Hiiumaa hotellid ja spaad - infoViking
HIIUMAA HOTELLID JA SPAAD

Hiiumaa hotellid ja spaad

Hiiumaa hotellid on ideaalne paik, kus veeta oma puhkus koos pere või ka ainult koos sõbra või kallimaga. Hotellid on väga soodsa ja hea hinnaga ja sobilikud kõigile. Toad on ilusad, mõnusad ja kaasaegsed. Hotellides on tasuta WiFi ning samuti on võimalik igale poole ka täiesti tasuta parkida. 

Asukoha poolest on valik suur ning soovi korral saab elada ka mere ääres. Mõnes Hiiumaa hotellis on veel tagasihoidlik Hiiumaa spa ja veekeskus väikese basseiniga. Hotellides saab hommikuti maitsvat toitu ning soovi korral külastada ka muid restorane. 

Ideaalne paik kuhu tulla koos perega ning aeg täielikult maha võtta. Vaata järgi ja leia endale parim.

Kõik hotellid ja spaad Hiiumaal

hiiumaa hotellid

Heltermaa hotell

Heltermaa hotell paikneb hiiumaa hotellidest otse Heltermaa sadamas. Hotell on unikaalne just oma jahisadama poolest, kuhu saavad tulla kõik jahid mille süvis on vähemalt alla 2.8 meetri. Samuti saab hotelli külastada ka jala, sest hotell asub praami kaist vaid 150 m kaugusel. Personal on väga sõbralik ja toidud on maitsvad. 

Kärdla jääb sadamast umbes 25 km kaugusele. Kokku on 16 tuba ning hotell Hiiumaal suudab vastu võtta kuni 31 inimest. Lisaks on veel tasuta WiFi ja igas toas televiisor. Tubadest avaneb ilus merevaade. Kui soovite minna sauna või rentida konverentsiruume, siis neid saab lisatasu eest.

hotell hiiumaal

Kassari puhkekeskus

Hiiumaa hotellidest pakub Kassari puhkekeskus sanatooriumi laadseid võimalusi. Tegemist on minimalistliku hotell spaaga, kus saab soovi korral nautida õues olevat mullivanni koos saunaga. Toad on väga hubased ning isegi kõige nõudlikum klient leiab endale sealt sobivad lahendused. WiFi on tasuta ning lastele on ka eraldi mänguväljak. 

Kokku on ruumi 52 inimesele ning lisaks on võimalik rentida ka konverentsikeskust kuhu saab mahutada 120 inimest. Keha saab kinnitada kohalikus restoranis nimega Lest & Lammas, kus pakutakse väga originaalseid ja mahedaid toite. Lisaks saab rentida puhkekeskusest jalgrattaid millega Hiiumaal ringi sõita. Ühtlasi asub seal samas ka rand kuhu saab soojema ilma korral ujuma minna.

hiiumaa hotellid

Liilia hotell

See Hiiumaa hotell asub otse Käina südames ning pakub mugavust igat sorti külastajatele. Hotell on oma asukohalt super hea koha peale, sest vaid mõne minutilise jalutuskäigu kaugusel asub nii pood, kui ka erinevad söögikohad, kus keha kinnitada. Lisaks saab minna Elamuskeskusesse Tuletorn ning ühtlasi külastada ka kohaliku Käina Spordikeskust, milles on ka ujula. 

Toad on mugavad ning just renoveeritud koos duširuumiga. Lisaks on tubades konditsioneerid, mis aitavad mõnusat temperatuuri hoida ning samuti ka tasuta WiFi. Soovi korral saab hommikusöögi juurde tellida, mis maksab 12 eurot ning seda serveeritakse kas hotellis või kohalikus restoranis Lest & Lammas. Esimesel korrusel on väike puhketuba koos kööginurgaga, kus vajadusel saab endale ise hommikul kohvi teha.

Hiiumaa spa hotell

Lõokese hotell 

Lõokese hotell asub täpselt Käina külje all ning on mõnes mõttes linnast eemal, mis annab võimaluse nautida täieliku rahu ja vaikust. Toad on väga valgusküllased ning pakuvad mõnusat olemist nii peredele, kui ka näiteks ärireisidele. Sisustus on rõõmsates toonides, mis tekitavad mõnusa olemise igale inimesele. Samuti on olemas privaatne hotell spaa võimalusega ehk sisehoovis on välibassein. 

Lisaks basseinile saab nautida ehedat sauna. Teenindus käib ka basseini äärest, ehk sinna on võimalik tellida endale jooke, kui ka söögi poolist. Lapsed saavad omaette rahulikult mängida eraldi mängunurgas ning samuti ka siseõues, mis on väga turvaline. Hotellis on tasuta WiFi ning soovi korral saab tubadesse juurde panna ka lisavoodeid. Eraldi on olemas veel invatoad, mida saab vajadusel broneerida.

hiiumaa hotellid

Padu hotell 

Padu on Hiiumaa hotellidest tegelikult väga mõnus pereettevõte ning kokku koosneb hotell kahest erinevast hoonest. Sisustus on puidust ning disain väga omamoodi ja ainulaadne. Kokku on hotellis 18 tuba kuhu mahub 2 inimest ning terve kompleksi peale on kokku 36 voodikohta, kuid neid saab vajadusel juurde tekitada. Veel pakutakse väga maitsvat hommikusööki ning samuti ka õhtusööki.

Toitlustus toimub kohvik – baaris, mis asub hotelli peamajas. Vastuvõtt toimub peamajas. Toad on disainitud väga avaraks, mis annavad mugava ja mõnusa meeleolu. Neljas toas on veel eraldi sisseehitatud saun. Sauna kütab väike elektrikeris,  mis täidab oma eesmärki väga asjakohaselt. Terves hotellis levib tasuta WiFi.

hiiumaa hotellid

Sõnajala hotell

Sõnajala hotell on hiiumaa hotellidest ainult mõne üksiku kilomeetri kaugusel rannast. Hotell asub väga vaikses kohas, kus saab nautida linnulaulu ja üleüldist rahu ja loodust. Toad on ära jaotatud kahekohaliste ja kolmekohaliste vahel, kuid vajadusel saab võtta ka lisa voodi. Hommikusöögi saab võtta eraldi seisvas söögisaalis. Nagu Hiiumaa hotellile kohane, on olemas saun, kus saab leili visata ning puhkusest viimast võtta. 

Soovi korral saab rentida rattaid, millega saarel ringi sõita. Kui ei soovi hotellis ööbida, aga otsid kohta kus pesta siis pakutakse veel lihtsalt pesemis võimalusi. Lisaks on võimalik etteteatamisega tellida ka erinevaid kehahooldus ja iluteenuseid. Veel on olema toad kus suitsetada.