IconFit Micronized Creatine Monohydrate (400g) - infoViking
   

IconFit Micronized Creatine Monohydrate (400g)

Alates 11,49 

ICONFIT mikroniseeritud kreatiinmonohüdraat on kreatiini preemium klass.  See  kreatiinmonohüdraat on valmistatud hoolikalt valitud allikatest. Nimelt on kasutatud  siin uusimat tehnoloogiat, tegu on eriti peene ja puhata pulbriga.

Kirjeldus

ICONFIT mikroniseeritud kreatiin monohüdraat on valmistatud kõige uuemat ja kõrgemat  tehnoloogiat kasutades. Tänu sellele on saavutatud kvaliteetne ja eriti peen pulber, mis on enda lahustuvuse poolest teistest kreatiini vormidest parem. Kui täpsemaks minna, siis osakesed on kuskil 2-3x väiksemad, kui tavalistel pulbritel. 

Tegu on tootega, mis on ühe parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Kreatiin monohüdraat on kõige kuluefektiivsem toidulisand, kui eesmärgiks on jõu ja lihaste arendamine. Lisa kreatiini tarbimine aitab kiirendada valkude sünteesi ning seeläbi aitab kaasa lihaste arengule.

Toitumisalane teave

Toimeaine5g (1 portsjon)%RDA
Kreatiinmonohüdraat5000 mg**

% RDA – päevasest soovitatavast kogusest, ** – RDA ei ole kindlaks tehtud

Soovitatav kasutamine

Kui alustada kreatiini tarbimisega, siis alustada laadimisperioodiga. See on 5-7 päeva ning peale seda läheb tarbimine tavapärasele kogusele. Hilisemalt Igapäevane kogus on 5 gramm segatuna 200-300g vee või mahlaga.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “IconFit Micronized Creatine Monohydrate (400g)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga