Kingitused meestele: 20 parimat kingiideed! - infoViking
kingitused meestele

Järjekordselt on tulemas sinu sõbral, isal või kallimal mingi tähtpäev, kus peaksid midagi talle kinkima. Kuid alles olid jõulud, siis tal oli sünnipäev ja nüüd on tulemas sõbrapäev ning sul on kõik kingiideed otsas. 

Ettevõtted | Muu


Ära muretse! Sa oled tulnud just õigesse kohta, kus ma olen välja toonud kingitused meestele erinevate tähtpäevade puhul.

Kingitused mehele sünnipäevaks

Tulemas on sinu kallima, lähedase või sõbra sünnipäev ning sa oled jälle dilemma eest, mida talle sünnipäevaks kinkida. Üks asi mida tuleks kindlasti vältida, on asjade jätmine viimasele hetkele. Me kõik oleme selles situatsioonis olnud, kus arvame et aega on küll, kuid siis järsku on sünnipäeva eelne päev käes ja mida pole on kink. 

Kuid millised kingitused meestele oleks sobilikud? Sinu õnneks olen välja toonud viis sünnipäeva kingiideed meestele.

1. Teatri- või kontserdipiletid

Kingitused meestele

Kingitus meestele ei pea olema alati midagi materiaalset. Minu arvates positiivne kogemus ja elamus on midagi sellist, mis jääb meiega alatiseks ning mida on aeg-ajalt tore meenutada.

Teatri- või kontserdipiletid on minu arvates täpselt selline kuldtee, mis ei ole väga kallis ja liiga odav sünnipäevakink. Need on suurepärased kingitused meestele, kes hindavad elamust ja meeldib seltskonnas olla.

2. Maitseelamus

Kingitused meestele

Millal oli viimane kord, kui ta maitsemeeled kogesid midagi enneolematut? Kui see oli väga ammu või ta sooviks midagi sellist kogeda, siis viia ta kuhugi kvaliteetsesse restorani on suurepärane üllatuskingitus. Tegemist on kaks ühes kingiga, kus ta saab suurepärase elamuse, mida meenutada ja veel pealekauba kõhu ka täis.

3. Hea raamat

Kingitused meestele

Raamat on midagi sellist, mida sobib kinkida meestele igaks tähtpäevaks ja mis on n-ö turvaline variant. Kuid enne raamatu soetamist tuleks väikene eeltöö ära teha. Kes see ikka tahab sünnipäevalapsele raamatu kinkida, mis talle ei meeldi. Mida veel tasuks teha on internetist lugeda arvustusi– sealt saad hea ülevaate kingitavast raamatust.

4. Digitaalne pildiraam

Kingitused meestele

Digitaalne pildiraam on väga lahe ja huvitav sünnipäeva kingitus meestele, mis on ideaalne alternatiiv klassikalisele fotoalbumile. See on väike ja kerge, mida sa saad igale poole kaasa võtta. See on väga hea lahendus neile, kes tahavad ka tööl olles näha oma lähedasi ja meeldejäävaid hetki.

5. Alumiiniumist kaarditasku

Kingitused meestele

Kui tahad kinkida midagi modernset ja stiilset, siis alumiiniumist kaarditasku on just see. Alumiiniumist kaarditaskud on väga originaalsed kingitused meestele, kes kannavad endaga kaasas mitmeid kaarte ja tahavad teistest eristuda. 

Lisaks sellele alumiiniumist kaarditasku ei tuhmu ja säilitab enda algse kuju erinevalt nahast kaarditaskust. Saadaval on mitmest materjalist kaarditaskuid. Kui oled nõus rohkem kulutama, siis on saadaval ka titaaniumist ja süsinikust kaarditaskuid.

Kingitused mehele jõuludeks

Jõulud on lähenemas ja see tähendab, et on aeg aasta kõige suuremaks kingituste ostmiseks. Kuid mida kinkida mehele, kes alatasa räägib, et talle pole midagi vaja? 

Isegi kui ta ütleb, et tal pole midagi vaja, siis sisemiselt teeb see tal ikkagi tuju heaks. Sinu abistamiseks olen välja toonud mõned ideed, millised kingitused meestele võiks meeldida.

1. Parfüüm

Kingitused meestele

Parfüüm on üks asi, mis on meil kõigil olemas ja ilma milleta paljud meist oma päeva ei alusta. Kes siis ei tahaks hästi lõhnata ning ühtlasi see tekitab hea ja värske tunde. Eriti hea tunne tekib siis, kui keegi teeb komplimendi sinu lõhna osas. 

Kuid väga oluline on siinjuures teha õige valik. Mehele parfüümi valides võid ka teenindajalt nõu küsida ning loodetavasti oskab ta lähemalt lõhnadest rääkida.

2. Lõbusad sokid

Kingitused meestele

Tänapäeval on väga moes igasugused värvilised sokid, millel on erinevad puuviljad jms peal. Kui ta kannabki ainult musti ja tumedaid sokke, siis miks mitte proovida midagi uut.

Lõbusad sokid pole küll kõikidele, aga sellest hoolimata on need naljakad kingitused meestele. Need tekitavad positiivseid emotsioone ja see ongi ju peamine.

3. Hobitarbed

Kingitused meestele

Mis saaksid olla veel praktilisemad kingitused meestele, kui kinkida neile hobitarbeid. Kui mees tegeleb näiteks tennise või jõusaaliga, siis uus reket, tõstevöö, spordiriided jne, teevad tal kindlasti tuju heaks. Võibolla talle meeldib matkamas käia ja ta tunneb puudust uuest termosest ja meriinovillastest sokkidest.

4. Nutikell

Kingitused meestele

Nutikellad on viimaste aastate jooksul muutunud üha populaarsemaks. Tegemist on tavalise kella, GPS-i, tervise jälgimise ja nutitelefoni kooslusega, mis oma stiilse ning modernse välimusega teevad nendest väga populaarse vidina.

Lisaks on nutikell väga väikene, arvestades seda mida kõike see teha suudab. Nutikellad on praktilised kingitused meestele, mida teha näiteks juubeliks.

5. Juhtmevabad kõrvaklapid

Kingitused meestele

Aeg on edasi läinud ja üldiselt enamus inimesi kasutab tänapäeval juhtmevabu kõrvaklappe. Juhtmevabad kõrvaklapid on väga head kingitused meestele, mida saab igal pool kasutada. 

Neid võid kasutada nii tööle minnes, trenni tehes ja kodus. Juhtmevabade kõrvaklappide suur eelis on see, et neil pole juhet, mis jääks nagunii igale poole ette.

Kingitused mehele sõbrapäevaks

Sõbrapäev on järjekordselt ukse taga ning sa oled jälle küsimuse ees, millised kingitused meestele võiksid meeldida. Ära muretse, sa ei ole selles üksi! Sellepärast ma olengi välja toonud viis kingiideed sõbrapäevaks. 

1. Unikaalne kruus

Personaalne kruus on midagi lihtsat ja erilist kuna teist sellist suure tõenäosusega kellelgi ei olr. Siin lase oma sisemine kunstnik valla ja tee midagi naljakat ning originaalset

Sa võid lasta sinna peale midagi kirjutada või pildi panna, aga ka ise kruusile joonistada. Oma unikaalsuse tõttu sobivad need suurepärasteks kingitusteks meestele.

2. Kinkepakk

Kingitused meestele

Kinkepakk on midagi lihtsat, kuid samas on see ka armas ning see teeb nendest huvitavad kingitused meestele. Saadaval on erinevaid kinkepakke, kus leidub nii söögi kui ka joogipoolist. Kuna ta on sinu sõber, siis tõenäoliselt sa tead, milline kinkepakk talle kõige rohkem meeldida võiks. 

3. Hommikumantel

Kingitused meestele

Hommikumantel on väga mõnus asi, mis endale hommiku ärgates ja dušši alt tulles peale visata. Kui sul oled hommikumantli kasutaja, siis mõtle sellele, kui kaua see üks ja sama hommikumantel on sul juba olnud. 

Nüüd mõtle meesterahvale, kes tõenäoliselt kannab seda seni kuni see katki läheb või kaob ära. Miks mitte kinkida talle uus ja pehme hommikumantel, mida ta saab hommikul kohvit nautides kanda. Hommikumantel on lihtne ja praktiline kingitus meestele.

4. Isikupärane särk

Isikupärane särk on suurepärane üllatuskingitus sõbrale, kes kannab ainult tavalisi ühevärvilisi särke. Ega elu ei pea olema üksluine ja hall. Eristu, naudi ja tunne rõõmu sulle tehtud personaliseeritud särgist, mida kellelgi teisel pole. 

Isikupärane särk on kindlasti meeldejääv ja lahe sõbrapäeva kingitus. Selle jaoks mõtle ajas tagasi, kas sul on temast mingi naljakas pilt või lahe ütelus ja lase see särgile panna.

5. Midagi isetehtud 

Kingitused meestele

Kingituste tegemine meestele ei pea olema alati mingi asja kinkima või kuhugi restorani viimine. Mõnikord võib ka ise midagi romantilist teha. Näiteks võid kallimale ise romantilisele õhtusöögi teha koos lõõgastava massaažiga. See on meeldejääv kingitus mehele, mis on ka võrdlemisi soodne. 

Kingitused mehele tähtpäevaks

Aasta jooksul on ka meestel mitmeid erinevaid tähtpäevasid nagu näiteks isadepäev ja meestepäev. Kuna aasta jooksul on veel mitmeid tähtpäevasid, siis võiks ju olla sellised universaalsed kingitused meestele, mis sobiks igaks tähtpäevaks. Sinu õnneks olen välja toonud lahedad ja põnevad kingitused meestele, mis on just sellised universaalsed.

1. Spa- või hotelli külastus

kingitused meestele spa

Ekslusiivne spa- või hotelli külastus on suurepärane kingitus mehele. Mehed üldiselt ei ole ka sellised, kes käivad ennast aeg-ajalt poputamas ja lõõgastumas. Nüüd ongi parim aeg seda muuta. 

Broneeri endale ja oma kallimale romantiline spa külastus, kus unustada enda igapäeva mured ja keskenduda ainult üksteisele. Spa- või hotelli külastus on ka väga hea kink pulma-aastapäevaks.

2. Nahast püksirihm

Kingitused meestele

Nahast püksirihm on väga lihtne kingitus mehele, mis peaks igal korralikul mehel olemas olema. Mingit tavalist odavat püksirihma ka ei ole mõtet osta kuna see läheb suhteliselt kiiresti katki ja koledaks. Osta kallim täisnahast püksirihm, mida mees saab muretult aastaid kanda.

3. Kaasaskantav minibaar 

Mis oleks see üks asi, mille mees võtaks endaga maale kaasa või siis millega enda sõpru panna imestama? Siinkohal ma räägin kaasaskantavast minibaarist- iga mehe unistus! 

Tegemist on kindlasti vinge ja erilise kingitusega mehele. Selles on olemas erinevad joogid, klaasid, sigarid, kalastusvahendid ja palju muud- kõik mida mehel on vaja.

4. Alkomeeter

Kingitused meestele

Alkomeeter on kindlasti üks praktilisemaid asju ning millest vahepeal võib palju abi olla. Näiteks kui mees läheb autoga sõbrale külla või peole ja tahab teada, kas saab autoga tagasi sõita või ei, siis sellega ta saab seda koheselt kontrollida. 

Kindlasti tasuks kinkida sertifitseeritud alkomeeter, sest sedasi saab selle õigsuses täiesti kindel olla. Kui mõtled, mis kingitust mehele teha, siis alkomeeter on kindlasti hea valik.

5.Pardakaamera

Kingitused meestele

Üks parimaid ja praktilisemaid asju tänapäeva liikluses on pardakaamera. Palju on selliseid olukordi, kus just pardakaamera on aidanud inimese õigsust tõestada kuna videopilt on süütegijast olemas. 

Sellepärast, et isegi kui sa tead, kes selle mõlgi tegi, siis ei saa teda vastutusele võtta, kui pole reaalseid tõendeid.  Pardakaamera on kindlasti väga hea kingiidee mehele.

Kokkuvõte

Öeldakse, et meestele on raske kingitusi teha kuna nad alatasa ütlevad, et neil pole midagi vaja. Kuid ma usun, et sisimas ootavad tegelikult kõik mehed kingi saamist. 

See ei pea alati olema midagi üüratult kallist, et teha mehel süda soojaks. Loodan, et said ideid, milliseid kingitusi meestele teha.

Ettevõtted | Muu


Related Posts