Naistepäeva kingitused: 20 kingiideed, mis võluvad igat naist - infoViking
Naistepäeva kingitused

Naistepäeva kingitused: 20 kingiideed, mis võluvad igat naist

Naised on tugevad ja võimsad. Olenemata sellest, kas naine on õpetaja, koduperenaine, teadlane, insener või keegi muu on nad oma lõputu sihikindluse ja veendumustega maailma paremaks muutnud.

Õnneks on meil päev, mis on konkreetselt suunatud just meie kallitele naistele. See on päev, kus me tähistame naiste saavutusi kõigis eluvaldkondades.

Mis on naistepäev?

Mis asi on naistepaev

Naistepäev on rahvusvaheline püha, mis toimub 8-ndal märtsil. See on päev, kus tähistatakse naiste saavutusi, tõstetakse teadlikkust naiste võrdõiguslikkusest ning sel päeval kogutakse raha naistele suunatud heategevusorganisatsioonidele.

Naistepäevaga tähistatakse naiste sotsiaalseid, majanduslikke, kultuurilisi ja poliitilisi saavutusi. See on päev, mis tähistab ka üleskutset soolise võrdõiguslikkuse kiirendamiseks. 

Sooline võrdsus on kahjuks midagi millega peame võitlema siiani. Naistepäev üks mõte on suunatud ka sellele teemale, et seda vähendada.

Kust see alguse sai? 

Rahvusvaheline naistepäev sai alguse 20 sajandi alguses, kui 1908. aastal toimus naiste seas kriitiline arutelu nende ebavõrdsuse, õiguste ja vabaduse üle. Kogu asi sai suure tagantlükke, kui 15 000 naist marssis läbi New Yorgi, nõudes lühemaid tunde, paremat palka ja hääleõigust. 

Esimene naistepäeva tähistamine toimus juba 1908 aastal USA-s. ÜRO tähistas esimest korda ahvusvahelist naistepäeva 1975. aastal.

Meil Eestis tähistati seda püha terve ENSV aegu. Algselt oli see mõeldud kui päeva, kus kogu pere oli koos, söödi kooki ja joodi erinevaid jooke. Lisaks sellele tegid noormehed neiudele kinke, peamiselt viidi lilli.

Kui 90-datel suhtuti naistepäeva veidi paroodiaga, siis tegelikult juba 2000 aastatel traditsioon naistele lilli viia taastus. 

20 parimat kingiideed naistepäevaks

Kui oled mõelnud, et mis küll võiks olla head naistepäeva kingiideed, siis aitame sul seda muret lahendada. Teinekord tekib vastupidine tunne, et naistele on nii palju võimalusi kinkide tegemiseks, et ei teagi mida teha. Vaata ja leia selle 20 naistepäeva kingi soovituse seast endale parim valik!

1) Lilled

Naistepaeva-kingitused-uinuvad-roosid

Lilled on kõige lihtsam ja armsam kingitus naistele, mida sel tähtsal päeval teha. Selle kohta võib isegi öelda, et tegu on traditsioonilise kingiga, millega ei saa mitte kuidagi valesti minna. Siinkohal ei ole vahet, mis lille otseselt teed, oluline on see, et naisele ilmselgelt need ka meeldivad. 

Alati on võimalus lisada veidi omapärasust ja põnevust ning teha erinevate lillede kombinatsiooni ning mängida värvidega. Usu meid, naine märkab, kui sa oled vaeva näinud (kui sa just lilli igapäevaselt ei vii).

2) Kommikarp

Kommikarbiga on kaks varianti: kas sa lisad selle mingile kingile juurde, näiteks lilled ja kommikarp või kommikarp ja vein. Sellisel juhul on kommikarp magus lisa, mis täiendab kinki ja näitab, et sa oled südamega asja juures. Teine variant on see, et läks kiireks ning mingit head ideed kohe pähe ei tule. Sellisel juhul aitab kommikarp sind kindlasti hädast välja. Lihtsalt looda, et naine pole seda blogi lugenud.

3) Kaart

Kaardiga on mitmeid erinevaid võimalusi ning alati ei pea tegema klassikalist poest ostetud kaarti. Proovi näiteks kaart ise teha või lase kellegil disainida. Mõtle välja kaardi disain ja ongi olemas. See on tõeliselt unikaalne kink, mida nii kergelt ei unusta. Võimalusi kujundamisega ja ideestikuga on mitmeid. 

