Hiiumaa turismitalud - infoViking
HIIUMAA TURISMITALUD

Hiiumaa turismitalud

Hiiumaa turismitalud on omapäralt väga unikaalsed ning haruldased, sest tihti ju Eesti suuruselt teisele saarele keskmine elanik ei satu. Hiiumaa kumab endast imelist aurat ja erilist meeleolu ning see kõik teeb sealse veedetud puhkuse veelgi mõnusamaks ja meeldejäävamaks. Tihti on erinevad turismitalud ühed parimad kohad kuhu tulla, sest seal pakutakse palju erinevaid võimalusi.

Tule kas kallimaga kahekesi või hoopiski suurema sõpruskonnaga. Kuna tegemist on ikkagi Hiiumaa turismi taludega, pakutakse seal veel erinevaid võimalusi just vabaaja veetmise tegevuste näol, et saarest viimast võtta. Populaarsed on ka erinevad atraktsioonid ja soovi korral saab tellida ka ekskursioone ja palju muud. 

Inimesed on Hiiumaa turismitaludes väga sõbralikud ja abivalmis ning see kõik loob külastajatele väga hubase ja koduse tunde, kui millegagi vajad abi, anna ainult teada. Samuti on väga soodsad ja odavad hinnad, mis on taskukohased. Turismitaludes on olemas ka eraldi kööginurgad, kus saab iga inimene endale ise midagi maitsvat valmistada. Samuti on võimalik soovi korral tellida saun, mis on lausa rangelt soovituslik.

Vaata järgi ja leia endale parim Hiiumaa turismitalu, kus veeta rahulik ja kvaliteetne puhkus!

Kõik turismitalud Hiiumaal

hiiumaa turismitalud

Vetsi talli puhkeküla 

Tegu on väga laheda Hiiumaa turismitaluga, mis asub Kassaris. Tegu on tegelikult suurema kämpingu kompleksi laadse puhkekülaga. Majutus käib tegelikult väikestes aiamajades, mis suudavad majutada kaks inimest. Lisaks kahe kohalisele kämpingule on olemas ka nelja kohalised, kuhu saab minna suurema seltskonnaga. 

Lisaks puhkekülale on alal ka Vetsi Talli kõrts, kus saab tellida väga maitsvaid suupisteid ja kosutavaid praade. Kõrtsis on peamine rõhk pandud just kalaroogadele ning see sobib ideaalselt erinevate tähtpäevade ja sündmuste pidamiseks. Puhketalus on olemas tasuta WiFi ning auto saab samuti parkida tasuta eraparklasse. Soovi korral saab tulla oma enda haagissuvilaga. 

Kui ei soovi majas elada, saab tulla enda telgiga. Kohapealt saab laenutada veel jalgrattaid, millega mööda saart ringi sõita. Suplemiseks on samuti spetsiaalne koht ning veel on olemas eraldi spordiväljak. Õhtud saab veeta lõkkeplatsil grillides ja  nautida ilusat loodust. 

hiiumaa turismitalud

Randmäe puhketalu

Kui soovid leida endale Hiiumaa turismitalu, mis asub mere ääres ning on täiesti eraldatud, siis üks parimaid variante on Randmäe puhketalu. Talu asub kaunil Tahkuna poolsaare läänepoolsel rannikul. Tegu on ime kauni kohaga, kus on ilus liivarand ning samuti ka väga kaunis ujumiskoht. Paik on ka väga turvaline lastele ning tagab neile parimad tingimused õues mängimiseks. 

Turismitalu pakub ise elamist erinevates majakestest ning hoovil endal on kaunis rannarootsi stiilis vana aed. Aed on samuti väga väärikalt sisustatud, andes tervele hoovile lisa väätust ja silmailu. Et Hiiumaa turismitalust tõsiselt maksimumi võtta, tuleb külastada ka talus asuvat suitussauna. Lisaks on alale oodatud ka kõik, kes soovivad telkida või tulla hoopiski enda haagissuvilaga. Haagissuvilale on olemas kõik vajalik alustades elektritoitest lõpetades puhta vee ja tualetiga. 

