Kingitused isale - 21 lahedat kingiideed isale! - infoViking
Kingitused isale

Kingitused isale – 21 lahedat kingiideed isale!

Igal aastal sa murrad pead selle üle, mida enda isale sünnipäevaks, jõuludeks ja isadepäevaks kinkida kuna ta võib väita, et tal pole midagi vaja. Miks siis üldse teha kingitus isale, kui ta väidab, et tal on kõik olemas? Aga sellepärast, et isegi kui tal on kõik olemas, siis see näitab et temast hoolitakse kuna võeti vaevaks midagi teha. Ning võibolla selgub, et tal just seda asja ei olnudki või on alati tahtnud kuhugi minna. 

Isegi kui sul on kõik asjad olemas, siis kellele ei meeldiks kingitusi saada. Kuid proovi seekord midagi huvitavat ja ägedat välja mõelda, mitte lihtsalt kinkida tavaline kinkekaart või tööriist. Kui sul üldse midagi pähe ei tule või tahad uusi ideid, siis oled tulnud õigesse kohta. Selles blogis räägin lähemalt, millised võiksid olla omapärased kingitused isale erinevate tähtpäevade puhul.

Kingitused isale sünnipäevaks

Kingitused isale 2

Sinu isa sünnipäev on lähenemas, aga sa ikka ei tea, mida talle kinkida. Kuid mingi kingituse isale peab tegema, sest sellega sa näitad enda hoolivust üles ja et mäletasid tema tähtsat päeva. Olen sulle välja toonud seitse kingiideed isa sünnipäevaks, mida sa võid teha.

1. Nahast rahakott

Kui mõtled millegi kasuliku ja praktilise peale, võib täisnahast rahakott olla üks parimaid kingitusi isale. Eriti siis, kui su isa rahakoti paremad päevad on juba ammu möödas ja ta aeg-ajalt mainib, et peaks ostma uue rahakoti. 

Muidugi sa võid minna suvalisse poodi ja leida täisnahast rahakoti, kuid miks mitte natuke vaeva näha ja soetada selline, mida naljalt igal pool ei näe. Eestis on olemas ettevõtteid, kes toodavad ise pärist nahast asju, sealhulgas ka rahakotte. Täisnahast rahakott on väga hea ja praktiline kingitus isale.

2. Klassikaline käekell

Mis on üks selline kingitus isale, millega on raske valesti minna? Klassikaline, kvaliteetne ja ilus käekell on üks aegumatuid ning praktilisi aksessuaare, millega enda välimust kohe stiilsemaks muuta. Mõned mehed ei kannagi mingeid ehte ja kui üldse endale midagi külge pannakse, siis on see stiilne kell. Kui otsid oma isale juubeliks kinki, siis klassikaline käekell sobib selleks väga hästi. 

Uuri natuke maad ja vaata millised kellad on praegu moes ning millised käekellad on su isal olemas. Kui isal polegi käekella, siis kindel viis on soetada klassikaline käekell, mis sobib erinevate puhkude jaoks. Kindlasti küsi nõu teenindajalt, enda tuttavatelt ja emalt ning vaata mida netist leiad. Käekell on üks parimaid kingitusi isale, kui sul ei ole ühtegi ideed.

3. Hea raamat

Kingitused isale 3

Kindlasti on neid, kes aeg-ajalt ostavad endale mõne uue raamatu, kuid on ka neid kes ei viitsi või pole aega selle jaoks leidnud. Sellepärast ongi raamat hea kingitus isale, kui tal on alatasa kiire. 

Ideede saamiseks vaata, mis raamatuid on ta varasemalt lugenud. Muidugi võid ka teenindajalt nõu küsida või netist uurida raamatute arvustusi.

4. Kallim alkohoolne jook

Pole saladus, et osadele meestele meeldib aeg-ajalt tarvitada alkoholi. Kas siis suuremas või väiksemas koguses, eks see ole igaühe enda otsustada. Alkohol on üks populaarsemaid kingitusi isale, mida tehakse suhteliselt tihti sünnipäevaks.