4) Isetehtud/ meisterdatud asjad

Eespool mainisime isetehtud kaarti, kuna isetehtud asju ei saa lihtsalt osta vaid need nõuavad reaalselt aega ja pühendumist. Naine väärib kinki millesse on pandud sisse hing ja millega on tõeliselt ka vaeva nähtud. Mõtle välja mida sa saaksid ise teha. Kui mingit geniaalset ideed ei tule, siis ei ole mõtet ju ratast leiutada. Haara internet ja otsi ideid.

5) Uinuvad roosid*

Uinuvad roosid on erilised. Tegemist on roosidega, mis on naturaalsed ja looduslikud ning mis näevad välja, kui alles lõigatud.. Nende töötlemisel kasutatakse erilist tehnikat, mille käigus niiskus eemaldatakse ja see asendatakse glütseriiniga. See tagab pika säiliivuse ning kui hoida roose hästi, siis pea aasta venitab välja.

6) Vahva unikaalne kruus/ fotokruus

Isetehtud kruus on originaalne ja ainulaadne kink. Mõtle, sa kingid naisel, vanaemale või emale kruusi, mida kellegil teisel maailmas ei ole. See tekitab temas erilise tunde. Kruuside kujundamisel on praegusel ajal väga palju võimalusi. 

Põhimõtteliselt saad võtta ja otsida endale sobiva kujundaja ja öelda talle enda soovid, või kujundada selleks mõeldud programmi alusel ise. Leia endale parim lahendus 

7) Teater/kino piletid

Kas sa mäletad, millal oli viimati kui jõudsid minna kinno filmi vaatama või teatrisse mõnda seanssi vaatama? Kui see oli ammu, siis haara võimalusest kinni ja paku naisele eriline päev. Teatrit või kino seanssi valides mõtle, et lavastus läheks kokku naise eelistustega ja selle tähtsa päevaga.

8) Romantiline õhtusöök

Naistepaeva kingitused rromantiline ohtusook

Kui oled pikalt mõelnud, et mida kinkida naistepäevaks, siis enam ei pea kaua mõtlema. Vii ta romantilisele õhtusöögile. Vali kas lähete välja nautima mõnda peenemat restorani, planeerida SPA külastus ja õhtusöök kokku või teed ise kodus õhtusöögi ja muudad selle romantiliseks. Isetehtud on eriline ja odav, aga kui aega pole, siis lihtsam minna välja.

9) Pediküür/maniküür/hooldus 

Mis naistele meeldib? Enese eest hoolitsemine. See on sõna millest mehed ei ole väga kuulnud midagi. Selle kingiga ei ole vaja pikalt mõelda, sest sind sinna kaasa ei ole vaja. Kui tahad naistepäeval rohkem kulutada, siis võid seda võimalust kinkida nii pere kõikidele naistele. 

10) Spa pakett

Naistepaeva kingitused spa pakett

Ütlemata ilus ja meeldejääv naistepäeva kingitus on ikka ja alati seostatud puhkusega. Selleks, et saada osa ühest mõnusast elamusest ei pea üldse kaugele minema. Spa annab võimaluse minna enda igapäeva rutiinist välja ja laadida enda patareisid. Anna naisele see puhkuse elamus ning las ta saab selle lõõgastuse mida ta väärib. 

11) Massaaž 

Mis on parem, kui üks lõõgastav massaaž? Ega ausalt öeldes midagi eriti see ei olegi. Kingi naisele päev, kus ta saab tõeliselt lõõgastada ning ei pea muretsema millegi pärast. 

Aja jooksul koguneb meisse pingeid ning eriti seda siis, kui pole enam pikalt puhata saanud. Kui sinu naine on pidevalt tegevuses, siis on massaažiga võimalus tõmmata pidur. Lisaks massaažile saad muidugi pakkuda ka muid kehahooldus võimalusi, mis naistele meeldib ja millega valesti ei saa minna.

12) Elamus paketid

Eestis on elamus pakettide võimalused tehtud väga lihtsaks ja loogiliseks. Valik on suhteliselt suur ja võimalus võtta igale maitsele ja eelistusele sobilik seiklus.

 Selleks, et naistepäeva kingitus eriliseks muuta saab valida just enda naisele sobiliku elamuse. Mõtle sellele, et mis elamust tal kõige rohkem vaja oleks ning vastavalt sellele tee ka kingitus. 

