Mardisandi teene ning jõulude ootuses [November 2022] - infoViking
infoviking lood (nov)

Mardisandi teene ning jõulude ootuses [November 2022]

Käes on jõulukuu ning nagu paljudel kombeks jõuludel on, siis ka meil on ette valmistatud erinevad soovid jõuluvanale. Soovime, et meie fännide arv suureks, arendused valmiksid ilma suuremate probleemideta ning et ikka kasumid suureneksid. Pole ju palju tahta?

Aga tegelikult on juba palju muutunud ja nagu öeldakse, siis jõulud tulid meile sellel aasta varem. Tundub, et siin oli lausa Mardisandi käsi mängus, kuna jõuluvana pole veel oma saanile tiibu peale pannud ja ka meil korstna lõõrid veel puhastamata. Aga mis siis meie lehele uut tuli?

Uued värvid ning uus esileht 

Screenshot 2022 12 04 at 12.29.04

Kui sa pole juba pikemat aega (viimased kaks nädalat) meie lehele sattunud, siis alguses võis sulle tunduda, et sattusid valele lehele. Aga ei olnud see spämm, vaid ikkagi infoViking.

Kui veidike pead tõsta, siis tõesti näed enda ees uut tooni, mis on nüüd nii kirev, et võtab ka arvuti tagant mõõduva inimese pidurdama. Oleme tõesti edasi läinud vähe kirkamates toonides ning seda sinist märkad üle veebi erinevates elementides.

Eelmise kuu kokkuvõttes lubasime ka midagi silmnähtavalt uut. Nüüd kui sa korra piilud esilehele, siis tõesti on see ilme kergemaks ning lihtsamaks muutunud. Nüüd peaks sealt saama kohe suurema pildi infoVikingust.

Hetkel on seal välja toodud lehe erinevad kategooriad ning sinna alla kuuluvad artiklid ja viited vastava kategooria alamlehele. Praegu on see üsna minimalistlik, kuid mitte kauaks! Sinna tuleb külge ka hetkel arenduses olevad uuendused, mis hakkab lehte muutma selliseks, mida oleme visualiseerinud juba pool aastat.

Miks me uude disaini rõhku panime?

Jah, see kindlasti ei peaks olema meie kõrge prioriteedi listis. Tõsi ta on! Kuid see oli vajalik lüke, et muuta leht professionaalsemaks. Me ei taha sellega öelda seda, et veebileht on nüüd valmis. Ei ei! Kaugeltki seda. See on pidevalt arenemas.

Reaalsus on see, et meil on mitmeid teisi suundi mida me peame korrastama ning ettevõtte olulisematele osadele rõhku pöörama. 

Mida võib veel enne aasta lõppu oodata

infoviking lood nov1

Kui oled meie üks suuremaid fänne, siis juba ilmselt tead, et mis vastus siit tuleb. Aga tõesti, kui läbi Mardisandi saime uue esilehe, siis jõuluvana käest ei oota vähimat, kui uue arenduse valmimist.

Oleme juba pikalt jahunud sellest unistusest, kui ükskord saaks siin surfata ka erinevate ettevõtete vahel, et kas sul kui kliendil ikka tasub nendega diili teha või, siis pigem vaataks mujale. 

Ehk, siis jutt käib töös olevast arendusest, mis annab ettevõttele võimaluse olla lisaks ka nähtav muus kanalis ning teiselt poolt olla klientidele abiks usaldusväärse (töö/teenuse või muu) partneri otsingutel.

Too arendus on osutunud keerulisemaks, kui oskasime oodata, millest muudkui erinevaid bug’e välja koorib. Aga kõigi eelduste, vihjete ja sosistuste kohaselt peaks see ime enne jõule ka valmis saama.

Kui see valmis ei jõua, siis meie usk jõuluvanasse on kadunud (nali).

Kas tõesti lõpeb siis see aasta hästi?

Vihjete kohaselt võib nii juhtuda küll, et hakkab lõpuks asja saama. Mis asju täpsemalt, seda me ei oska veel öelda, kuna keegi meist kahjuks ennustaja ei ole. Aga, mis põhiline, midagi muutub!

Seniks rahulikku jõuluaega ning kohtumiseni kuu kokkuvõtetes juba järgmisel aasta! Uus aasta, mida oodata!

infoViking meeskond

Ettevõtted | Muu


Related Posts