Sõbrapäeva kingitused: 25 unikaalset ideed! - infoViking
Sõbrapäeva kingitused

Sõbrapäev, mida nimetatakse ka püha valentinipäevaks, on päev mil õhus lendleb romantiline hõng ning armunud paarid pühendavad selle päeva üksteise seltskonna nautimisele. Kuigi sõbrapäev ei ole ametlikult punane püha on see siiski üks kaunis päev, mida saab vastavalt enda soovidele tähistada. 

Ettevõtted | Muu


Kuigi maailma mastaabis on tegu romantilise tähtpäevaga, kus märksõna on armastus, siis Eestis on selle päeva traditsioon veidi teistsugune. Valentinipäeva sisuks on pidada meeles enda sõpru ja lähedasi ning samuti kallimaid, kellele anda märku, kas siis kingituse, meene või kirjaga. 

Valentinipäev on 14. Veebruar ning üsna tavaks on saanud, et enne seda näeb poodides ka sõbrapäeva teemalisi kommikarpe ja muid meeneid. 

Valentinipäeva kingitus on peamiselt siiski lilled ja seda täpsemalt just roos. Traditsiooniline on punane roos. Kuid igasugused muud lilled on ka igati sobilikud. 

Sõbrapäeva kingitused sõbrale

Sõbrapäeva kingitused

Mida kinkida valentinipäevaks on küsimus, millega paljud silmitsis seisavad. Õnneks on sellele lahendus. Sõbrale kingi tegemisel on eeliseks see, et suure tõenäosusega sa tead mida sõber tahab ja mis talle meeldib. Seega esimese asjana mõtle, mis sõbrale meeldib ning vastavalt sellele mine edasis.

1. Isikupärane kruus

Kruusi kinkimine sõbrale, mis on isikupärane ja igati lihtne, aga samas väga tähendusrikas. Kruuside kujundamise võimalusi on lõpmatult, siin tuleb lihtsalt enda loovus valla lasta. Saad kujundada erinevaid pilte ja tekste ning mõelda sellele, mis sinu sõbrale on oluline ja mis kruusil kindlasti olema peaks.

2. Hea raamat

Mis oleks parem, kui üks mõnus raamat? Raamat annab nii palju võimalusi teadmiste ammutamiseks, kui ka kujutlusvõime arendamiseks. Kui sinu sõber on raamatute austaja ning sa tead, et leiad ta üsna tihti raamatu tagant, siis on see ideaalne kinki mida teha. Enne uuri veidi, mis žanr talle enim meeldib ning vastavalt sellele saad raamatupoest sobiliku kingi valida. 

3. Lauamäng

Lauamängu valikuid on mitmeid ning siin tuleb mängu panna enda sõbra või sõprade eelistused. Lauamängu kingides saad mõelda kohe mitme sõbra peale, sest need on erilised just seetõttu, et saab terve pundiga koos aega veeta. 

Üks idee oleks selline, et kingid lauamängu ning kutsud kõik olulised sõbrad enda juurde ning saategi koos päeva meeldejäävaks teha.

Sõbrapäeva kingitused

4. Elamus pakett

Elamuste pakette on mitmeid erinevaid ning kuna sa tead, mis sinu sõbrale meeldida võiks, siis elamuste paketti valides mõtlegi sellele. Näiteks, kui sõber on suur saunas käija, siis kingi talle SPA elamus, kui suur ekstreemsuste huviline, siis kingi langevarjuhüpe. Usu, sinu sõber on igati positiivselt üllatunud, kui sa annad talle võimaluse nautida elamust.

5. Sõbrapael

Kindlasti paljud mäletavad kuidas noorena sai koolis teha sõbrapäeva paelu, siis neid hiljem kinkida erinevatele sõpradele. Mis oleks kui tooksid selle vahva, aga samas tähendusrikka traditsiooni uuesti tagasi ning üllatada enda sõpru sõbrapäeva paelaga. 

Kuigi sõbrapäeva paelu saab lihtsalt ja kiirelt ka poest osta, siis kõige tähendusrikkam ja hoolivam on ikkagi ise tehtud asi. Proovi ja katseta ning tee iseendale ka üks, siis olete sõbraga sarnased.

Sõbrapäeva kingitused sõbrannale

sõbrapäeva kingitus

Sõbrannale sõbrapäeva kingi tegemine on sama nagu sõbrale tegemine. Kui tead sõbrannat pikalt, siis saad mõelda mis sõbrannale meeldida võib. Muidugi võid teinekord ka vinti veidi üle keerata ja proovida teha midagi riskantset. Aga alati võib ka kindla peale välja minna. Siin on mõned ideed mida kinkida sõbrannale.

1. Lõhnaküünlad

Kellele ei meeldiks lõhnaküünal, millel on imeline aroom, mis põledes annab toale mõnusat hõngu. Lõhnaküünalde valikuid on palju ning kuna tegemist on valentinipäevaga, siis oleks ju imeline, kui aroom oleks romantilise alatooniga ning kiirgaks veidi armastust tuppa.

2. Isikupärane t-särk või costom made t-särk

Mis saaks olla veel isikupärasem, kui enda kujundusega särk. Kui tavaliselt näed T-särke, mida kantakse massiliselt, siis seda särki kannab üks inimene ning selleks on sinu sõbranna. Kujundamisel ei ole piire, siin tuleb lasta enda loovus valla. Kuigi valentinipäeva värv on punane, siis särk ei pea olema ühte värvi, vaid proovi ja katseta erinevaid kombinatsioone.

Sõbrapäeva kingitused

3. Kaart

Tänapäeva ühiskond on nutiajastu peale üle läinud ning kaardi saamine on tõeline haruldus. Mõtle, mis tunde see tekitab inimeses, kui ta saab teada, et keegi on talle kaardi saatnud. Kaardid on armsad ja see on üks liigutav viis sõbrapäeval enda sõbrannale teada anda, et ta on fantastiline inimene.

4. Kosmeetika

Tüdrukud ja kosmeetika käivad kokku. Selleks, et lisada enda loomulikule ilule veidi kaunidust juurde kasutavad pea kõik kosmeetikat. Osad kasutavad seda rohkem ja osad vähem. Kui mõelda, mis on praktilised kingid mida teha, siis kosmeetika on sõbrapäeval kindla peale minek!

5. Väljaskäik 

Millal oli viimane kord, kui sa enda sõbrannaga välja sattusid? Millal oli viimane kord, kui sa tõeliselt nautisid hetke ja said koos sõbrannadega rahulikult aega veeta? Võta see aeg sõbrapäeval ning mine kinno, sööma, teatrisse või uisutama ja hiljem kuuma jooki jooma. Võta see aeg ja kutsu enda sõbranna välja.

Valentinipäeva kingitused mehele

Valentinipäeva kingitused

Meestele on ägedaid kingiideede võimalusi päris palju. Mida aga tuleb arvestada on see, et ägedad ja põnevad kingid on ka rohkem kulukamad. Kuid alati saab välja mõelda midagi väikese kiiksuga, et ese ei pea olema kallis, aga samas tähendusrikas mehele endale. Sest sõbrapäev ei ole oluline rahaline väärtus vaid emotsionaalne.

1. Rahakott

Tundub üsna loogiline, et mehele võiks teha sõbrapäevaks rahakoti. Tegelikult võib mehele rahakotti kinkida alati, kui selleks võimalus on, sest mehed ja rahad justkui käivad kokku. 

Rahakoti valikuid on mitmeid ning muidugi on ka hinna vahemik väga varieeruv. Lisaks saad teha isikupärase rahakoti, aga siis pead arvestama ka veidi suurema väljaminekuga.

2. Habemeajaja

Kui meestest rääkida, siis mõtleme ikka 18 pluss inimesi. See tähendab, et nad on juba piisavalt vanad habeme kasvu jaoks. Meeste jaoks on habe midagi, mis vajab üsna tihedat hooldamist. Osad peavad ajama seda pea igahommik seega habemeajaja on justkui kõige tähtsam asi. 

sõbrapäeva kink

3. Käekell

Nutitelefonid on asendamas mitmeid erinevaid esemeid ja asju nagu näiteks kalender, kirjad, ajalehed, mängud ja tegelikult ka käekell. Kuid käekell on midagi, mis ei ole enda moodi kaotanud ning lisab mehele väärikust ja stiili. Käekell on stiil, mis ei lähe moest välja.

4. Parfüüm

Meestele meeldib samuti parfüüm ning see on üsna tavaline, et enne väljaminekut lisatakse endale peale lõhnaõli. Meie kõigi eesmärk on olla hea lõhnaga ja tunda ennast enesekindlana. Hea lõhn annab märku sellest, et mees hoolitseb enda eest.

5. Isikupärane käevõru

Käevõru ei ole ainult naiste teema vaid see on sobilik mõlemale soole. Kuid jah, käevõru mehele võib olla riskante, kui ta selliseid asju ei kanna. Kui tead, et mehele meeldiks isikupärane käevõru, mis on ainult sinul ja temal, siis see võib olla üks ideaalne viis meest üllatada. 

Valentinipäeva kingitused naisele

Valentinipäeva kingitused

Naised on valentinipäeva pärlid. Nemad on tegelikult tähelepanu keskel ning kingi võimalusi on mitmeid erinevaid. Võimalusi on palju alates roosikimpudest, kuni romantiliste õhtusöögini välja.

