Haapsalu hotellid - infoViking
Haapsalu-hotellid

Haapsalu hotellid

Haapsalu hotellid on oma loomult ja välimusel väga kaunid ning pakuvad igale külastajale erilist meeleolu ja kogemust. Tubasid saab valida vastavalt soovile ehk kokkuvõttes leiab endale sobiva elamise igas suuruses seltskond. Puhkama saab tulla ideaalselt oma kallimaga, sõpradega ning samuti koos laste ja perega. Peale soodsate ja kaunite hotellide saab Haapsalus jalutada kaunil promenaadil. 

Kuna Haapsalu hotellid on üks parimaid variante, kus veeta oma puhkus meie kaunis ja kvaliteetses kuurortlinnas, siis tasub kindlasti ennast erinevate pakkumistega kurssi viia. Hotelle saab valida ka koos spa võimalustega, mis annab puhkusele veelgi parema elamuse. Lisaks saab Haapsalus avastada väga mõistlike hindadega ja odavaid kohvikuid, mis pakuvad väga maitsvaid toite.

Ideaalne võimalus kuidas nautida oma puhkust ning võtta viimast meie enda Eesti kaunist mereäärsest linnast, kust leidub mitmeid Läänemaa vaatamisväärsusi. Võimalusi on erinevaid ning kokkuvõttes saab igaüks leida endale parima variandi, mis sobib just tema soovidega. 

Alt leiad erinevaid hotelle koos erinevate hindadega ning saad nautida kaunist Haapsalu. 

Kõik hotellid Haapsalus

Kongo-hotell

Kongo Hotel

Kongo hotell asub otse meie kuurortlinna vanalinnas. See Haapsalu hotell on Liivi lahest vaid 200m kaugusel ehk meri jääb ainult minutilise jalutuskäigu kaugusele. Toad on ilusad ning kujundatud just kauni Rootsi puhkemaja stiilis, mis loovad erilise meeleolu ja mõnusa olemise. 

Hotellil on olemas veel enda baar, kus soovi korral kokteile ja muid jooke tellida ning samuti pakutakse ka hotelli restoranis maitsvaid toite, kus kõik saavad head kõhutäit nautida. Kui ilmad on ilusad on võimalik toite nautida hoopiski terrassilt.

Hestia Hotel Haapsalus

Hestia Hotel Haapsalu

Tegu on kauni Haapsalu hotelliga, milles pakutakse ka spaakompleksi võimalust. Hotell asub samuti praktiliselt otse mere ääres ning lisaks merele on hotelli kõrval ka väike Viigi järv. Hotell on just äsja renoveeritud ning toad on loodud väga mõnusas heledas stiilis, mis pakub meelerahu ja mõnusat olemist. 

Toad on varustatud veel eraldi telefoni ja televiisoriga ning samuti on olemas enda privaatne vannituba. Selles Haapsalu hotellis saab hommikul veel maitsvat hommikusööki rikkalikus Rootsi lauas. 

Fra Mare Thalasso

Fra Mare Thalasso

See hotell Haapsalus asub samuti otse ranna ääres ning Paralepa randa on ainult mõne minutiline jalutuskäik. Tegu on väga kauni Haapsalu hotelliga, mis pakub silmailu nii seest kui väljast. Toad on väga hubased, avarad ning loovad väga mõnusa ja rahuliku meeleolu. Hotelli ümbritseb kaunis männimets, kus soovi korral jalutada ja mõtteid mõlgutada. 

Lisaks on olemas ka spa osa, kus pakutakse väga laialdasi kehahooldus protseduure. Olemas on ka eraldi spordikeskus, kus saab soovi korral näiteks võimelda või jõudu teha.

Villa Frieda

Villa Frieda

Villa Frieda asub mere ääres ning kohalikku randa on ainult 6 minutit jalutada. Villas on väga kaunid ja avarad toad, mis on sisustatud puitparkett põrandaga. Tubades on olemas veel spetsiaalsed kööginurgad, kus kõik vajalik toidu tegemiseks olemas. 

Paralepa rand jääb ainult 1.2 km kaugusel. Terves villas levib veel tasuta WiFi ühendus. Haapsalu hotellile kohaselt on lähedal ka erinevad huviväärsused nagu näiteks vanalinn, raekoda ning isegi legendaarne Haapsalu piiskopilinnus koos kõikide lugudega. 

Paeva Villa

Päeva Villa

Päeva Villa on Haapsalu hotellidest väga eriline, sest ta asub otse mere ääres, kus rannik asub ainult 120 m kaugusel. Toad on väga rikkalikult sisustatud ning valgusküllaselt koos klassikalise sisekujundusega. Igal toal on enda eraldi vannituba ning osad toad on  isegi koos rõdu võimalusega, kust avaneb vaade otse merele. 

Veel pakutakse sauna võimalust ning samuti saavad asja armastajad õues grillimisalal grillida. Eraldi on võimalik juurde tellida veel transporditeenust. 

Villa Friedheim

Villa Friedheim

Kui otsid luksust, mugavust ning viimase peal asukohta, siis on Villa Friedheim see mida sa otsid. Kohapeal on olemas imepärane restoran, eraparkla, baar, aed ja ka terrass. Toad on suured ning pakkudes oivalisi tingimusi öö veetmiseks. Siit saad selle mida vajad üheks tõeliseks puhkuseks. 

Haapsalu linna pakutavad vaatamisväärsused on kiviviske kaugusel. Ujumisrand on 1,4 km kaugusel. Ilusa ilmaga on see mõnus jalutuskäik, mille koos kaaslastega vastu võtta saad. Seega on kõik vajalik olemas ning millestki puudust sa tundma ei pea. 

Lapmanni apartments

Lapmanni apartments

Lapmanni apartmentsi puhul on tegemist hotelliga, mis enda iseloomult korteri stiilis, kuhu saab mitu inimest ja pere enda puhkust veetma minna. Esimesel korrusel elutuba, köök, teler ja suu voodi. Igas toas on omakorda privaatne vann või siis dušširuum. 

Külastajate meelest on tegu ühe parima majutusasutusega Haapsalus. Lemmikloomad on lubatud ning olemas on tasuta wifi koos mõnusalt suurte peretubadega. 

Hermannuse maja

Hermannuse maja

Võrratu asukohaga majutus, mis asub otse vanalinnas ning täpselt Haapsalu lossi maaliliste varemete kõrval. Mis on aga veelgi imelisem on see, et teise korruse rõdult on  vaade lossimüüridele.

Esimesel korrusel saab nautida pubi melu ning mõnusat kohvikut kus on ka kamin. Eesti toite serveeritakse esimese korruse kohvikus ja pubis, kus on ka hubane kamin. Kõrgelt hinnatud majutusasutus just paaride poolt.

Hapsal Dietrich apartmendid

Hapsal Dietrich apartemendid

Hapsal Dietrich apartemendid on fantastilise asukoha Haapsalus hõivanud. Nimelt kui vaatad aknast välja siis näed imelist vaadet linnusele ja ka kellatornile. Hoone on moderne ja hubane, mis pakub lisaks veel ka võimalust kohviku elamusteks. 

Kõikidel tubadel on privaatne rõdu ning samuti hubane televiisori nurk. Kui toas olla ei taha, siis  liivarand asub kõiges 2 km kaugusel. 

Villa Marienholm

Villa Marienholm

Oled unistand toast, millel oleks vaade otse veekogule? Enam ei pea kaugelt otsima, sest Villa Marienholm asub täpselt veekogu kõrval. Peale selle on ainult  5 minutilise jalutuskäigu kaugusel ka rand.

Toad on luksuslikud ja mugavad. Igas toas on on vann või dušš. Olemas on ka köök, kus on kõik vajalik olemas, et endale ise söögipoolis valmistada.