna ATP varud ammenduvad kiiresti, on kreatiini tarbimine nende tootmise suurendamiseks ja lisa energia saamiseks väga oluline. 

Peale füüsilise jõu parandamist aitab kreatiin monohüdraat parandada ka valkude sünteesi. Vähendab väsimustunnet ning võimaldab läbi viia intentsiivsemaid treeninguid. 

TOITUMISALANE TEAVE

Toidulisandit ei tohiks kasutada tasakaalustatud ja mitmekülgse toitumise ja tervisliku eluviisi asendamiseks. Kindlasti hoida eemal väikestest lastest. Ning ärge ületage soovitatud päeva kogust. 

ToimeaineKogus 6gKogus 100g
Kreatiin monohüdraat6000mg100g

SOOVITUSLIK TARBIMINE

Kasulik toime saavutatakse 3 g kreatiini päevase tarbimisega koos intensiivse treeninguga. Parimate tulemuste saavutamiseks võtke 6 g päevas enne treeningut koos vee või puuviljamahlaga. Enne toote kasutamist või tarbimist lugege alati sildil või pakendil olevat teavet, hoiatusi ja kasutustingimusi. 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “QNT Creatine Monohydrate (800g)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga