Välised jõud ning miks tõmbasime korraks pidurit [Oktoober 2022] - infoViking
infoviking oktoober 2022 jpg

Välised jõud ning miks tõmbasime korraks pidurit [Oktoober 2022]

Möödunud on üpriski rahulik kuu, kus väliselt meie lehel pole palju muutunud. Parandatud on mõningad iluvead ning muditud üksikdetaile parema ülesehituse nimel, mida tavakasutaja ei olegi märganud. Aga see on lihtsalt silmapete kuna tegelikkuses on lehe sees toimumas mitmed muudatused, mida kasutaja näeb alles lähikuudel.

Ettevõtted | Muu


Juurde on tulemas sektsioon ettevõtetele, muutumas on ilme ning lehe ülesehitus läheb aina loogilisemaks. Muutused on toimumas teosammul kuna me kõik ei tee seda põhitööna, vaid hoopiski peale tööd puhtal entusiasmil.

Aga sellegipoolest saame sulle sellel kuu tuua veidike valgust meie tagaplaanil tehtavatele töödele. Esimene versioon jõuab kindlasti nähtavale selle aastanumbri sees.

Kas tõesti esileht on muutumas?

Mõnikord saame aru (ainult mõnikord), et kõike ei saa me ise ära teha ning tuleb kasutada väliseid jõude. Ei, me ei ole musta maagiaga tegelema hakanud, vaid hoopiski delegeerime ühe tähtsa töö teistele meestele/naistele.

Arendustiim, kes muutis aasta alguses meie lehekülje ilmet Windows 98 pealt Windows XP peale on jällegi imet tegemas. Praegu on meil paigas lehekülje disaini/struktuuri eelvaated ning ausalt see näeb palju puhtam ning arusaadavam eelmisest. Ehk on oodata nö Windows 2023 lahendust.

Too arendus jõuab kõigi eelduste kohaselt laivi selle kuu teises pooles. Meie jaoks on see vajalik arendus, kuna esileht on justkui visiitkaart, mis tõstab kindlasti lehe professionaalsust.

Hirmus vähe blogipostitusi on peale tulnud?

infoviking oktoober 2022

Jah, juba alates septembri algusest tõmbasime piduri blogipostituste avaldamises. Kui muidu tuli selline 20-30 tükki kuus, siis viimased kaks kuud on avaldatud alla 10-ne blogi kuus. 

Miks see on nii läinud? Esiteks läks meie fookus rohkem lehe arendusse, avaldatud sai uus struktuur ning siiani on töös suur arendus ettevõtetele. Teiseks, tundsime, et kirjutamise kvaliteet suure kvantiteedi najal sai kannatada.

Ennem sai kirjutatud põhiliselt massile ehk seal kus oli kõige suurem Google otsingumaht, sellest me ka kirjutasime. Sellepärast on meil ka nii laialivalguv teemade hulk. Majasiseselt keskendume nüüd rohkem nendele teemadele, mis meil lehel juba avaldatud on ehk ei hakka uusi valdkondi kohe esialgu avama. Keskendume mõnele konkreetsele erialale.

Lisaks oleme möödunud kuul üle käinud mitmed avaldatud blogipostitused, neid veidike vuntsinud, et kasutajamugavus oleks parem. Avaldatud blogisid on üle 300, nii et meil tööd jagub.

Samuti katsetame ka teist lahendust, milleks on külalispostitused. Kui keegi tahab enda oskusi avaldada kirjalikul teel, siis infoViking ootab sinu teadmisi. Ehk kui sul mingi idee, kirjutage sellest meie meilile: info@infoviking.ee.

Mida novembris oodata?

Kuigi suurem töö käib meie kardinate taga on siiski ka sul midagi sellel kuu oodata. Üks asi on kindlasti meie uus esileht, mida praegusega (ära ava seda) ei saa võrreldagi.

Juurde tuleb näiliselt ka uusi blogipostitusi ehk unustusse vajunud kontent tuleb uuel kujul välja. Selguse mõistes tulevad need blogid meie vanast hinnavõrdluse lehelt, mida siit lehelt nii kergelt üles ei leia.

Mida meie teeme? Meie toimetame kardinate taga. Otsime viise kuidas oma lehe külastajate arvu suurendada, kuidas tõsta kasutajamugavust,  kuidas oleks meie visioon kõigile üheselt arusaadav ning sada muud tööd. Katsetame, proovime, tegutseme!

Kui enne läksime pea ees peale, siis nüüd võtsime paar sammu uuesti tagasi, et näha enda ees suuremat pilti. See oli vajalik, kuna kruiisi peal töötades ei ole võimalik sellega jätkusuutlikult edasi minna. Hoiame silmad lahti ning tegutseme targalt!

infoViking meeskond

Ettevõtted | Muu


Related Posts