Muscletech Aminobuild Next Gen BCAA (278g) - infoViking
   

Muscletech Aminobuild Next Gen BCAA (278g)

Alates 24,99 

Amino Build Next Gen sisaldab mikroniseeritud BCAA-d, betaiini, tauriini ja teisi aktiivseid koostisosi, mis aitabad muuta treeningud efektiivsemaks. See sisaldab BCAA-d ideaalses vahekorras 2:1:1, samuti betaiini ja tauriini, et parandada lihaste vastupidavust. Rasketel treeningutel kaotatud elektrolüütide täiendamiseks on seda täiendatud kookosvee ja arbuusimahlaga.

Kirjeldus

Hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAA) on sportlased kasutanud juba aastaid tänu nende võimele toetada treeningu vastupidavust ja taastumist! BCAA-d koosnevad kolmest  aminohappest – leutsiin, isoleutsiin ja valiin – ning sobivad suurepäraselt igale rasket trenni tegevale sportlasele, kuna need on lihaste peamised ehituskivid ning aitavad võidelda valkude lagunemise vastu, eriti intensiivse treeningu ajal.

MuscleTech® teadlased on kasutanud seda aminohappevalemit ja muutnud seda veelgi paremaks!  See võimas uus valem värskendab originaalset valemit uue elektrolüütide kompleksi ja veelgi parema maitsega!

Amino Build Next Gen toodet on testitud nelja erineva kliinilise uuringuga, mis näitavad selle võimet parandada treeningu näitajaid.

Toitumisalane teave

Toimeaine1 serveering (9g)
Energia25kcal
Süsivesikud1g
milliest suhkrud0g
Naatrium70mg
Kaalium18mg
2: 1: 1 BCAA maatriks kompeks4g
millest leutsiin2g
millest Isoleutsiin1g
millest Valiin1g
Tauriin500mg
L-Glutamiin500mg
L-alaniin500mg
Veevaba betaiin1,25g
Elektrolüütide Segu320mg
Naatriumkloriid180mg
Kookosvesi (Cocos nucifera kujul) (puuvili)50mg
Arbuusimahl (Citrullus lanatus) (puuvili50mg
Kaaliumfosfaat40mg
Kofeiin50mg

Kasutamine

Sega 1 mõõdulusikas pulbrit 200ml veega. Maksimaalse kasu saamiseks sega 2 mõõdulusikat 400ml veega, enne treeningut ja treeningu ajal.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Muscletech Aminobuild Next Gen BCAA (278g)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga