Hiiumaa kämpingud - infoViking
HIIUMAA KÄMPINGUD

Hiiumaa kämpingud

Hiiumaa kämpingud annavad võimaluse ööbida nii mõnusas kämpingus, kui ka vajadusel  enda haagissuvilas või telgis. Kämpingud on ise väga ilusad ja kvaliteetselt ehitatud ning asuvad ühtlasi ka väga mõnusate kohtade peal. Kämingud on varustatud ka kööginurkadega ja grillimis paltsidega, kus soovi korral saad endale midagi head valmistada.

Hinna poolest on kämpingud samuti väga soodsad ning eriti seda siis kui tulla ainult enda telgi või haagissuvilaga. Kui on soovi sportida, on võimalik rentida erinevat spordivarustust ning ka jalgrattaid millega saare peal ringi sõita. Lubatud on ka tulla enda  lemmikloomadega. Pakutakse ka hommikusööki, kuid see toimub kohtades enamasti kokkuleppel ehk sellega tuleks arvestada. 

Kämpingutes on olemas ka sauna võimalus, et puhkusest maksimumi võtta. Haagissuvilatele pakutakse erinevates kohtades ka elektritoidet kui ka puhast joogivett, ehk kokkuvõttes on kõik vajalik mõnusaks puhkuseks tagatud. Lisaks on haagissuvilaga hiiumaa kämpingutes elamine väga odav.  Vaata järgi ja leia endale sobib kämping Hiiumaal juba täna!

Hiiumaa kämpingud

Kalana puhkeküla

KÄMPINGUD
📍 Kalana

Merineitsi metsamaja

Merineitsi metsamaja

KÄMPINGUD
📍 Tahkuna

Ratturi talu

Ratturi talu

KÄMPINGUD
📍 Reigi

Merejussi Puhkemajad

Merejussi Puhkemajad

PUHKEMAJAD
📍 Pärna

Kõik kämpingud Hiiumaal

Hiiumaa kämpingud

Hiiu Glamping

Hiiumaa kämpingutest on Hiiu Glamping väga omapärane ja huvitav kogemus, sest kõik kämpingud on tehtud suurtest pop-up telkidest. Tegu on väga luksusliku telkmajutusega, mis asub otse mõnusas looduses, pakkudes unustamatut elamust. Telgid on tehtud väga mõnusast puuvillasest kangast ning täielikult ilmastikukindlad ja vägagi hubased. Telgis on suured ja väga kõrgkvaliteetsed õhkmadratsid. 

Põrandaks on mugav vaip ning samuti on igal voodil ka väga pehmed ja mõnusad voodilinad. Tegu on ideaalse paigaga, kuhu tulla oma kallimaga puhkama ning unustada argipäeva probleemid. Kokku on kämpingus 10 telki mis suudavad mahutada lausa 40 inimest. Veel pakutakse autodele täiesti privaatset ja tasuta parkimist. Elada saab kämpingus 1 juunist kuni 1 septembrini ning eelnevalt tuleks tulekust ette teatada.

Hiiumaa kämpingud

Kalana puhkeküla

Tegu on on Hiiumaa kämpinguga mis on väga soodne ning asub väga imelise kohapeal, ehk otse Kõpu poolsaarel mere ääres. Kämpingu alat võid tunda metsiku looduse kuma ning elamust, mis on unustamatu. Kokku pakutake sellel hiiumaa campingu alal 16 erinevat majakest, millel kõikidel on enda privaatne rõdu. Olemas on ka väga mõnus grillimisvõimalus ning samuti tasuta parkimine. 

Kalana puhkeküla pakub ideaalselt võimalust eri suuruses peredele, kui ka muudele seltskondadele, lihtsalt aeg maha võtta ning nautida rahu ja vaikust. Peale privaatsuse ja rahu saab harrastada erinevaid aktiivseid tegevusi. Parim asi on veel see, et puhkeküla asub kaunis männimetsas. Külastajad võivad tulla soovi korral ka enda telkida või hoopiski haagissuvilaga. Hiiumaa läänetipp on mõnus päikeseline ning üks parimaid kohti, kus puhkust veeta. 

Hiiumaa kämpingud

Kärdla sadama matkaautode puhkeala

Tegu on väga odava võimalusega, veeta mõned ööd otse kaunis Kärdla sadamas. Sadama territoorium pakub mõnusat merevaadet ning kõiki vajalikke võimalusi mida puhkuseks vaja. Mugavad pesemisvõimalused on samas sadamahoones ning samuti on võimalik broneerida ka eraldi sauna. Kõhtu saab kinnitada sadamas olevas restoranis. Kui soovite tulla hoopis telgiga, siis autodele on tasuta parkimine. 

Sadamast saab rentida veel jalgrattaid, millega mööda saart ringi sõita ja uusi kohti avastada. Lastele on sadamas ka eraldi mänguväljak ning samuti on olemas ka koht kus mõnusal suveõhtul grillida ja lõket teha. Kokku mahub sadamasse 40 haagissuvilat ning 50 telki. Suvilatele on olemas eraldi elektritoide, prügikoht kui ka puhas vesi. Lemmikloomad on teretulnud. Kokkuvõttes väga mõnus koht kus oma suvine puhkus veeta. 

Hiiumaa kämpingud

Katri puhkeküla

Hiiumaa kämpingutest paikneb Katri puhkeküla täpselt keset kaunist Hiiumaa loodust, mida ümbritsevad kaunid põllud ja metsad. Meri on sellest hiiumaa kämpingust ainult 5 km kaugusel. Puhkeküla on ideaalne koht kuhu tulla puhkama näiteks perega või korraldada üritusi hoopis suurema seltskonnaga. Ööbida saab nii suuremas majas kui ka kämpingus. Kui soovid tulla hoopis oma telgiga on ka see võimalus olemas. 

Oodatud on samuti ka autokaravanid ning neile pakutakse ka elektritoidet. Kämpingu alal on veel olemas lõkkeplats ja grill koos lastele eraldi turvalise mänguväljakuga. Soovi korral saab lisatasu eest ka hommikusööki tellida. Parkimine on autodele tasuta ning olemas on ka WiFi võimalus. Haagissuvilatele on kokku 2 kohta ning telkimis huvilistele 10. Veel saab eraldi katuse all grillida kui ka lõket teha. 

Hiiumaa kämpingud

Orjaku sadama matkaautode puhkeala

Sarnaselt Kärdlale saab ka Orjaku sadamas nautida puhkust mere ääres täiesti enda matkaautoga. Ilus merevaade on võluv ning iga külastaja saab nautida mõnusat ja ehedat sadama elu. Lähedal on olemas ka palju erinevaid loodusradasid, millel matkates aega veeta ning soovitatav on neid kindlasti külastada. Orjaku sadamas on ka eraldi infomaja, mille kaunil terrassil saab aega veeta ja einestada. 

Nagu õigele saarele kombeks on sadamas ka korralik puuküttega saun, mida saab soovi korral rentida. Eripakkumisena saab 40 euroga sadamas veeta 3 ööd ning see kehtib veel Sõru ja Kärdla sadamas. Veel on olemas lastele realdi mänguväljaks. Haagissuvilatele pakutakse ka elektritoidet kui ka puhast joogivett. Kättesaadavus ööpäevaringselt.