Püstloodis kõver ning uued tuuled [Juuli 2022] - infoViking
infoviking juuli 2022

Püstloodis kõver ning uued tuuled [Juuli 2022]

Suve selgroog on murtud, mõned mehed puhanud ning seljataha jäänud meile ootamatult üks väga edukas kuu. Peale eelmist kuud kui saime langust tunda, poleks oodanudki, et järsku leiab puri õige iili üles ning võtab lennukama hoo sisse.

Kust ning millest see edukas kuu tuli?

Etteruttavalt võib öelda, et kõver läks jälle üles (ja korralikult), pikale unistusele on käed külge pandud ning uus idee hakkab vaikselt ilmet võtma. Hakkame vaikselt neid mõistatusi lahti harutama.

Juuli osutus äärmiselt edukaks

Eelmises postituses sai mainitud, et ilmselt tuleb kuu selline ligadi-logadi. Ühed mehed puhkavad, teised võistlevad purjekatega ning kolmandad lihtsalt chillivad – tundus juba eos, et siit ei tule seda mida vaja. Nii meiega juhtuski, aga õnneks seda sama ei teinud infoViking.

infoviking martin
Martin käis brändi tuntust edendamas

See kirjeldamatu masin jätkas töötamist täistuuridel ning seda lausa nii võimsalt, et purustas ka selle kõige tähtsama rekordi. Jah, me saame seda jälle öelda – see kuu meie orgaaniline liiklus kasvas ja mitte vähe. Võta istet, kuna see number võib põlvist nõrgaks võtta.

Võrreldes eelmise kuuga käis Juulis meie lehel orgaaniliselt (ehk otse Googlest) 56% rohkem inimesi. See oli paras pauk meile (heas mõttes), kuna nii suurest kasvust me pole isegi unistanud. Aga ära ta tuli ning nüüd ka uued suunad valmis seatud.

Joosep ja peeter
Joosep positsioonil

Uus artikliseeria meie lehel – Reisijuhised

See pole veel kõik. Nimelt lugesid õigesti, et meie lehel on olemas ka reisijuhiste sektsioon!

Mõtled uuest reisisihtkohast, aga pole veel aimu, et mida vaadata, kuidas seal liigelda, kus ööbida ning mida peaksid kindlasti veel teadma enne saabumist.

Nendele kõigile leiad vastused meie reisijuhistest. Mahukate artiklitega on hetkel esitatud ühed populaarsemad reisisihtkohad – Itaalia ning Kreeka. Kuidas see välja näeb? Siin mõned näited:

Kui mõtted saavad teoks…

Eelmine kuu oli väike sneak peak selle kohta, et meie lehel on oodata suuremat sorti arendustegevust. Nimelt nagu lubatud sai, siis saame selle kohta juba rohkem pajatada.

Võib-olla oled sa meie menüüribal märganud kategooriat “Teenusepakkujad”. Ütleme ausalt, et peale vajutades midagi asjalikku sealt vastu ei vaata. Üsna keeruline ringi navigeerida ning ega seal valikut ka meeletus koguses pole.

Silver infoviking
Silveri esimesed ristsed purjetamises

Pole hullu, ajad on muutumas. Hetkel on meil töös just see sektsioon, mis on saamas palju adekvaatsema ilme ning ka parema süsteemsuse nii külastaja, kui ka ettevõtte vaatest. 

Tekkimas on baas ettevõtetest, kes pakuvad teenust, mis on lihtsalt loogiliselt mõeldud just nende teenuste klientidele. Sellest pikemalt juba siis, kui see arendus valmis! Millal valmib? Prognooside kohaselt valmib “Teenuspakkujate” versioon 1.01 septembri alguses.

infoVikingu uus ilme

Jätkates selle sama jutuga, et kui sa vaatad meie menüüriba… Hmmm vastu vaatab Teenusepakkujad, Majutus Eestis, Hinnavõrdlus ja Nõuanded – millega lõpuks need mehed tegelevad?! Eks see on olnud meilegi üks suuri peavalu kohti. 

Kuidas saaks üks unikaalne külastaja 5 sekundiga aru, et kuhu ta sattunud on? 

Peaaegu kogu lehe liiklusest tuleb orgaanilisest Googlest ehk tavaline külastaja saabub sinna oma otsitust märksõnast. Saab oma info kätte ning soovib seda tänuväärt allikat veel edasi uurida.

Menüüribal sellised valikud ning esileht üsna kirju… Ilmselt 5 sekiga selget sotti ei saa – kas see on blogi või midagi muud.

infoviking erki
Erki käis viltust torni vaatamas

Aga oleme seda probleemi mitu kuud arutanud ning mõelnud lahendust lehe struktuuri parandamiseks. Peale kiireid kuid oleme ühele variandile kindlaks jäänud ning hetkel on ta katsetamis- ja arendusfaasis. Alles jäävad teenuspakkujad ning nõuannete all olevad kategooriad – muu jääb hetkel tahaplaanile või läheb teise kategooria alla.

Sarnaselt “Teenusepakkujate” sektsioonile on seda muudatust oodata järgmisel kuul.

Kokkuvõtteks

Augustis plaanime ikkagi tööd edasi teha ning toita seda võimsat infoVikingut uue sisuga, et selle hoog ei raugeks. Uut contenti võib endiselt oodata rohkem reisimise valdkonnas koos mitme uue põneva artikliga.

Mõnes mõttes võib see olla ka meie arengus murranguline kuu, kuna töös on hetkel kaks suuremat arendustegevust, mis hakkab meie arengut pikas perspektiivis olulisemalt muutma. Igatahes mehed infoVikingu pukis on elevil.

Seniks olge ikka muhedad ning järgmise korrani!

infoViking meeskond

Ettevõtted | Muu


Related Posts