Kingitused naistele - 25 parimat kingiideed - infoViking
Kingitused-naistele

Ma arvan, et igaüks nõustub sellega, kui ütlen, et naine sinu elus väärib ainult parimat. Muidugi ei pea alati tegema kinki, et näidata enda hoolivust ja seda kui kallis ta sulle on. Siiski on hetki, kus peaks seda tegema nagu näiteks naistepäev.

Ettevõtted | Muu


Kuid sobiva kingi tegemine oma naisele, tüdruksõbrale, emale, õele, parimale sõbrannale või tütrele, võib olla keeruline katsumus. Sinu elu lihtsamaks tegemiseks olen välja toonud 25 parimat kingiideed naistele. Need sobivad nii sünnipäevaks, sõbrapäevaks, jõuludeks kui ka lihtsalt oma hoolivuse väljendamiseks mõnel tavalisel päeval.

Kingiideed naisele sünnipäevaks

Kingi tegemine naisele võib olla päris keeruline ülesanne ja eriti veel sünnipäevaks. Kuid ma usun, et naisel võib olla samamoodi keeruline mehele kinki teha. Eks igal naisel ole omad soovid, huvid ja vajadused, aga mida rohkem sa teda tunned, seda lihtsam on kinki teha. 

Kink võiks olla midagi sellist, mis tekitab head emotsiooni ja on just TEMALE mõeldud. Väga lihtne on teha praktiline kink, mida mõlemad saaksid näiteks majapidamises kasutada ja tuua põhjendus, et seda meil oli ju vaja- ära palun sina sellesse auku lange.

Olen välja toonud 5 ideed, mida kinkida naisele sünnipäevaks. Lisaks olen välja toonud mõned aspektid, millega kinki tehes arvestada.

1. Parfüüm

Parfüümi kinkimine naisele on väga hea kink. Mida aga teha, kui sa pole kindel, milline parfüüm osta? Selle jaoks vaata oma naise kappi, milliseid lõhnu ta kasutab. Seejärel mine poodi ja võid appi võtta ka teenindaja, kes oskab sulle lõhnade osas nõu anda. Võibolla on sinu naise lemmik parfüüm otsakorral- siis ongi ideaalne aeg see talle osta.

2. Fotosessioon

Kingitused naistele fotosessioon

Naistele üldjuhul meeldib endast pilte teha ja neid üles panna või lihtsalt mälestuseks jätta. Mis saaks olla veel parem, kui kinkida talle vahva fotosessiooni koos professionaaliga, kes teeb hea kvaliteediga pilte.

Pilte teeb: Erki Alas Photography.

3. Kinkekaart

Väga lihtne kingiidee, millega valesti on raske minna. Ma ei usu, et sinu naine pettub, kui talle kinkida massaaž või restorani külastus. Küll on siin SUUR aga. Kui sa varasemalt oled oma naisele kinkinud kinkekaardi, siis see võib talle sedasi tunduda, et sa ei viitsi pingutada.

4. Kehahoolitsus

A ja O, ilma milleta naised elada ei saa. Kõiksugused kreemid ja näomaskid on sobilikud ideed mida kinkida sõbrannale. Siia nimistusse kuuluvad ka igasugused massaažid, pediküürid, maniküürid jne. Näiteks üks idee on kombineerida keha- ja näo hoolitsuse vahendid, koos punaste roosidega ja šokolaadiga, mis toob igale naisele naeratuse suule.

5. Kokkamise tarbed

Kokkamise tarbed olen meelega jätnud selles nimistus viimaseks. Seda kahel väga lihtsal põhjusel. Esiteks, peaks kink olema personaalne nagu varasemalt ütlesin. Teiseks, kas see on ikkagi kink, kui kogu pere hakkab seda majapidamises kasutama?

Sünnipäev on väga oluline päev meie elus ja seetõttu peaks kink pakkuma eelkõige häid emotsioone. Kokkamise tarbeid AINULT sel juhul kinkida, kui sa oled täiesti kindel, et see meeldib talle.

Kingitused naisele jõuludeks

Kingitused naistele jouludeks

Jõulud on tulemas ja sa ei saa enda mõtteid sellelt kuupäevalt minema kuna sa ei suuda välja mõelda, mida oma kallimale kinkida. Ära muretse, sa ei ole ainuke mees siin maailmas, kes selle üle pead murrab.

Jõulud on perega koos olemise aeg, kus süüakse head ja paremat ning loomulikalt ka piparkooke. Südame soojaks tegemiseks, ei pea jõulukink oleme midagi väga kallist, näiteks kullast kaelakee. Fliistekk, kampsun, villased sokid ja raamat on vaid mõned mõned näited, mis teevad südame külmal talveajal soojaks ning mis ei lähe ka palju maksma.

Andmaks sulle mõningaid ideid, olen välja toonud 5 kingiideed, mida jõuludeks naisele teha:

1. Fliistekk

Fliistekk, üks asendamatuid asju, mis aitab talvel sinu naist soojana hoida. Lisaks on fliistekk piisavalt väike, et seda igale poole kaasa võtta. Fliistekk on soodne ja praktiline kink, mida saab pea igas olukorras kasutada.

2. Perepilt/portree

Tänapäeval on enamus asju meil nutitelefonides ning üha vähem füüsilisel kujul. Ära raamitud perepilt, mille naine saab endale öökapile või töölauale panna, aitab meeles hoida seda toredat jõululaupäeva. Üks parimaid kinke naistele on emotsiooni pakkumine ja see just seda teebki.

3. Hea raamat

Naistele kingitused

Väga hea idee, mida raamatuhuvilisele naisele kinkida. Kui ta on suur lugeja, siis ta kindlasti otsib pidevalt uusi raamatuid, mida lugeda. Teha kingiks raamat, sobib sellisele naisele väga hästi. 

Lisaks on raamatu lugemine üks parimaid viise, kuidas saada natukene ekraani vahtimisest eemale. Muidugi, kui naine ei ole väga suur lugeja, siis tõenäoliselt pole mõtet raamatut kinkida ja mõelda muude alternatiivide peale.

4. Kehahoolitsuse tarbed

Naised üldiselt ei saa ilma kehahoolitsuse ja kosmeetika tarvetata elada. Teha näiteks väike pakikene või korvikene, kus on erinevad näomaskid, kehakoorijad ja kreemid sees, on väga hea kink naisele.

5. Tehnika vidinad

Tänapäeva maailmas oleme tihedalt seotud erinevate tehniliste vahenditega nagu nutitelefonid, juhtmevabad kõrvaklapid, nutikellad jne. See on hea aeg, kus oma naisele kinkida näiteks uus nutitelefon, kui tead, et ta tahab või vajab uut. 

Samas jällegi ei pruugi näiteks uus iPhone kõige säästlikum olla. Alati ei pea kink olema midagi üüratult kallist. Kui tehnika ostmine ei tule kõne alla, siis eelmised kingiideed on samuti väga head.

Romantilised kingiideed naistele

Romantilised kingiideed naistele

Naistele väga meeldib, kui neile tehakse romantiline kink ja seda tulebki aeg-ajalt teha. Olgu selleks valentinipäev, naistepäev või tavaline argipäev. Valentinipäeva kingitused võiks olla midagi romantilist. See näitab naisele, et ta on sinu jaoks endiselt tähtis ning ühtlasi see hoiab naise ja mehe suhet “elus”. 

Tahad teha romantilist kinki naisele, mis oleks meeldejääv, aga ei tea täpselt mida teha? Selle jaoks olen välja toonud 5 klassikalist romantilist kingiideed naisele:

1. Romantiline õhtusöök

Millisele naisele ei meeldiks hea toit ja pokaal veini kõrvale ning veeta teineteise seltsis aega. Muidugi võib naise viia kuhugi uhkesse restorani, kuid on ka teisi variante. 

Kodus saab sama hästi romantilise õhtusöögi peetud, kus sina valmistad naisele süüa ja tema saab nautida. Juhul kui sinu kokkamise oskused annavad soovida, siis saab ka midagi maitsvat tellida.

2. Romantiline kinkekorv

Kinkekorvid on lõbusad ja samamoodi võivad need olla romantilised kingitused naistele. Kinkekorvi saate midagi iganes panna või osta valmis kinkekorv. Selles võivad olla näiteks ilutooted ja maitseelamus koos šokolaadi, lillede ja kaardiga.

3. Armas kaisukaru / pehme mänguasi

Kingitused naistel armas kaisukaru

Nunnud, armsad ja naljakad asjad lähevad väga naistele peale. Kinkida naisele valentinipäevaks näiteks kaisukaru on väga armas. Lisaks kaisukarule võiks olla veel kommikarp ja punased või roosad roosid.

4. Spa külastus 

Millal oli viimane kord, kui sul naine käis spaas lõõgastumas? Kui see oli tükk aega tagasi ning naisel on tööd väga paljud olnud, siis romantiline spa pakett kahele koos ööbimisega oleks super kink. Saate aja maha võtta, nautida erinevaid protseduure ja koos romantiliselt aega veeta.

5. Lilled 

Kuidas saab õrnema soo esindajale mitte lilli kinkida? Mõni ütleks, et saab ka ilma lilledeta ja mõned naised isegi ei tahagi lilli. Kuid üldjuhul tasuks ikkagi lilli naistele kinkida. See on lihtne, sümboolne ja samas elegantne ning romantiline kink, mida võiks teha koos teise kingiga.

Kingitused naisele pulma-aastapäevaks

Kingitused naistele. pulma aastapaev

Pulma-aastapäev on üks erilisemaid tähtpäevi naise elus, mida mees ei tohiks kindlasti ära unustada. Selleks et seda tähtsat päeva selle nime vääriliselt tähistada ja meenutada, tuleks midagi sellist teha, mis pakub häid emotsioone. Emotsioonid on need, mis jäävad meiega igaveseks.

Kui sa mõtled, mida sellel päeval teha või mida oma abikaasale kinkida, siis allolev list annab sulle mõningaid ideid:

1. Ehted

Millisele naisele ei meeldiks ilusad ehted. Kinkides oma naisele kena ehte, näitad sa kui eriline ta sulle on ja mida ta saab väljas olles kanda. Ehted on ideaalsed aksessuaarid rõhutamaks veelgi rohkem naise ilu.

2. Koos olemise aeg

Kõige tähtsam kingitus naisele on eelkõige temaga koos olemine. Mis saaks olla veel kurvem, kui sa pead tööl olema või koguni oled selle tähtsa päeva ära unustanud. Veeda see päev koos oma elukaaslasega ja tehke kas või kodus romantiline õhtusöök.

3. Reis

Kingitused naisetle reis

Ma usun, et mõni naine kindlasti mõtleb ja loodab, et mees viiks ta romantilisele reisile. Kindlasti on see üks kulukamaid väljaminekuid, aga kui asja suurelt teha, siis miks mitte juba reisile minna. Näiteks võite minna kohta, kus te pulma-aastapäeva reisil olite ja taasluua neid romantilisi hetki.

4. Väljaskäik

Hea söök ja pokaal veini sobivad iga tähtsama päeva jaoks. Võibolla on mingi kallim restoran kuhu olete alati tahtnud minna, aga pole veel jõudnud. Milline päev sobiks selleks veel paremini kui pulma-aastapäev.

5. Kursus paaridele

Erinevad kursused mida koos teha ja midagi uut õppida, on alati lahe ja huvitav. Võite minna näiteks minna kokkamise kursusel või veini degusteerimisele. Niiviisi veedate koos aega ning saate lisaks uusi teadmisi juurde.

Kingitused naistele tähtpäevadeks

Naistele kingitused tahtpaevadeks

Erinevaid tähtpäevi, millal tuleks naistele kingitusi teha on päris mitmeid. Lisaks sünnipäevale, jõuludele ja pulma-aastapäevale, on meil veel näiteks naistepäev, emadepäev ja sõbrapäev. Naistepäeva kingitused võivad olla rohkem loovad ja ei pea alati olema lillekimp või kaart. Selle jaoks olengi välja toonud 5 lihtsat ja säästliku kingiideed naistele, kuid mis toovad igale naisele naeratuse näole.

1. Elamuspakett

Me kõik tahame aeg-ajalt aega iseendale ja lihtsalt nautida elu. Elamuspakett on väga hea kink naisele, kus ta saadab pingeid maandada. See võib olla midagi lõõgastavat nagu näiteks šokolaadimassaaž või midagi ekstreemset nagu paraplaaniga lendamine.

2. Tähtpäeva teemaline kaart

Kaartide saatmisel ja kinkimisel on midagi sellist, mis tekitab nostalgia ja romantika tunnet. Eks see sellepärast võibolla ole kuna vanasti käiski suhtlemine posti teel. 

Ma usun, et me kõik oleme kuulnud või näinud vanu kaarte, kus on kirjutatud oma armsamale graatsiliste ja lüüriliste lausetega. Ei ole vaja kohe hakata romaani kirjutama, aga lihtne ja südamlik kiri, teeb igale naisele suurt rõõmu.

3. Midagi magusat

Millegi magusa kinkimine naisele on midagi lihtsat, odavat, aga samas südantsoojendav. Naistele meeldib magus ning seetõttu on alati hea mõte osta šokolaad või mingi kommikarp. Et see oleks natukene erilisem, võib see olla mingi paberi või romantilise karbi sees koos saatva punase roosiga. Roos on muidugi valikuline, aga see muudab kingi veelgi romantilisemaks.

4. Maitseelamuste korv ehk kinkekorvid ja -karbid

Poodides on saadaval erinevaid kinkekorvikesi ja -karpe, mis on head ja paremat täis. Kinkekorvi või -karpi valides lähtu naise eelistustest. Kui talle meeldib veini juua, siis väga hästi sobiks elegantne veinikarp, kus on mitu erinevat veini sees.

5. Vein või mingi muu alkohoolne jook

Veini kinkimisel naisele tuleks muidugi teada, kas ta üldse joob veini. See ei pea olema isegi vein. Alternatiivina võib kinkida naisele näiteks kvaliteetse šampanja või mingi muu alkohoolse joogi. Muidugi, kui inimene ei joo alkoholi, siis ilmselgelt ei hakka ka alkoholi kinkima ja on vaja midagi muud välja mõelda.

Kokkuvõte

Naisele kingi tegemine on võimalus näidata talle, et sa hoolid temast. Kink ei pea olema midagi kallist, kuid kindlasti peab kink olema isikuline ja mõeldud ainult temale. Mitte midagi sellist, mis on kogu perele kasulik. Kink võiks olla ka unikaalne ja originaalne.

Naisele kingi tegemisel mõtle, mis talle võiks meeldida, millest ta puudust tunneb või mida ta on alati tahtnud teha. Läbimõeldud ja omapärane kink naisele, mis tekitab häid emotsioone, ongi parim kink.

Ettevõtted | Muu


Related Posts