13) Armas kaisukaru või pehme mänguasi

Kaisukarud on armsad ja see on täpselt selline kink, mida väga keegi ei oota ning see on ka põhjus miks see on nii eriline. Tee naisele üllatus ning kingi talle kaisukaru, koos magusa kommikarbi ja lilledega. Usu meid, sa ei pea pettuma. 

14) Kosmeetika

Naistele on oluline olla ilus. Naised panevad rõhku enda välimusele ja sellele kuidas nad välismaailmas silma paistavad. Enamus mehed ei saa sellest midagi aru sellepärast, et nemad ei pane sellele pea üldse tähelepanu või siis ainult natuke. 

Kui tahad naistepäeva kingitusega kindla peale välja minna, siis kingi kosmeetika. Tee enne uurimistööd ja küsi tema sõbrannadelt, et mida nad kasutavad, sest usu kosmeetika maailma on kirju.

15) Parfüüm

Naistepaeva kingitused parfuum

Iga inimene tahab hästi lõhnata. Parfüüm on justkui hea lõhna A ja O. Väga ei leia inimesi, kes ütleks, et nemad parfüümi ei kasuta. Kui kinkida naistepäevaks parfüüm, siis on väga oluline teha enne korralik uurimistöö, et mis lõhna naine eelistab.

Lõhnade valikuid on nii mitmeid erinevaid, et sellega valesti minna on väga lihtne, kui valesti lähed ega siis naine ei kasuta ka seda. Seega on see geniaalne viis naise üllatamiseks aga siinkohal peab enne tööd tegema.

16) Ehted

Naistele meeldivad ehted. Ehted annavad võimaluse väljendada ennast ning toovad esile iseloomu. Olenevalt inimesest on kõigil omad maitse eelistussed. Kellele meeldivad rohkem kaelakeed, kellele sõrmused, kellele kõrvarõngad, kellele käevõrud. Võimalusi on ehetega mitmeid ning kunagi ei ole seda ühte õiget.

Ehetega on sama lugu nagu ka parfüümiga ehk siis enne tasub teha väikest uurimistööd, et mis neiule meeldida võib. 

17) Raamat

Kui on teada, et naine on lugeja ning ta justkui neelaks raamatuid, siis on see suurepärane võimalus tema kollektsiooni täiendada. Naistepäeva puhul raamatu kinkimine on väga hea viis naise üllatamiseks ning seda eriti juhul, kui sa kingid talle tema lemmik raamatu. 

Uuri ennem välja, et mis on ta eelistatud žanr ning edasine on juba lihtne. Mine raamatukokku või googleda enim loetavaid ja populaarsemaid kirjatükke ja tee oma valik. Paki see korralikult ära ning lisaks sellele tee kõrvale ka näiteks tort ja šhampanja. 

18) Potitaim või lill

Potitaime kinkimine on väga hooliv, sest kodu kaunistamine lilledega on naiste jaoks väga oluline. Lilled toovad koju rohkem elu, värvi ja värskust. Kui sa tead, et sinu sõbrannale, emale, naisele või vanaemale meeldib lilledega tegeleda, siis on see ideaalne võimalus haarata härjal sarvist. Osta lill või siis lilled, mida sobivad elamisega kokku. 

19) Lõhnaküünlad

Naistepaeva kingitused lohnakuunal

Lõhnaküünlad annavad toale iseloomulik aroomi. Olenevalt päevast saab luua just sellise õhkkonna nagu ise soovid. Lahe viis kuidas enda kallimat üllatada naistepäeval. Lisaks kõigele on lõhnasid nii mitmeid erinevaid, et võid osta kohe mitu, siis on kindel värk. 

20) Pildiraam

Tahad taaselustada mälestusi, mis on olulised ja tähendusrikkad? Pildiraam on üks äge viis kuidas seda teha. Vali välja pilt, mis sa arvad mida võiks pildiraami panna ning millel oleks tähendus. Omapärased raamid on tänapäeval igati moes ning lisaks, kui seal sees on imeline pilt, siis oled muutnud selle päeva ilusaks.  

Kokkuvõtteks

Naistepäeva kingitused ei pea olema keerukad ning samuti ei pea mõtlema asjadega üle. Kingituse võimalusi on mitmeid ning oluline on olla loov ja teha midagi millel on ka mingi tähendus. Tee naistepäev meeldejäävaks ning pinguta selle nimelt, et see päev oleks eriline.

Ettevõtted | Muu


Related Posts