Evolite Creatine Monohydrate Xtreme Caps (300 caps) - infoViking
   

Evolite Creatine Monohydrate Xtreme Caps (300 caps)

Alates 18,99 

Evolite Creatine Monohydrate Xtreme Caps (300 caps) on kvaliteetne kreatiinmonohüdraat, mis on pandud kapslitesse. See aitab kasvatada lihasmassi ning suurendab nii jõudu, kui ka lihasvastupidavust.

Kirjeldus

Kreatiinmonohüdraat parandab veel valgusünteesi ning aitab inimesel peale treeningut kiiremini taastuda. Evolite puhul on tegu poola firmaga, mis pakub suures valikus väga paljusid erinevaid toidulisandeid. 

Monohüdraat kreatiin on väga ohutu ja samas väga efektiivne kreatiini vorm, mida on palju testitud ning väga põhjalikult uuritud. Kokkuvõttes on toidulisand igatpidi inimesele väga kasulik ja turvaline. 

Kuna kreatiinmonohüdraat on pandud kapslitesse, siis selle tarbimine on tehtud väga kiireks ja mugavaks. Monohüdraat kreatiin sobib nii sportlastele, kui ka inimestele kes just alustavad trenni tegemist. 

TOITUMISALANE TEAVE

Toimeaine1 kapsel:1 serveering (4 kapslit)2 portsjonit (8 kapslit)
Kreatiinmonohüdraat1125mg4500mg9000mg

SOOVITATAV KASUTAMINE

Soovitatav on tarbida 4.5g ehk 4 kapslit korraga. Tarbimisel võtke tabletid rohke veega. Sellist kogust tuleks tarbida vähemalt kaks korda päevas. Kreatiini võib võtta näiteks hommikul ning järgmine kord pärast trenni.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Evolite Creatine Monohydrate Xtreme Caps (300 caps)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga