Hiiumaa puhkemajad - infoViking
HIIUMAA PUHKEMAJAD

Hiiumaa puhkemajad

Hiiumaa puhkemajade valik on väga suur ning midagi sobilikku võib leida endale sealt iga inimene. Erinevad privaatsed majad asuvad täiesti erinevate kohtade peal, alustades mere äärest kuni vaikeste metsatukkadeni välja. Erinevad puhkemajad Hiiumaal pakuvad ka sauna võimalusi, mis muudab puhkuse eriti heaks ja kvaliteetseks. 

Toad on ilusad ning majad on varustatud kõigega, millest vähegi puhkusel unistada oskad. Olemas on erinevad kööginurgad, kus endale maitsvaid toite kokata ning samuti saab paljudes kohtades ka õues grillida. Osades kohtades on juurde ehitatud ka bassein või mullivann. 

Majad on eri suurustes ning sellest tulenevalt saab ka valiku tegemisel lähtuda. Üldjoontes on hinnad väga soodsad ja odavad ning puhkus on võimalik veeta väga taskukohaselt. Vaata järgi ja vii ennast parimate pakkumistega kurssi juba täna! 

hiiumaa puhkemajad

Hiiumaa summerhouse

PUHKEMAJA
📍 Orjaku

hiiumaa puhkemajad

Jõeranna puhkemaja

PUHKEMAJA
📍 Vana-Männiku

hotell hiiumaal

Kassari puhkekeskus

PUHKEMAJA
📍 Kassari

Ungru Holiday Houses

Ungru Holiday Houses

PUHKEMAJAD
📍 Suuresadama

Roosa maja parvesaunaga

Roosa maja parvesaunaga

PUHKEMAJAD
📍 Reigi

Merejussi Puhkemajad

Merejussi Puhkemajad

PUHKEMAJAD
📍 Pärna

Hellamaa Retrovisiit Alma & Vilma

Hellamaa Retrovisiit Alma & Vilma

PUHKEMAJAD
📍 Hellamaa

Kõik puhkemajad Hiiumaal

hiiumaa puhkemajad

Eero majutus

See Hiiumaa puhkemaja asub otse Kärdla aedlinnas ning kumab endast väga hubast ja turvalist olemist. Heltermaa sadam jääb ainult 25 km kaugusele ning lennujaama on vaid 5 km. Samuti on väikese jalutuskäigu kaugusel ka Kärdla rand, mis on umbes 1.5 km. Keskväljakuni on 800 m, kus saab soovi korral külastada erinevaid poode ja söögikohti. 

Eriti hea on see, et Eero majutus on avatud aastaringselt ning lisaks saab sealt veel jalgrattaid laenutada vaid 5 euro eest päev. Parkimine on tasuta ning majas levib WiFi. Hoovis on olemas eraldi grillinurk ja toad on varustatud konditsioneeriga. Puhkemajal on v väliterrass, kus hommikuti näiteks kohvi juua. 

hiiumaa puhkemajad

Hiiumaa summerhouse

Orjakul asuv Hiiumaa puhkemaja koosneb tegelikult kahest erinevast hoonest. Peamaja on 2 – korrusega ning samuti on hoovi peal veel eraldi seisev saunamaja. Puhkemaja on praktiliselt mere ääres ning ümbritsetud väga mõnusate kadakate ja kaunite mändidega. Positiivne on see, et maja asub eemal suurest teest ning samuti on vägagi lähedal toidupood, kui ka rand. 

Lähedal on veel linnuvaatlustorn  ja Orjaku sadam. Kokku mahub majja 5 inimest ning lisaks on veel 1 lisavoodi võimalus. Samuti saab ka saunamajja panna lisavoodeid ning sellisel juhul on võimalik ära mahutada kokku 8 inimest. Maja on sisustatud kaasaegselt ning omab ka kaunist kinnist kaminahju. 

hiiumaa puhkemajad

Hundi puhkemaja

Hundi puhkemaja võtab inimesi vastu aastaringselt ning praktiliselt saab Tallinnast otse puhkemajja lennata, sest lennujaam on sellest kaunist Hiiumaa puhkemajast ainult 400 m kaugusel. Lennumüra ei häiri elamist, sest lennud toimuvad ainult 2 korda päevas ning tegelikult on lennuki tõusmist just huvitav jälgida. Kuna puhkemaja asub mere ääres on võimalik hubasest toaaknast otse merele vaadata. 