Olemas on ka pisikene kööginurk kus soovi korral maitsvaid toite teha. Puhketalus on tasuta WiFi ning samuti saab ka pesu pesta. Lemmikloomad on rohkem kui teretulnud ning soovi korral saab õues ise lõket teha ja grillida. Aktiivsemad inimesed saavad rentida kohapealt ka spordivarustust. Soovi korral on võimalik tellida eraldi hommikusööki. 

hiiumaa turismitalud

Katri puhkeküla 

See Hiiumaa puhkemaja asub otse Kärdla aedlinnas ning

Katri puhkeküla on ideaalne paik mis asub erinevalt teistest mere äärsetest kohtadest otse keset Hiiumaa kauneid põlde ja metsasid. Sellegipoolest pole meri kaugel ning see asub ainult 5 km kaugusel, kuhu saab soovi korral kiiresti rattaga sõita. Tegu on ideaalse kohaga kus puhata nii pere, sõprade või hoopiski nautida kvaliteetset aega kallimaga. Samuti suudab Katri puhkeküla vastu võtta soovi korral ka suuremaid üritusi. 

Tubade valik on suur ning tegelikult saab valida mitme erineva variandi vahel. Elada saab nii suures majas olevas toas, eraldi seisvas kämpingus, telgis või hoopiski autokaravanis. Haagissuvilale on olemas ka elektritoide ja puhas vesi. Turismitalu külastajatele on parkimine täiesti tasuta ning sama kehtib ka WiFi kohta. Ideaalne koht kuhu kaasa võtta enda lemmikloomad, sest need on Katri puhkekülas täiesti lubatud. Olemas on veel eradli grillimis variant. 

Soovi korral saab endale tellida hommikusööki, kuid see tuleks eelnevalt kokku leppida ning toitlustus käib lisatasu eest. Kokkuvõttes on tegemist väga hubase puhketaluga, kus soovi korral väga taskukohaselt oma puhkust veeta. Võta kaasa oma parim seltskond ja tule puhka Hiiumaa kaunite metsade ja põldude vahel.

hiiumaa turismitalud

Eero majutus

See Hiiumaa puhkemaja asub otse Kärdla aedlinnas ning kumab endast väga hubast ja turvalist olemist. Heltermaa sadam jääb ainult 25 km kaugusele ning lennujaama on vaid 5 km. Samuti on väikese jalutuskäigu kaugusel ka Kärdla rand, mis on umbes 1.5 km. Keskväljakuni on 800 m, kus saab soovi korral külastada erinevaid poode ja söögikohti. 

Eriti hea on see, et Eero majutus on avatud aastaringselt ning lisaks saab sealt veel jalgrattaid laenutada vaid 5 euro eest päev. Parkimine on tasuta ning majas levib WiFi. Hoovis on olemas eraldi grillinurk ja toad on varustatud konditsioneeriga. Puhkemajal on v väliterrass, kus hommikuti näiteks kohvi juua. 

hiiumaa turismitalud

Kalana puhkeküla

Kalana on väga mõnus ja hubane puhkeküla, mis asub kaunil Kõpu poolsaarel. Turismitalu ümbritseb metsik loodus ning kokku pakub puhkeküla 16 erinevat majakest / kämpingut, kus ööbida. Samuti on oodatud kõik inimesed, kes soovivad tulla hoopiski enda telgi või haagis suvilaga. Parkimine on puhkekülas tasuta ning ühtlasi on olemas ka eraldi puhkeruum. 

Lemmikloomad on samuti kämpingutes lubatud ning soovi korral saab toitlustust eraldi ette tellida. Lisatasu eest saab kosutavat hommikusööki. Saadaval on veel grillimis võimalus ja lastele täiesti eraldi mänguväljak. Ideaalne koht, kus veeta oma puhkus ning avastada maagilist Hiiumaad.