infoVikingu uus ilme! [September 2022] - infoViking
infoviking september 2022

infoVikingu uus ilme! [September 2022]

Järjekordne kuu kokkuvõte on jällegi sinu ees ning seekord ka koos uuendustega, mida täna siin sulle lähemalt tutvustame. Eelmise kuu fookuses olid erinevad arendustööd, mis lõpuks ikkagi ei läinud täpselt nii nagu planeerisime. Klassika! 

Ettevõtted | Muu


Aga sellegipoolest on lehe ülesehitus teinud suuremat sorti värskenduse ning samuti on lehele ilmumas ka midagi täiesti uut. Vaatame järgi, mis uut meil möödunud kuu tuli!

Kui sa vaatad nüüd menüüriba…

Eelmise kuu kokkuvõttes sai mainitud, et lehele on oodata muudatust struktuuris, mis tuleb loogilisema ülesehitusega. Kui ennem oli meil kogu sisu jaotatud nelja suuremasse kategooriasse (hinnavõrdlus, teenusepakkujad, majutus eestis, nõuanded), siis nüüd on hoopiski jaotus kategooriate vahel.

Mis täpsemalt muutus?

Mõtlesime, et mis oleks, kui panna kõik mis puudutab mingit kindlat eriala, ühe “katuse” alla. Näitena võib tuua, et eelnevalt olid erinevad fitness teenuse lehed teenusepakkujate all ning blogi osa nõuannete all. 

Nüüd on nii fitnessi teenuselehed, kui ka blogi osa ühes kohas – Fitness. Lihtne ja loogiline.

Kuidas kategooria lehed töötavad?

infoviking kiirmenüü

Esialgu näed enda ees piltidena kiirmenüüd. Esiteks saad aimu mida spetsiifiliselt leheküljelt leida võid ning teiseks töötab see samuti ka ankruna. Ehk klikates kindla teema peale, viib see sind otse vastava alateema juurde.

infoviking alateemad

Alateema juures (nt treening) näed sa teema kohta käivad artiklid ning all paremas nurgas nupukese “veel TREENINGUST” (mobiilis all). Sealt liigud juba edasi treeningu lehele, kust lisaks artiklitele on saadaval ka treeningu teenuselehed.

infoviking alateema

Sama struktuuriga on kõik kategooria lehed üles ehitatud, millele järgmise kuu jooksul lisandub veel üks oluline arendus – relevantsete ettevõtete list. Uuendus mida oodata!

Mis uus kuu toob?

Suure hooga jätkuvad arendustööd, et saaksime kuvada ettevõtteid nii kategooria lehtedel, kui ka artiklites. See on jällegi mahukas töö, mis peaks valmima selle kuu lõpuks. Hetkel on esimene etapp testimisperioodis, mis tuleb välja selle kuu jooksul!

Samuti tuleb uuendada avalehte, millelt hetkel leiad ainult mõned värskemad ja populaarsemad postitused. Ideed ja struktuur uueks esileheks on enam-vähem paigas, nüüd tuleb sellele lihtsalt leida aega, et see saaks teostatud.

Igatahes on tööd palju ning lõpuks hakkab infoViking võtma sellist ilmet, mida me juba paar kuud oleme visualiseerinud. Anname ikka hagu juurde!

infoViking meeskond

Ettevõtted | Muu


Related Posts