Evolite Nutriton Creatine (1000g) - infoViking
   

Evolite Nutriton Creatine (1000g)

Alates 25,90 

Evolite Nutrition Creatine (1000g) on kreatiinmonohüdraat mis on ainulaadne toidulisand nii sportlastele, kui ka tavalisele harrastajale. Kreatiin toetab lihaste talitlust treeningu ajal ning võimaldab tõsta jõudu kui ka vastupidavust. 

Kirjeldus

Kreatiinmonohüdraati on tark kasutada ka siis, kui soovitakse treeningute pikkust tõsta. Toode on puhas ning ei sisalda mingeid lisaineid. Ühest pakist saab 100 portsjonit mis tähendab seda, et pakist jätkub umbes kolmeks kuuks. Ühes portsjonis mis kaalub 5g leiad kuni 4.8g puhast kreatiini. 

Toidulisandi kasutamine on väga lihtne. Kreatiin tuleb lihtsalt veega lahustada. Ühe portsjoni jaoks tuleks kasutada vähemalt 200ml vett ning vesi tuleks koheselt pärast valmimist ära juua. Seda toodet tuleb võtta ainult 1 kord päevas. Kindlasti pea meeles seda, et tervis ja hea seisund sõltuvad tasakaalustatud toitumisest ning toidulisand on vaid täiendav abimees. 

TOITUMISALANE TEAVE

Toimeaine 1 protsjon (5g)
Kreatiinmonohüdraat4750mg
L-tauriin250mg

SOOVITUSLIK TARBIMINE

Päevane kogus on 1 portsjon ehk 5g, mis tuleb tarbida vähemalt 200ml vee või mahlaga. Ärge ületage päevast soovitatud kogust. Toidulisandist peaksid eemale hoidma inimesed kes võivad mingi komponendi suhtes olla allergilised. 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Evolite Nutriton Creatine (1000g)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga