Majutus Kärdlas - infoViking
Majutus Kärdlas

Majutus Kärdlas

Kärdla – mere ääres asuv linn, mis on Hiiumaa au ja uhkus ning muidugi ka saare pealinn. Tegelikult ei olegi Hiiumaal ühtegi teist linna. Kärdla on enda iseloomult veidi erinev enamikest Eesti linnadest. Tegu on rahuliku, kauni ja idüllilise linnakesega, millel on pikk ajalugu seljataga. 

Kärdla majutus on külaliste jaoks tehtud mugavaks ja lihtsaks. Kuna linn on pisike, siis ei ole mitte ükski asi otseselt liiga kaugel ning saad igalt poolt hõlpsalt minna sinna kuhu soovid. 

Kärdla elanikud on sõbralikud ning külalislahked. Tule autoga, jahiga või lennukida – pole vahet, sest elamuse, mis sa siit linnast saad on igal juhul külastamist väärt. 

Kärdla ümbruses ning lähistel leiad mitmeid Hiiumaa vaatamisväärsusi mida avastada. Kärdla kraater on midagi, mis on avastamist väärt. Kärdla laululava ja Kärdla sadam on kindlasti midagi, mille juurest tasub läbi hüpata. 

Hotellid ja hostelid Kärdlas

Padu hotell

Padu hotell

Padu hotell on majutus Hiiumaal, mis asub Kärdla aedlinnas. Hotelli sisu on mõnus, hubane ja koduses stiilis valmistatud. Sisu on kauni puitpaneelide ja puit mööbliga sisustatud. Hommikul ärgates ja õhtul saabudes  saad alt kohvik-baarist maitsva söögi. 

Padu hotellist ei puudu ka üks korralik Hiiumaa saun, kus saad enda mured eemale vihelda. Igati sobilik minna nii sõpradega,  kui ka perega. Kokku on hotellis 18 kahetoalist tuba ning 36 voodikohta.

Hotell Sonajala

Hotell Sõnajala

Hotell sõnajala asub Kärdla linna äärel ja on ümbritsetud kauni rohelusega. Kui on soov mere äärde minna, siis peab ette võtma 2,5 km reisi. Seega ei ole midagi liialt kaugel. Toad on hubased ja mõnusa sisustusega. Igas toas on oma televiisor, dušš ja tualett. 

Hommikusööki saab sama hotelli kohvikust. Lisatasu eest saab õhtuti mõnuleda ka saunas.

Posti hostel 1

Posti Hostel

Hostel, mis on sadama külastajatele hea peatumispaik, kuna asub täpselt sadama juures. Kesklinna pole ka palju vaja minna, ainult 5 minutit. Samuti on hostelis olemas erinevad kehaprotseduurid nagu nõel- ja mudaravi.

Posti Hostelis on võimalusi ka grillimiseks. Seega on sul võimalus peatuda imelises kohas Kärdla linnas.

Külalistemajad Kärdlas

Kivijuri Kulalistemaja

Kivijüri Külalistemaja

Kui oled Hiiumaad külastamas kas väiksema seltskonnaga, sõpradega või perekonnaga, siis Kivijüri Külalistemaja on hea koht puhkamiseks. Hubane ja kodulähedane külalistemaja on vaid paari minuti kaugusel nii kesklinnast, kui ka mere äärest.

Kui õhtul koju tulles oled väsinud ja vajad lõõgastust, siis saad kosutada ennast saunas või kaminasaalis istudes.

Kulalistemaja Villa Kertelhof

Külalistemaja Villa Kertelhof

Villa Kertelhof on Kärdla kesklinnas asub külalistemaja. Tõeliselt mõnus, maitsekas ja stiilne Villa Kertelhof-ist on võimalik visata ennast pikali väliterrassil ja alates 2021 on seal avatud restoran Näkimadala.

Esimesel korrusel on kaunid kaheinimese toad, koos privaatse vannitoaga. Teisel korrusel on pere sviidid (kaks) koos köögipoolega.

Puhkemajad Kärdlas

Eero Majutus

Eero Majutus

Eero Majutus on Hiiumaa pealinnas asuv hubane ning igati nõutud puhkemaja. Kui soov on minna kesklinna, siis pole vaja palju mõelda, sest see on kiviviske kaugusel. Pole vahet, kas tuled suure perega või väikese grupiga ruumi on kõigile. 

Mõnus privaatne puhkemaja täidab kõik sinu soovid, andes sulle toa kus elada ja köögi, kus valmistada sööki. Lisaks saab laenutada siit endale ka jalgratta.

Kalurikodu puhkemaja

Kalurikodu puhkemaja

Kalurikodu puhkemaja on fantastiliselt ilus vana palkmaja, mis on saanud uue ja värske välimuse tänu renoveerimisele. Puhkemaja on ideaalne võimalus võtmaks aeg korraks maha ning tõeliselt nautida elu. 

Sobilik nii peredele, kui ka gruppidele, mille inimeste arv on kaheksa. Kokku on 3 erinevat tuba, köök, kaminaga elutuba ja muidugi ka saun. Kui soovid head ja paremat grillida, siis on ka selleks võimalus. Õues saad ka võrkpalli platsil ennast aktiivsena hoida ning lapsed saavad liivakastis mängida.

Nomme Puhkemaja

Nõmme Puhkemaja

Tahad maalähedast kergust ja lihtsust tunda? Nõmme puhkemaja võimaldab seda. Sinu kasutada on lisaks öömajale ka suur õueala, kus saab grillida, mängida ja kiikuda.  

Tubasid on kokku 3 ning kõigil on võimalus kasutada kööki enda toitude valmistamiseks. Kõike mida vajad: teler, dušš ja voodi on olemas selleks, et tagada sulle hea uni ja olemine.

Nuutri Villa

Nuutri Villa

Nuutri Villa avab sulle imelise poole Kärdlast. Kuigi asud otse kesklinnas, siis on koht igati privaatne. Suurepärane viis kuidas veeta kvaliteetaega enda sõprade ja perega. Sinu kasutada on suur aed ning ruumikad ja kaunid toad. 

Lisaks kõikidele mugavustele mida Nuutri Villa pakub ootab sind peale tavasauna ka tünnisaun. Milline hea viis pärast rasket töönädalat puhata ja võtta aeg maha.

Posti puhkemaja

Posti Puhkemajad

Kärdla linnas asuv Posti Puhkemaja viib mõtted korraks tavaelust eemale ja annab võimaluse taas olemiseks, naermiseks ja lõõgastamiseks. Ideaalne viis sõprade või siis perega koos midagi ette võtta, sest puhkemajas on 4 erinevat tuba mahutades teid kõiki ära.

Romantiline puhkemaja on lisaks kõikidele mugavustele varustatud võimalusega valmistada grilli ning hiljem saab 10 minutilise jalutuskäiguga minna mere äärde suplema.

Tiismani Villa

Tiismani Villa

Kui otsid suurt ja ruumikat puhkemaja, siis Tiismanni Villa on see õige. Kokku on 5 magamistuba, mis mahutavad ära 30 inimest. Firmaüritused, spordilaagrid, sõprade grupid – kõik saavad enda puhkust nautida. 

Saad õues terrassil lõõgastuda, grillmeister saab enda lemmikut liha valmistada ning muidugi sinu kasutada on suur ja avar aed.

Tiigi Majutus

Tiigi Majutus

Tiigi Majutus on kodumajutus, kus on privaatne ja hubane ööbimisvõimalus. Kõik mida ihkad on sul olemas ja Kärdla kesklinn on vaid paari minuti kaugusel. Lisaks on mõnus supelrand vaid 1 km kaugusel.

Saad üürida endale kogu maja ning võimalusel ka vaid mõned toad. Valik on sinu. Kui on soov grillida, siis on ka selleks kõik vajalik olemas.