Mida kinkida sõbrannale? 20 erinevat ideed! - infoViking
Mida kinkida sõbrannale

Võiks ju arvata, et inimesele kingi tegemine, keda me teame, on kerge. Kuid nii see paraku tavaliselt ei ole ja üha jälle leiame end küsimuse ees, mida kinkida sõbrannale. See võib olla isegi raskem katsumus, kui teha kink inimesele, keda me nii hästi ei tunne. 

Sa võibolla aimad, mida kinkida parimale sõbrannale, kuid sa pole endas kindel. Võibolla oled sa seda talle juba korra kinkinud ning ei tahaks uuesti sama asja teha- mis oleks igati mõistlik tegu. Sinu aitamiseks olengi välja toonud toonud 20 kingiideed, mida kinkida sõbrannale.

Mida kinkida sõbrannale tähtpäevaks?

Mida kinkida sobrannale tahtpaevaks

Aasta jooksul on meil mitmeid tähtpäevi, kus tuleks sõbrannale teha midagi ilusat ja meeldejäävat. Olgu selleks siis juubel, naistepäev, jõulud jne- alati tuleks midagi teha. Sedasi me (mehed) näitame oma sõbrannale, et me hoolime temast. Sinu elu lihtsamaks tegemiseks olen välja toonud mõned kingiideed:

1. Lahe elamus

Millal oli viimati, kui su sõbranna tegi midagi lahedat? Nüüd ongi su võimalus teha talle põnevust ja adrenaliini pakkuv kink. See võib olla midagi lihtsat nagu näiteks looduskaunisse kohta minek või põnevust tekitav põgenemistuba, kus koos sõbrannade ja sõpradega ajusid ragistada. 

Kui tead, et talle meeldib adrenaliin, siis miks mitte kinkida tähtpäevaks atv sõit või langevarju tandemhüpe. Rohkemate ideede saamiseks uuri oma sõpradelt ja netist, mis lahedaid võimalusi saadaval on.

2. Laua- või kaardimäng

sobrannale laua voi kaardimang

Laua- ja kaardimängud võivad olla väga huvitavad ja sõltuvust tekitavad. See on väga hea viis, kuidas sõprade ja lähedastega koos aega veeta ning unustada mõneks ajaks nutimaailm. Vaata poes ringi, mis võiks olla huvitav ja võid ka teenindajalt nõu küsida, mis on hetkel kõige populaarsemad mängud.

3. Raamat

Raamat on jällegi mõneti lihtne ja hea, kuid samas keeruline kink. Muidugi, kui sa tead, mis raamat sõbrannale meeldida võiks, siis see väga keeruline pole. Kui sa aga ei tea, mis žanr su sõbrannale meeldib, siis proovi kuidagi salaja see välja uurida. Poes olles saad teenindajalt uurida, mis raamatud hetkel naiste seas populaarsed on.

4. Huvitav telefoniümbris

Paljud kasutavad tänapäeval telefoniümbriseid ning kaitseklaase ja kilesid. Võibolla on su sõbranna juba pikemat aega olnud selle sama ümbrisega, mis on hakanud kuluma ja ta pole raatsinud uut osta. Tellida sõbrannale tähtpäevaks huvitava disainiga telefoniümbris, millel on ka magnet sees, on kindlasti väga lahe ja läbimõeldud kingitus.

5. Fotokruus

Fotokruus on isiklik ja väga südantsoojendav kink. Sul on võimalus kinkida oma sõbrannale ainulaadne kruus, mida kellelgi teisel maailmas ei ole.

Võibolla on sul telefonis alles mingi eriti lahe ja meeldejääv mälestus, mille saad igaveseks lasta panna kruusi peale. Sedasi saab su sõbranna igal hommikul kohvi juues seda meenutada. Fotokruus koos mingisuguse temaatikaga on väga hea kingiidee, mis kindlasti meeldib su sõbrannale.

Mida kinkida sõbrannale sõbrapäevaks?

Mida kinkida sobrannale sobrapaevaks

Sõbrapäev on tulekul ja jälle sa vaevad ennast igivana küsimusega, et mida küll oma sõbrannale kinkida. Midagi on ju vaja kinkida, kui su sõbranna on sulle alati toeks olnud ja sind oma muredega aidanud. 

Ning naiste jaoks on see ikkagi veebruarikuu vat et kõige tähtsam päev, mille järel tuleb alles vabariigi aastapäev. Selle tähtsa päeva jaoks olen toonud välja 5 toredat sõbrapäeva kingitust sõbrannale:

1. Lilled

Lillede kinkimisega ei saa valesti minna. Isegi kui talle mingil põhjusel ei meeldi lilled, siis on see ikkagi armas kingitus. Klassikaline lill, mida valentinipäeval kinkida, on punane roos. Kuid kingitakse ka roosasid roose ja erivärvilisi tulpe.

Lilli saab kinkida kõikidele ja olenevalt sündmusest võib nendel olla mitu tähendust. Näiteks kinkides sõbrapäevaks sõbrannale lilli, näitad sa, et sa hoolid temast ja ta läheb sulle korda.

2. Midagi magusat

sobrannale midagi magusat

Naistele üldiselt meeldib magus ja kinkida uhkem kommikarp sõbrapäevaks, teed sa tal kindlasti meele heaks. Kuid igal inimesel on omad lemmikud. Kui sa juba ei tea, siis proovi teada saada, mis talle meeldib ja mis mitte. Viimane asi, mida sa tahaks, on see, kui sa kingid talle kommikarbi ja siis selgub, et just see talle ei maitse. Kui sa otsid soodsat kingiideed, siis kommikarp sobib selleks väga hästi.

Kommikarp võiks ideaalis olla millegi muu täiendus. Näiteks lilled + kommikarp või šampus + kommikarp. Lisaks võib olla kommikarp n-ö varuvariant, kui kingi tegemisega läks kiireks või unustasid hoopiski ära- loodame, et seda viimast ei juhtu.

3 Ürituse piletid

Kellele ei meeldiks, kui talle kingitakse mingi kontserdi või teatripiletid. Muidugi tuleks siin arvesse võtta sõbranna eelistusi. Kui lähiajal on tulemas mingisugune üritus, mis võiks talle meeldida, siis kasuta võimalus ära ja tee talle see eriline kink.

4. Koolitus

Kui su sõbrannale meeldib teha erinevaid kokteile või on näiteks suur veiniarmastaja, siis miks mitte kinkida talle selleteemaline kursus. Jookide valmistamise kursus on kindlasti huvitav, kus ta saab uusi nippe ja teadmisi juurde. Päris elus koos juhendajaga asju läbi teha on kindlasti huvitavam ja harivam, kui internetist videosid vaadates.

5. Lõhnaküünal

Lõhnaküünlad tekitavad toas omapärase aroomi. Vastavalt meeleolule ja tujule, saad kasutada erinevate aroomidega lõhnaküünlaid. Võimalusel võiks osta lausa mitu erinevat lõhnaküünalt. Lõhnaküünal on väga armas idee, mida kinkida sõbrannale.

Mida kinkida sõbrannale sünnipäevaks?

Mida kinkida sobrannale sunnipaevaks

Sünnipäev on tihti see aeg, kus inimesed soovivad üldiselt kallimaid kinke, mida nad on alati tahtnud. Väga heaks näiteks on kõige uuem iPhone. Kuid mõnikord võib tuua suurema naeratuse näole hoopis odavam, armsam ja personaalsem kink. Sinu aitamiseks olen välja toonud mõned huvitavad kingiideed:

1. Põgenemistuba

Põgenemistuba on üks populaarsemaid tegevusi, mida koos sõprade ja sõbrannadega läbi teha. Idee seisneb selles, et kambakesi nuputades, peate võimalikult kiiresti väljapääsu leidma, enne kui aeg otsa saab. Põgenemistuba on väga vahva sünnipäevakink, mis kindlasti pakub palju elamusi.

2. Isikupärane särk

Miks mitte omada sellist särki, mida mitte kellelgi teisel pole. Isikupärane särk, kuhu peale lasta panna ühispilt või lahe disain, on väga originaalne ja personaalne. Sellist särki kandes, võib su sõbranna tunda end erilisena kuna kellelgi teisel maailmas sellist särki ei ole.

3. Sherpa pusa

Väga moodi on läinud erinevad sherpa teemalised riided. Põhimõtteliselt on tegu riideesemega, mille sisevooder imiteerib villa. Üldiselt koosneb vooder polüestrist, mis teeb selle väga pehmeks ning soojaks. 

4. Parfüüm

Kingi sobrannale parfuum

Parfüüm on väga hea idee, mida kinkida sõbrannale. Siin tuleb aga hoolikalt jälgida, et see lõhn ka meeldiks talle. Sest kui lõhn ei meeldi, siis ega ta seda kasutama ka ei hakka. Selle vältimiseks on oluline teha korralik eeltöö. 

Tähelepaneliku mehena oled sa juba varasemalt sõbrannaga kokku saades täheldanud, milliseid lõhnu ta kasutab. Kui sa aga ei tea seda ja aeg hakkab peale suruma, siis saad nõu küsida ka poeteenindajalt.

5. Spa külastus

Spa on ideaalne koht, kus lülitada end igapäevaelust mõneks tunniks välja ja mõelda omi mõtteid. Spaades on saadaval erinevad paketid ning nende seast saad sobivaima välja valida. Spa pakett on väga hea kingitus naistele, millega on raske valesti minna.

Mida kinkida sõbrannale jõuludeks?

Mida kinkida sobrannale jouludeks

Jõulud on armastuse, imede ja helluse aeg, kus kõik ootavad pikkisilmi kuuse alla tekkivat kingipakki. Kuid sa, nagu paljud teisedki, oled jälle keerulise olukorra ees, kus tuleb leida enda heale sõbrannale sobilik kink. 

See ei pea olema midagi kallist, kui sa just ise ei taha ja sul on võimalik selline väljaminek teha. Väga hästi sobib ka mingi soodsam ja isetehtud jõulukink, peaasi et see tuleks südamest. Allpool on välja toodud mõned ideed:

1. Mõnnakas (hoodie blanket)

Su sõbranna tunneb puudust ühest eriti mõnnast, pehmest ja soojast tekk-pusast, mida kodus külmal ajal endale peale visata? Siis mõnnakas on võibolla see, mida ta on alati soovinud. Mõnnaks on Eesti ettevõte, kust saab just sellise toote endale tellida.

Tegemist on fliisteki ja hästi suure pusa hübriidiga, mida saad kasutada igal pool. Saadaval on eri värvilahenduse ja kujunudusega “mõnnakad”. Praegu tekib endalgi soov sellist omada.

2. Käekott

Naiste üks kõige olulisemaid aksessuaare on nende käekott. Ja eks paljude naiste unistus on omada väga kalli firma kotti. Kuid see ei pea olema midagi eriti kallist. See võib olla täitsa midagi odavamat. Peaasi, et sa ostad sellise käekoti, mida ta kannaks, oleks ilus ja sobiks tema stiiliga.

3. Kallim jook

Jõuludeks ja sünnipäevadeks on tavaks üsna tihti kinkida alkoholi kuna see on jälle midagi sellist, millega väga valesti minna ei saa. Ühtlasi võib see olla üks odavamaid viise, kuidas kinki teha. Sõltub muidugi, kui kallis või odav jook osta.

Kuid kuna tegemist on ikkagi sõbranna sünnipäevaga, mis on väga tähtis päev, siis tasuks natuke pingutada. Kui ta on näiteks veiniarmastaja, siis miks mitte kinkida mingi kallim vein, mida ta igapäevaselt ei ostaks.

4. Kehahoolitsuse tarbed

Enda keha, näo ja juuste eest hoolitsemine on naistele eluliselt vajalik. Naised tahavad, et nende nahk oleks võimalik sile ja pehme ning juuksed elujõulised. Sama tahab kindlasti su parim sõbranna. Kinkida parimale sõbrannale sünnipäevaks kehahoolitsuse tarvete kinkekarp, on suurepärane idee.

5. Juhtmevabad kõrvaklapid

Sobrannale juhtmevabad korvaklapid

Tänapäeval on suhtelist haruldane näha tänaval või kodus kedagi, kes kasutaks juhtmetega kõrvaklappe. Mitte, et nendel midagi viga oleks, aga lihtsalt tehnoloogia on nii palju edasi arenenud, et juhtmetega ei viitsi keegi enam jännata. Ma usun, et su sõbranna kindlasti rõõmustab enda uute, lahedate ja kvaliteetsete kõrvaklappide pärast. 

Võibolla ongi tal uusi kõrvaklappe vaja, millel oleks väga hea helikvaliteet. Kuna kõrvaklappe on nii palju erinevaid, siis proovi välja uurida, milliseid ta just ise tahaks.

Kokkuvõte

Sõbrannale ei ole vaja teha üüratult kallist kinki, peaasi et sa midagigi teeksid, isegi kui see on odav kink. Parimad kingitused ongi tihti tehtud otse südamest ja siis ei ole see nii oluline, kui kallis või odav see kink on.

Kingi tegemisel muidugi arvestada tema soovide ja vajadustega. Kui sa tead, et ta on ammu juba midagi tahtnud või tunneb puudust millestki, siis proovi teda sellega üllatada. Selles blogis välja toodud 20 kingiideed, on vaid mõned ideed paljudest, kui sul endal ei tule midagi muud pähe.

Ettevõtted | Muu


Related Posts