Majutus Hiiumaal - Leia endale öömaja - infoViking
Majutus hiiumaal

Majutus Hiiumaal – Leia endale öömaja

Kui soovid minna Eesti suuruselt teisele saarele puhkama, aga pole kindel kus kohast võtta endale parim majutus Hiiumaal, siis tegelikult on valikuid mitmeid. Hiiumaal on pandud suur rõhk just erinevatele puhkemajadele, mis pakuvad hubast ja soodsat elamist.  

Võimalus on nautida elamist nii mere ääres näiteks Kõpu poolsaarel või otse Kärdlas. Lisaks tavalistele puhke – ja külalistemajadele on võimalus veel külastada kämpinguid või soovi korral ka turimistalu. Kõik kohad on väga mõnusad koos erinevate võimalustega, kus saab näiteks grillida ja nautida rahu ja vaikust. 

Kui elada mereäärses majutuses, siis parim asi on hüpata otse saunast jahutavasse vette ja lõõgastuda täiel rinnal. Üldjoontes on võimalik igaühel leida endale majutus Hiiumaal ja teha endale mõnus puhkust igapäevasest argimürast. 

Tule vaata ja tutvu võimalustega ning leia endale sobiv koht kus puhkusest koos sõprade, kallima või perega maksimum võtta. 

HIIUMAA HOTELLID JA SPAAD
Hiiumaa hostelid
HIIUMAA KÄMPINGUD
HIIUMAA PUHKEMAJAD
HIIUMAA TURISMITALUD
Kalana majutus

Hiiumaa hotellid

HIIUMAA HOTELLID JA SPAAD

Kui mõtled, milline majutus Hiiumaal oleks just sinule hea variant, siis tea, et Hiiumaa hotellid on väga odavad ja hea hinnaga. Ühtlasi on nad väga elegantsed ja viisakad mis teeb nendest eriti mõnusa paiga, kus oma puhkust veeta. 

Hotellides on olemas täiesti tasuta parkimine ning samuti saab kasutada tasuta WiFi ühendust. Toad ja üleüldine sisustus on loodud enamasti vägagi looduslikus stiilis, mis tekitab eriti erilise tunde, mida näiteks Tallinnas ei kohta. Peale selle on hotellides võimalik einestada ja maitsta mõnusat hommikusööki. 

Hiiumaa hotellid sobivad nii suurtele peredele kui ka väiksematele seltskondadele. Hotellid on merele vägagi lähedal ehk ainult mõne minutilise jalutuskäigu kaugusel. Lisaks saab käija ka sauna. 

Tule tutvu Hiiumaa hotellidega ning leia endale või seltskonnale parim majutus Hiiumaal.

Hiiumaa hostelid

Hiiumaa hostelid

Hiiumaa hostelid on ühed parimaid tervele perele või teistele suurtele seltskondadele. Sellise majutuse Hiiumaal teeb eriliseks just tema väga taskukohane hind, mis on ühtlasi kvaliteediga suures kooskõlas. Hostelites on tasuta WiFi ning samuti on olemas ka mõnus kööginurk, kus soovi korral endale midagi head ja paremat valmistada. 

Mõnedes kohtades on veel mõnusad grillmajad, kus mõnus suveõhtu veeta. Lisaks on võimalik nautida erinevaid kehahooldus protseduure, alustades nõelravist lõpetades klassikalise massaažiga või mudaraviga. 

Peale selle on veel pakkuda ka erinevaid koolitusi just kehahoolduse, jooga ja toitumise osas, mis teeb kokkuvõttes majutuse Hiiumaal väga mitmekülgseks ja praktiliseks. Ideaalne võimalus puhata ja õppida midagi uut. 

Vii ennast lahedate võimalustega kurssi juba täna ning tee endale puhkus, mis sulle igaveseks meelde jääb.

Hiiumaa kämpingud

HIIUMAA KÄMPINGUD

Hiiumaa kämpingud on mõnus koht, kus võtta näiteks suurema seltskonnaga või kasvõi kahekesi aeg maha ning nautida loodust ja lihtsalt olla. Kämpingud pakuvad mõnusat privaatsust, samuti ka erinevaid aktiivseid tegevusi ja võimalust looduses puhata täpselt nii kuidas sulle meeldib.

