Majutus Kalanas - infoViking
majutus kalanas

Majutus Kalanas

Kui otsid Eestis kohta, mis jätaks tunde nagu oleksid soojas päikesepaistelises välisriigis, siis üks võimalus selleks on võtta ette reis Hiiumaale, täpsemalt Kalanasse. Tegu on tõeliselt imelise paigaga. Seda võib nimetada justkui paradiisiks. 

Kalana asub Hiiumaa läänetipus ning seda peetakse kõige sademete vaesemaks, aga samas kõige päikesepaistelisemaks kohaks Eestis. Seega on tegu justkui Eesti kõige, kõigega. 

Kalana on pisike puhkeküla, mida võib pidada ideaalseks puhkuse kohaks. Kui sa hindad privaatsust, loodust ning mõnusat koosveetmise aega sõprade ja perega, siis see koht on sulle. Tegevusi on palju ning igav ei hakka kindlasti. Kui maa peal elu ära tüütab, siis saad hõlpsalt minna nautima merelisi aktraktsioone. 

Peale selle, et see on hea koht peredele, siis saab seal korraldada ka suuremaid firmaüritusi, kuna ööbimiseks on kohti 100-le inimesele ning suvel saab alati lisa võimalusteks ka telgid püsti panna. Majutus on sadama lähedal ning seega võib öelda, et meri on kiviviske kaugusel. 

Kui juba majutus Kalanas võetud sai, siis tahaks teinekord nautida ka kauneid õhtuid vabas looduses. See võimalus on ka olemas, aga selleks peab veidi silmad ja kõrvad lahti hoidma. Sealt ligidalt leiab mitmeid Hiiumaa vaatamisväärsusi nagu Ristna ja Kõpu tuletorn. Suviti on seal toimumas mitmeid kontserte, tantsuõhtuid ja teatrietendusi. Kõik selleks, et saaksid Hiiumaast võtta maksimumi ja lülitada ennast kiirest elutempost korraks välja. 

Kalana majutus

Hiiumaa kämpingud

Kalana puhkeküla

KÄMPINGUD
📍 Kalana

Hõbekala Guesthouse

Hõbekala Guesthouse

KÜLALISTEMAJAD
📍 Kalana

Vanaõue Puhkemaja - kalana majutus

Vanaõue Puhkemaja

Ööbimine Hiiumaal võib olla tõeline paradiis. Vanaõue puhkemaja on üks viis, kuidas sisustada enda mõnusad õhtud Hiiumaa läänetipus. Tegu on privaatse puhkemajaga, kus ei pea muretsema rahvarohke sumina pärast. Kui tahad päeval mereäärde minna, siis selleks pikka retke ette võtma ei pea, sest see on kõigest 500 meetri kaugusel. 

Magamistubasid on kokku kaks ning inimesi mahutab see 6. Sellega kaasnevadi kõik mugavused ja luksused, mida üks õige Hiiumaa puhkekodu pakkuda saab. Saun, köök, televiisor, grillinurk, terrass, autole katusealune jne. Seega saad võtta täieliku puhkuse enda igapäevasest elust ning tulla ja tunda Hiiumaa võlu.

Kaluri külalistemaja - majutus kalanas

Kaluri külalistemaja

Tegu on majaga, mis pakub imelist vaadet merele. Kaluri külalistemaja on hubane ning mahutab 12 inimest ära. Toad on jaotatud nii, et on eraldi kuus kahetoalist tuba. Kõikidel tubadel on eraldi tualett ja pesemisvõimalused. Kuna maja asub mere ääres, siis teisel korrusel on parima vaatega tuba otse merele. 

Kaluri külalistemaja on koheselt kämpingu ala kõrval. Seega kui juhtub, et kämpingusse ei mahu, siis saab minna ka kaluri külalistemajja. Kõikidele mugavustele on seal täisvarustusega köök, kaminasaal, väliterrass ning samuti laste mänguväljak.

16 kämpingumaja - majutus kalanas

16 kämpingumaja

16 kämpingut on ideaalseks võimaluseks võtta endale majutus hiiumaale. Kämpingud kiirgavad endast lausa suvist soojust ning võimalust tutvuda uute inimestega. Lisaks kui plaanid tulla suurema pundiga, siis ei ole mingit probleemi inimeste majutamiseks. Vastupidi kämpingud teevad suure pundiga ööbimise palju huvitavaks ning seikluste rohkemaks. 

Igas kämpingus on neli voodit, külmkapp, laud, toolid, elektriküte ning muidugi ka valgus. Kämpingu alal on ka laste mänguväljak, mis annab väiksematele tegevust ning samas sinule lisaks võimalust puhkamiseks. Lisaks on igal majal eraldi enda väikene rõdu koos laua ja toolidega. 

Auto saab parkida koheselt maja juurde, kui kaasa on ostetud grillimise jaoks materjali, siis ei pea kaugele minema, sest grilli võimalus on samuti maja juures olemas.