Kuid miks mitte kinkida seekord oma isale vähe erilisem jook, mida naljalt igalt poeletilt ei leia? Muidugi võid minna tavalisse toidupoodi ja vaadata, mis valik seal on. Kindlasti leidub ka seal odavamaid ja kallimaid jooke.

5. Grillimisvahendid

Kingitused isale 4

Üldiselt me näeme ikkagi meesterahvaid grilli taga mõnusat šašlõkki keerutamas. Sama on ma arvan ka sinu peres. Kas selleks keerutajaks oled sina, su isa või koguni mõlemad. Muidugi on seda tööd parem teha, kui on head ja kvaliteetsed grillimisvahendid olemas ning just sellepärast on see üks parimaid kingitusi isale.

Ma usun, et paljudel grillijatel, kaasa arvatud ka minul, on ette tulnud seda, kus mõtled, et peaks soetama uued vahendid kuna vanad on juba roostes. Usun, et su isal on kindlasti hea meel uue komplekti üle, mis lausa kutsuvad õue grilli tegema.

6. Jalatsid

Kui su isal on jalatsid, mis on näinud paremaid päevi, siis on aeg talle kinkida uued jalatsid. Sa võid teha talle selle üllatusena või koos poodi vaatama minna. Eks poodi kohapeale proovima minemine on kõige turvalisem viis. 

Sedasi saab ta õige suurusega jalatsid ja veel selliseid, mis talle ka meeldivad. Kuid teiselt kaob jällegi üllatusmoment ära ja sul ei ole kohe tema tähtsal päeval kinki anda. Uued jalatsid on suurepärane kingitus isale.

7. Digitaalne pildiraam

Digitaalne pildiraam on väga hea ja praktiline sünnipäeva kingitus isale. Kes see ikka viitsib eraldi hakata fotoalbumis, arvutis või nutitelefonis vaatama pilte. Muidugi seda tehakse, aga olgem ausad, heal juhul paar korda aasta.

Palju mugavam oleks omada digitaalset pildiraami, mis on tahvelarvuti suurune, kus pildid jooksevad sul ees, ilma et peaksid ise midagi tegema. Digitaalne pildiraam näitab sulle terve päeva jooksul sadu pilte, mis sobib väga hästi nii koju kui ka tööle.

Kingitused isale jõuludeks

Kingitused isale 5

Jõulud on tulemas ning kõik käivad mööda poode ringi ja mõtlevad, mida oma lähedastele osta. Kõigile pereliikmetele on sul kingid olemas, kuid kingitust isale veel mitte. Sinu abistamiseks olen välja toonud seitse jõuluteemalist kingitust isale, mida sa võid teha.

1. Vinüülimängija

Vinüülimängijad on hakanud tegema tagasitulekut, mis viib sind tagasi aega, kus ei teatud nutiseadmetest veel mitte midagi ja lapsed mängisid õues. Vinüülimängija on üks unikaalsemaid kingitusi isale, mis sa teha saad. Vinüülimängija ei ole ainult klassikalise muusika kuulamiseks, vaid sul on võimalik kuulata sellega mitmeid muusikažanreid.

Minu arust on see väga lahe ja unikaalne kingitus isale, kus kodus muusika kuulamiseks kasutada sellist retro tehnikat. Kui üldse miski saab kõikide külaliste pilkude osaliseks, siis on selleks retrohõnguline vinüülimängija.

2. Massaažipüstol

Kingitused isale 6

Tehnika on juba nii kaugele arenenud, et kogu aeg tuleb uusi ja huvitavaid vidinaid turule. Üks nendest lahedatest ja minu arust väga kasulikest vidinatest on massaažipüstol. 

Sa ei pea olema sportlane, et seda omada, vaid sellest saavad tegelikult kõik kasu. Võibolla hõlmab su töö väga palju jalgadel seismist või teed arvuti taga tööd, siis vastavalt piirkonnale, saad massaažipüstoliga enda lihaspingeid maandada. 

Tegemist on väga lihtsa seadeldisega, millel on erinevad kiirused ja millega saad väga efektiivselt endale massaaži teha. Kui mõtled mis kingitust isale teha, siis massaažipüstol on selleks tugev kandidaat.

3. Meriinovillased sokid ja pesu

Meriinovillased sokid ja ka pesu on üks kõige paremaid asju, mida talvisel ajal kanda. Meriinovillal on tavalise villa ees mitmeid eeliseid nagu näiteks lõhna neutraliseerimine ja niiskuse transportimist kehast eemale. Sellepärast on see üks suurepärasemaid kingitusi isale, millega end külmal ajal soojas hoida.

Meriinovillaseid riideid kasutavad tänapäeval nii lapsed, täiskasvanud ja professionaalsed sportlased. Muidugi on ta kallim, kui tavaline soe pesu, kuid selle raha eest sa saad ka palju rohkem.

4. Juhtmevabad kõrvaklapid

Juhtmevabad asjad on siin, et jääda. Kui sa oled uuema põlvkonna iPhone-i kasutaja, siis paratamatult sul polegi valikut kuna uuematel iPhone-idel puudub AUX-i koht. Juhtmevabad kõrvaklapid on üks parimaid kingitusi isale, kui ta on suur muusika kuulaja.

Kindlasti on palju neid kes on kirunud juhtmetega kõrvaklappe, mis siis niisama toimetusi või trenni tehas alatasa ette jäid. Juhtmevabad kõrvaklapid on veel väga hea kink värskele isale, et ta saaks segamatult kuulata oma lemmik podcaste ja muusikat.

5. Midagi isetehtud

Sel ajal kui kõik teised käivad erinevaid poode läbi ja üritavad sobivat kinki välja valida, siis sina võid valid unikaalsema viisi. Midagi isetehtud on üks parimaid kingitusi isale, mis tõenäoliselt tekitab palju toredamaid ja paremaid emotsioone, kui järjekordne riideese või pudel alkoholi. 

Sa võid näiteks ise meistertada puidust hoiukarbi koos graveeringuga või kududa villased sokid. Internet on erinevaid võimalusi täis, kust kõik leiavad endale midagi sobilikku meisterdada.

6. Õllepruulimise komplekt

Kingitused isale 7

Su isa on õllearmastaja ja kurdab, et õlu on kallim kui kunagi oli? Siis miks mitte kinkida talle oma õllepruulimise komplekt, et saaks proovida ise õlut teha. 

Võibolla on su isal olemas varjatud õllepruulimise oskused, millega teeb silmad ette teistele õllepruulijatele. Oleks ju täitsa vahva, kui sõbrad ja sugulased tulevad grillismisõhtule, kus saad pakkuda täiesti enda pruulitud koduõlut. Kui ta on suur õllearmastaja, siis õllepruulimise komplekt võib olla üks parimaid kingitusi isale.

7. Nutikell 

Nutikell on väga mugav ja praktiline asi, mis tänapäeval on palju enamat, kui tavaline klassikaline käekell. Lisaks aja ja GPS-i näitamisele sa saad jälgida enda südametegevust, unekvaliteeti, päevast sammude arvu, suhelda Facebook-is jpm.

Nutikell sobib kõigile ja selle omamine ei tähenda seda, et sa pead olema kõval tasemel sportlane. Kui tal veel pole nutikella, siis see oleks väga sobilik kingitus isale.

Kingitused isale isadepäevaks

Kingitused isale 8

Lähenemas on isadepäev ning sa mõtled, et võiks midagi lahedat ja unikaalselt teha. Kuid järjekordselt oled sa plindris ja ei teki ühtegi huvitavat mõtet. Allpool olen välja toonud erinevad kingitused isale, mida talle isadepäevaks teha.

1. Unikaalne särk või kruus

Kui sa ei tea milline oleks vahva kingitus isale isadepäevaks, siis eritellimusel valmistatud särk või kruus oleks väga kihvt mõte. See ei pea olema võtmes “parim isa” vms, vaid midagi unikaalset. 

Kas mingi ütelus, mis su isal on või mingi lahe pilt. Teha selline kingitus isale tekitab minu arust palju paremaid emotsioone ning sellist särki või kruusi kasutades saab ta alati seda hetke meenutada.

2. Jooki jahutav õlleklaas 

Su isa teeb suvel aias tööd või võtab päikest ning ta tahaks janu kustutamiseks jääkülma õlut. Kuid seda naudingut jätkub vaid üürakeseks ajaks kuna tavalises klaasis soojeneb õlu päris kiiresti. 

Lahendus peitub jooki jahutavas õlleklaasis. Tegemist on spetsiaalse klaasiga, mille sees olev vedelik külmub. Pane klaas lihtsalt sügavkülma ja oota kuni see külmub ning vala õlu sisse. See on ühtlasi ka korduvkasutatav ning ideaalne kingitus isale.

3. Multitool

Multitool on üks kõige praktilisemaid ja mitmekülgsemaid abivahendeid, millega saad väga palju ära tehtud. Mul endalgi on olnud mitmeid olukordi, kus üks asi on tööd tehes olemas, kuid siis selgub, et oleks vaja ka tange. Just oma funktionaalsuse ja töökindluse tõttu on see üks parimaid kingitusi isale.

Isegi, kui sul on kõik need tööriistad olemas, aga pole kaasas, siis mis kasu neist on või sa lihtsalt ei viitsi neid garaaži otsima minna. Multitoolil on võimekus lahendaid erinevaid olukordi ja ühtlasi on ta suhteliselt väike ning see teebki sellest nii tahetud asja.

4. Kinkepakk

Kui kingitusi isale otsides tahad teda rõõmustada mingisuguse maitseelamusega, siis võibolla tasuks mõelda kinkepaki peale. Kinkepakk on hea kingitus isale, millega enda kalli isa päev rõõmsamaks teha. Tõenäoliselt läheb mõte sul kohe mingisuguse juustu valiku peale, mis on iseenesest ka väga mõte, kuid valikuid on veel. 

Saadaval on veel igasuguseid pakke, mis sisaldavad moose, šokolaadi ja joogipoolist. Vali enda arust kõige sobivam välja ja sa ei kahetse oma valikut.

5. Hommikumantel

Kingitused isale 9

Mõtled, mis oleks praktiline kingitus isale? Hommikumantel on väga mugav ja soe asi, mis endale hommikul või peale pesemist käimist peale visata. Ja see ei pea olema midagi igavat. Saadaval on lai valik erineva disainiga hommikumantleid. 

6. Laskmispakett 

Laskmispakett on mehine ja lõbus kingitus isale. Parim oleks kinkida selline pakett, mis on koos kaaslase või grupiga. 

Saadaval on erinevad paketid kuhu saad minna kas üksi, koos kaaslase või grupiga. Valikus on suur valik relvi ning soovi korral saada lisatasu eest lisada erinevaid relvi, mida paketis ei ole.

7. Õlleklaaside komplekt

Kingitused isale 10

Üks parimaid kingitusi isale, kes armastab õlut juua, on õlleklaaside komplekt. Ideaalne viis kuidas nautida lemmik pilsnereid, portereid, IPA-sid ja käsitööõlut. Ta ei naase enam kunagi otse pudelist või purgist jooma, kui on märganud, kui palju paremini õlu nendes lahedates klaasides maitseb.

Mida kinkida isale?

Eks see võib olla oodatust keerulisem ettevõtmine ning välja mõelda just see sobiv kingiidee isale. Kuid vahetevahel võivad meil kõigil juhtmed kokku joosta ning ei suuda midagi unikaalset ja vahvat välja mõelda. 

Suures pildis polegi võibolla nii oluline, mis kingituse isale teed, peaasi et sa midagigi teeksid. Kuid proovi mõelda sellele, mida ta reaalselt kasutaks ja millise kingitused isale võiks meeldida. Lõpuks loeb ikkagi mõte, mitte kink ise.

Ettevõtted | Muu


Related Posts