Kämpingu aladel saab ka telkida või hoopiski minna oma haagissuvilaga. Kämpingutes on olemas kõik eluks vajalik, alustadest kööginurgast ja lõpetades mõnusate puhkeruumidega. Lisaks on sellised majutused Hiiumaal hinnatud just ka selle tõttu, et lubatud on ka lemmikloomad. 

Soovi korral pakutakse hommikusööki. Lastele on olemas kohad, kus mängida ning soovi korral saab rentida erinevat spordivarustust ning veeta mõned puhkuse päevad ka aktiivselt. Vajadusel saab ruumid varustada lisavooditega. Samuti on olemas erinevad koolitus võimalused. 

Vaata järgi ning leia endale sobiv kämping majutus Hiiumaal juba täna!

Hiiumaa puhkemajad

HIIUMAA PUHKEMAJAD

Hiiumaa puhkemajade valik on väga laialdane ning tegelikult võib leida sellise majutuse Hiiumaal väga erinevatest kohtadest, alustades Kõrgessaarest kuni Kärdlani välja. Majutusasutused on väga erineva hinnaga ning sellest tulenevalt võib leida odavamaid, kui ka veidike kallimaid variante. 

Üldiselt pakuvad erinevad puhkemajad kõike, mis tarvis alustadest ilusatest tubadest koos kööginurgaga, kus kõik vajalik olemas, lõpetadest mõnusa sauna ning mõnes kohas isegi mullivanniga. Maja suurusest sõltub, kui palju inimesi suudab puhkemaja mahutada ning sellest lähtuvalt tuleks teha ka valik. 

Osades puhkemajades on võimalik veel laenutada jalgrattaid ning küsida infot muude tegevuste ja atraktsioonide kohta. Kui soovid kohandada oma puhkust täpselt nii nagu sulle meeldib, siis Hiiumaa puhkemajad on selleks ideaalne võimalus. 

Vii ennast erinevate võimalustega kurssi juba täna ning leia endale puhkuseks parima variant.

Hiiumaa turismitalud

HIIUMAA TURISMITALUD

Puhketalude majutus Hiiumaal on väga unikaalne võimalus kogeda midagi mida tavalised majutusasutused ei paku. Turismitalud on küllastatud väga paljude võimalustega ning sobib nii väiksemate, kui ka suurtele seltskondadele. Parkimine on igal pool täiesti tasuta ning samuti on võimalik ka alale telkima minna. 

Lisaks on olemas tasuta WiFi ning kõik muu elamiseks vajalik. Kasutada saab erinevaid pesuruume, kus saab ka pesu pesta ning soovi korral kööginurgas endale toitu valmistada või hoopiski õues grillida. Lemmikloomad on vägagi teretulnud. Võimalus on rentida spordivarustust ning veeta oma vaba aeg aktiivselt.  

Soovi korral saab ka tellida erinevaid toitlustus lahendusi ja ka hommikusööki mis on tavaliselt pisikese lisatasu eest. Sarnaselt teiste majutustega Hiiumaal on võimalik osa võtta erinevatest koolitustest. Nautida saab veel sauna ja muid saarele kohaseid mõnusid. 

Vaata järgi ning veeda oma järgmine puhkus mõnusas Hiiumaa turismitalus.

Kalana majutus

Kalana majutus

Kalana on hiiumaal asuv piirkond. Seda võbe pidada ka maapealseks paradiisiks, sest kui sa otsid perfektset kohta kuhu puhkama minna, siis Kalana on see kuhu tulla.

Majutus kalanas viib sind tagasi aega, kus kõik oli lihtne. Kus polnud probleeme, muresid, kohustusi. Oli vaid sina ja see konkreetne ajahetk. Sinu kasutuses on mõnus ja hubane öömaja ning samas ümbritseb sind kaunis ja lummav loodus.

Kalanas saad pidada firmaüritusi, suguvõsa kokkutulekuid, klassiõhtuid ning samuti saad sõprade ja perega siin mõnusat aega veeta. Selleks on kõik võimalused olemas. Lihtsalt tule kohale.

Võta see aeg ja viska kalanas olevale majutusele pilk peale!