Hiiumaa hostelid - infoViking
Hiiumaa hostelid

Hiiumaa hostelid

Kui soovid parima hinnaga ja soodsat majutust, siis Hiiumaa hostelid on üks parimaid valikuid millele tugineda. Hostelid on sobilikud nii eri suuruses seltskondadele ning suudavad suurespildis pakkuda kõike vajalikku mida mõnusaks puhkuseks vaja. Hostelid pakuvad toidutegemise võimalusi, tasuta WiFit, kui ka täiesti tasuta parkimist. Veel pakutakse hostelites soovi korral erinevaid kehahooldus protseduure, millest tuleks kindlasti varem teada anda. 

Hiiumaa hostelites on võimalik veel grillida ja mõnusal suveõhtul õues einestada. Hostelid pakuvad veel sauna tegemise võimalust, millest tuleks kindlasti kinni hakata, sest ainult nii saad puhkusest viimast võtta. Võimalusel saab juurde võtta ka erinevaid koolitusi ja muid aktiivseid ettevõtmisi. Rataste rent on vägagi teretulnud ning ühtlasi on tegu ideaalse võimalusega ise Hiiumaad avastada. 

Kokkuvõttes on hostelid väga taskukohased ja head variandid, kus oma puhkus veeta. Naudi Hiiumaist rahu ja vaikust koos oma kallima või muude sõpradega. Inimesed on sõbralikud ja abivalmid ning teenindus igas kohas väga hea. Vaata järgi ja leia endale sobiv puhkuse veetmis paik. Võimalik on veel rentida ruume suuremate ürituste ja pidustuste korraldamiseks. Ruumid on sobilikud näiteks erinevate firmapidude, sünnipäevade ja pulmade korraldamiseks, kuid sellised soovid tuleb eelnevalt kokku leppida. 

Vaata järgi ja broneeri oma puhkus mõnusas Hiiumaa hostelis juba täna!

Kõik hostelid Hiiumaal

Posti hostel - Hiiumaa hostelid

Posti hostel

Hiiumaa Posti hosteli suureks eeliseks on suurepärase asukoht, mis jääb Kärdla sadama ja keklinna vahele. Lühikese jalutuskäigu kaugusel asuvad toidupoed, restoranid ja Kärdla sadam koos liivarannaga. Parkimine hosteli ümbruses on tasuta ja ligipääsetavus ratastooliga on tagatud. Veel on võimalik soovi korral nautida erinevaid kehahooldus protseduure nagu näiteks nõelravi, kui ka mudaravi. 

Hostel sobib oma teenuste ja voodikohtade poolest kasutamiseks nii suurtele seltskondadele kui väiksematele peredele. Klientide kasutuses olev WiFi võrk tagab sujuva ühenduse internetiga. Külaliste kasutada on köök, kus on loodud kõik võimalused mugavaks kokkamiseks. Suvisel ajal saab kasutada väljas asuvat lõkkeplatsi ja grilli, et veeta mõnus õhtupoolik värskes õhus.

Ettetellimisel on võimalus pakkuda toitlustamist erinevate suurustega seltskondadele. Tubade varustus sisaldab loomulikult ka põhilisi hosteli elemente, kuhu kuuluvad üldkasutatav WC, olme- ja hügieeniruumid, duširuum ning peretoad. Kõik 8 tuba on kahekohalised koos kahe voodiga, voodikohti on kokku 20.

Allika hostel - Hiiumaa hostelid

Allika hostel

Allika on Hiiumaa hostelitest väga hubane ja ja turvaline valik pakkudes mõnusat olemist kõikidele inimestele. Hosteli toad on äsja renoveeritud ning pakuvad ajaloolist mõisaelamust. Hostel pakub kõikidele külastajatele tasuta parkimist privaatses mõisa parklas. Lisaks saab soovi korral tellida endale ka mõnusa hommikusöögi. Kokku on mõisas 5 tuba, mis suudavad suvel ära mahutada lausa 30 inimest. Selleks, et tutvuda erinevate seminaride ja kursuste võimalustega tuleks eelnevalt ühendust võtta ja soovid kokku leppida. 

Lisaks on mõisas veel kööginurk, kus vajadusel endale maitsvaid toite teha. Tualetid on üldkasutuses ning lisaks on võimalik tubadesse paigutada ka lisavoodeid. Majutus paikneb kahes erinevas majas, kus on võimalik nautida privaatsust ja rahu. Mõis sobib odavate hindade tõttu ka pikemateks ärireisideks. Veel on võimalik nautida mõnusat Hiiumaa hosteli sauna ning võtta saarel viibimisest viimast. Palkmajas on veel hubane kaminaruum, kus soovi korra näiteks teed juua.

 Kui otsite hubasust ja meelerahu, siis Allika hostel on täpselt see mida otsite. Läheduses on veel pood ja kirik mida soovi korral külastada saab. Rentida saab veel eraldi seisvaid ruume, spetsiaalselt ürituste korraldamiseks. Ideaalne koht kus korraldada erinevaid firmapidusid, vastuvõtte, sünnipäev, või hoopis pulmi. Saali kasutus on tunnihinde alusel ning maksab 20 eurot tund. Võimalik on rentida ruume ka terveks ööks ning pidutseda kasvõi hommikuni. Kokku on rendiks kaks saali nii peamajas, kui ka palkmajas.

Hiiumaa ametikooli õpilaskodu - Hiiumaa hostelid

Hiiumaa ametikooli õpilaskodu

Ametikooli õpilaskodu ei ole võibolla Hiiumaa hostelitest kõige populaarsem valik, kuid siiski on tegu mõnusalt odava kohaga. Hinnad on head ning samuti on ka toad väga kvaliteetsed, sest need on just äsja renoveeritud ja väga hubased. Õpilaskodu asub Hiiumaal asuvast Suuremõisa lossist ainult loetud minutite kaugusel ning sinna viib mõnus jalgtee. Sadamast on majutus ainult 6 km kaugusel. Toad on ilusad ning personal väga sõbralik. 

Kokku on õpilaskodus 60 kohta ehk soovi korral on tegu ideaalse majutusega näiteks erinevateks lastelaagriteks, kus on kokku tulnud suurem seltskond. Toad on ära jaotatud kahe ja ühe kohalisteks ehk soovi korral on võimalik olla ka privaatsemalt. WC on üldkasutatav ning lisaks on olemas veel spetsiaalsed invatoad. Õpilaskodus on olemas ka tasuta WiFi ühendus ja samuti saab auto või mootorratta maja ette täiesti tasuta parkida. Tubades on veel eraldi duši ja kööginurk. 

Õpilaskodul on veel keldrikorrus, kus asub saun mida saab soovi korral kasutada ning ühtlasi on alumisel korrusel veel suurem kööginurk koos puhkeruumiga. Suuremat toitlustust suudab pakkuda kohalik Suuremõisa lossis olev kohvik-restoran Padakonn, aga seal tuleb teha ettetellimus. Tubadesse on veel ligipääs ratastooliga ning lisaks on veel eraldi spordiväljak kus sportida. Lastele on tehtud veel spetsiaalne mänguväljak, kus lõbusalt aega viita.