Selleks, et uurida ja tutvuda ümbruskonnaga pakutakse mõisltiku hinnaga jalgratta renti. Hoovil on veel eraldi grillmaja, mis mahutab väga hästi pisemaid seltskondi. Grillmaja on ideaalne koht, kus koos aega veeta ja kokata. WiFi ja parkimine on täiesti tasuta. Veel on olemas saun, et puhkusest täiel rinnal maksimumi võtta. Kokku on kompleksi peale 6 voodikohta. 

hiiumaa puhkemajad

Huusi väike saunamaja

Hiiumaa puhkemajadest on Huusi väike saunamaja sobilik just paaridele, kes soovivad kiirest argielust kiirelt põgeneda, sest maja pakub ainult kahte voodi kohta. Palkmaja loob erilist aurat ning on ideaalne koht, kus oma puhkus veeta. Nautida saab väga privaatset sauna elamust ning kõike sellega kaasnevat. Majal on veel terrass, millele on vajalik välimööbel grillimiseks. Lisaks on olemas ka aed, mis on parajalt suur ja avar. Meri asub puhkemajast kõigest 5 km kaugusel. 

Saunamajal on olemas ka paras kööginurk, kus saab valmistada kõike mida hing ihkab. Veel pakutakse tasuta WiFit ning samuti turvalist ja privaatset tasuta parkimist. Lastele on olemas eraldi mänguväljak ning õueala on alati hästi haljastatud ja hooldatud. Majas hoiab temperatuuri konditsioneer. 

puhkemajad hiiumaal

Järveääre puhkekeskus

Puhkemaja asub väga imelises Jõeranna külas, mis on otse Veskilaisi ääres. Veskilaisi on tegelikult üks väga madal, kuid ilus järv ning selle sügavus jääb alla 1 meetri. Sellegipoolest on järv kevadeti kala täis ning väga populaarne koht. Ehk kui oled kalastus huviline, siis Järveääre puhkekeskus on just sinule. Enamasti saab sealt särge, säinast ja ka haugi. Puhkemaja on eraldatud, mis tagab rahuliku meeleolu ja privaatsuse. 

Nagu Hiiumaa puhkemajadele kohane on ka Järveääre puhkekeskusel mõnus hoov, kus saab grillida. Veel on olemas mänguväljak ja muru väljak, kus on näiteks mõnus päevitada või muid spordimänge mängida. Tubadest avaneb vaade otsa metsa ning samuti ka kaunile järvele. Majas on olemas internet ja WiFi ning parkimine on täiesti tasuta. Kokku suudab maja ära mahutada 9 inimest. Soovi korral saab nautida ka sauna mõnusid.

hiiumaa puhkemajad

Jõeranna puhkemaja

Jõeranna puhkemaja asub otse looduses ning on täielikult ümbritsetud metsaga, tehes sellest ideaalse koha, kus aeg täiesti maha võtta. Võimalus on käia rannaäärses kaunis metsatukas jalutamas ning mõtteid kogumas, mis mõjub väga tervislikult. Samuti on meri väga lähedal ning seal võid kohata Eesti parimaid surfi laineid. 

Jõeranna on ideaalne koht just peredele nii pikemateks, kui ka lühemateks puhkusteks. Korralik vaheldus linnakärale. Kokku mahutab maja 10 inimest ning toad on väga kaasaegsed ja ilusad. Õues on veel eraldi lõkke ja grilliplats ning samuti ka suplus koht kuhu otse saunast hüpata saab. Parkimine on tasuta ning sama kehtib ka WiFi kohta.