Metsandus - infoViking
metsandus

Metsandus

Eestis on metsandus väga tähtsal kohal. Enamus meie riigist on kaetud metsaga ning see annab meile kohustuse seda hoida ja sellega tegeleda. Olgu selleks metsamaiandus, metsakorraldus, istutamine, raie või erinevate puidutööstus ettevõtete nõustamine ning aitamine. 

Metsa kasutatakse mitmel erineval eesmärgil ning oluline on tegutseda targalt ning teadlikult, sest mets on tulevik ja ainult nii saame ära hoida kliimamuutusi ja elada puhtamas keskkonnas. 

Kui oled metsaomanik või plaanid hakata selleks, siis on oluline selle eest hoolitseda ning sellega tegeleda. Metsandus on vastutus ning selleks on vaja aega, teadmisi ning pühendumist. Mets ei kuulu ainult meile inimestele vaid ka loomadele, kes seal elavad.

Kui omad metsa või plaanid osta/müüa metsamaad või on sul hoopis mõni muud mõte või mure, siis kõige targem oleks küsida abi spetsialistidel. 

Selleks, et kasutada metsandusega seotud teenused või tahad lihtsalt nõu saada, siis oleme toonud välja erinevad teenused ja ettevõtted, kes saavad sind erinevates küsimustest ja probleemides abistada.