1. Ehted

Naistele meeldivad ehted. Neile meeldivad ilusad ja sädelevad asjad. Ehted on ilusad ning see on üks võimalus avaldavamaks välismaailmale oma ilu ja ilmet. Ehte valikuid on mitmeid ehk kõrvarõngad, käeketid, sõrmused, kaelakeed jne.  

2. Parfüüm

Meile kõigile meeldib olla hea lõhnaga. Parfüümi kasutavad nii mehed, kui ka naised. Parfüümiga tuleb muidugi olla väga täpne, sest igale indiviidil on erinevad eelistused ja lõhnaeelistused. Seega enne lõhna ostmist tee väike uurimine, mis on need enim müüdavamad ja populaarsemad tooted.

3. Pilt koos raamiga

Pildi raamimine on üks viis loomaks elukestvat mälestust. Kui kingid pildi koos raamiga, siis mitmekümne aasta pärast võid juhuslikult seda pilti vaadata ning see imeline päev tuleb koheselt meelde. Pilt on meeldejääv kink ning sellega ei saa valesti minna. 

Sõbrapäeva kingitus

4. Armas kaisukaru

Kaisukaru kinkimine on selline väikese kiiksu ja huumoriga tehtud sõbrapäeva üllatus. Aga see näitab ühte ja kõige olulisemat. See inimene on sinu jaoks tähtis ja sa hoolid temast, mis ongi sõbrapäeva mõte ja idee.

5. Kiirpildi kaamera

Tõsi ta on, et enamus pilte saab tehtud enda telefoniga, sest nende kaamerad on praegusel ajal väga hea kvaliteediga. Kuid kiirkaamera on hoopis teisest terast tehtud. Nimelt on originaalne viis luua elukestvaid mälestusi hetkedest, sündmustest, reisides, inimestest jne. Need on tõesti unikaalsed pildid.

Romantilised valentinipäeva kingiideed kallimale

Valentinipäeva kingitused

Valentinipäeva kingitused pöörlevad tegelikult ühe asja ümber ja see on romantika. Kõige olulisem inimene sel päeval on sinu kallim. Seega sõbrapäev annab võimaluse veeta aega enda kõige kallimaga. Kasuta seda aega targalt!

1. Kommikarp

Kommikarp on üks lihtne, odav, säästlik ja kiire viis tegemaks enda kallimale magus kink sõbrapäevaks. Kuid kommikarp ei pea olema jällegist tavaline vaid selle seeb teha väga eriliseks isikupärase paberi või karbiga.

2. Romantiline õhtusöök

Hea viis veetmaks enda kallimaga kahekesi kvaliteetaega. Romantiline õhtusöök ei tohiks olla sama nagu iga nädalane väljas käimine. See peaks olema eriline ja meeldejääv. Pinguta selle nimel, et kallim oleks positiivselt üllatunud sellest õhusöögist ja see oleks tõesti eriline.

sõbrapäeva kingitused

3. Roosid

Punane on armastuse värv. Kaaslasele suur kimp punaseid roose on justkui avaldus enda armastusest kallima vastu. See on väga lihtne kink, aga samas meeletult armsa ja hooliva tähendusega. 

4. Spaa külastus

Oled mõelnud juba pikalt rahulikust lõõgastusest ning aja mahavõtmisest, aga pole lihtsalt selleks aega leidnud? Valentinipäev on see võimalus, kus saad võtta selle aja, et nautida koos kallimaga lõõgastavat puhkust. Lisaks saad võtta terve paketi ööbida hotellis mitu ööd, kasutada erinevaid saunamõnusid ja võtta erinevaid iluprotseduure.

5. Küünlavalge öö

Elukaaslasele romantilise meeleolu tegemiseks ei pea mõtlema kodust välja, vaid selle saab luua enda koju. Mõtle loovalt ja muuda enda kodu kauniks ja romantilise valgusega kohaks. Lisa kaunistuseks roosilehti ning tee terrassile või tuppa väike piknikulaud, kus tagataustaks mängib rahulik muusika.

sõbrapäeva kingitused

Kokkuvõte

Valentinipäeva kingitusega on võimalus anda enda sõpradele või kallimale märku, et sa hoolid neist ning nad on sul ikka meeles. Lahedad ja originaalsed ideed on igati põnevad ja hea viis päeva eriliseks muuta. 

Kuigi ei tohiks ära unustada, et kallitele inimestele midagi erilist teha ja neid meeles pidada, siis ei pea selleks olema alati mingi kindel päev vaid seda saab aastaringselt teha.

Ettevõtted | Muu


Related Posts