Haapsalu hostelid - infoViking
Haapsalu-hostelid

Haapsalu hostelid

Haapsalu hostelid on just neile inimestele, kes tahavad kogeda väikest, kuid suure ajalooga mereäärset linna parima hinna eest. Kuna Haapsalu on suhteliselt väike linn, siis kõik vaatamisväärsused, rannad ja söögikohad asuvad, kas lühema või pikema jalutuskäigu kaugusel.

Hostelid on ideaalne lahendus neile, kes tahavad taskukohasema hinnaga majutusasutust, kus on kõik vajalik olemas. Samas on ka selliseid hosteleid, mis on hotelliga sama kallid. Mõndades hostelites on olemas enda dušš ja WC, ning isegi lemmikloomad lubatud, kuid osades mitte.

Kõik hostelid Haapsalus

Old town Bowling Hostel Vanalinna Hostel

Old town Bowling & Hostel (Vanalinna Hostel)

Vanalinna Hostel asub otse vanalinna südames Haapsalu Piiskopilinnuse kõrval. Väga lähedal asub Haapsalu promenaad, Aafrika rand, linnuvaatlustorn ning erinevad vanalinna söögikohad.

Vaba aja veetmiseks on selles Haapsalu hostelis võimalik bowlingut ja piljardit mängida ning baarist maitsvat jooki osta. 

Lisaks kehtib Vanalinna Hostel külastajatele Genius-soodustus. Pärast mõnusat ajaveetmist Haapsalu linnas on võimalik hostelis ka sauna teha. Olemas on veel seminariruum, kus saab pidada konverentse ja sünnipäevasid.

Majutusasutuses on olemas 12 tuba, mis on kahe- ja kolmetoalised. Tubades on olemas enda WC, dušš, v.a. kõige odavamas kahetoalises toas. Külastajatel on olemas tasuta Wi-Fi ja parkimine. Hostelis on lisatasu eest lemmikloomad lubatud, mis on hea loomaomanikele. 

Endla Hostel

Endla Hostel

Endla hostel on tagasihoidlik Haapsalu hostel, mis meenutab väikest korterit. Ta asub Haapsalu linna südames, kus lähedus on kõik vajalik olemas. Väikese jalutuskäigu kaugusel asub Haapsalu Maria-Magdaleena kirik, Piiskopilinnus, Tšaikovski pink ja Raekoda ning Rannarootslaste muuseum. 

Kui soov on minna ujuma või lihtsalt randa jalutama, siis nii Paralepa- ja Vasikaholmi rand asuvad umbes 20 minutilise jalutuskäigu kaugusel. 

Endla Hostelis on olemas 2 tuba ühe voodiga, 4 tuba kahe eraldi voodiga, 2 tuba kolme voodiga ja 1 tuba nelja voodiga. Vajadusel saab lisakohti juurde tekitada.

Hoolimata sellest, et WC, pesemisvõimalused ja köök on ühiskasutuses, on see üks külastajate lemmik peatuspaik. Olemas on nii tasuta Wi-Fi ja parkimine. 

Uuemoisa Hostel

Uuemõisa Hostel

Uuemõisa Hostel asub Haapsalu vanalinnast 3,4 km kaugusel. Nii et need, kes soovivad, et kõik oleks väikese jalutuskäigu kaugusel, võib see hostel jääda natuke kauguseks. Jalutamise asemel tuleks võtta buss. Kuid see ei tähenda, et selles Haapsalu hostelis ei tasuks peatuda. Peamised vaatamisväärsused ja söögikohad on ikkagi kättesaadavad.

Kohapeal on olemas tasuta parkimine ja Wi-Fi ühendus. Tubades on olemas voodipesu, rätikud ja televiisor. Lisatasu eest on saadaval ka pesumaja ja triikimine. Köök on hostelis ühine.

Hostel Sport

Hostel “Sport”

Hostel “Sport” on väike, hubane ja tagasihoidlik hostel Haapsalu vanalinna kõrval. Oma soodsa hinna ja asukoha tõttu on see kõrgelt hinnatud hostel. Ta asub ainult 500 m kaugusel Haapsalu Piiskopilinnusest ja 300 m kaugusel Turismiinfokeskus, kui kellelgi on lisainfot vaja. 

Paralepa rand, mis on Eesti üks soojemaid randasid asub umbes 25 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Teine Haapsalu ametlik rand, Vasikaholmi rand, asub 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Kõikides tubades on olemas tee ja kohvi valmistamise võimalus. Olemas on ka pesemisvõimalused, külmik, televiisor ning tasuta Wi-Fi ja parkimine. 

Veskiviigi hostel

Veskiviigi hostel

Veskiviigi Hostel on üks kvaliteetsemaid Haapsalu hosteleid, mis asub imekauni koha peale Veskiviigi jahisadamas, kus avaneb vaade otse merele. Jalutuskäigu kaugusel on Haapsalu peamised vaatamisväärsused nagu Haapsalu Piiskopilinnus, Raekoda ja promenaad, koos erinevate söögikohtadega. 

Võimalik on tulla nii auto kui ka ühistranspordiga. Lähedal asub bussipeatus Holmi.

Hostelis on olemas 11 kaheinimese tuba, 2 merevaatega sviiti ja saun, kus saab pärast lõõgastuda. Lisaks on võimalik rentida saunakompleksi, mis hõlmab mullivanni aurusaunaga ja mullivanni Soome saunaga.

Lisateenusena pakutakse ka jalgrattarenti. Samuti pakub jalgrattarenti ka Grand Holm Marina Jahisadamas, kuid lisaks sellele on sealt võimalik rentida ka piknikupaati.

Tubades on olemas isiklik dušš ja tasuta Wi-Fi. Parkimine on hosteli külastajatele tasuta. Olemas on väliterass, pesumasin ja puhkeruum koos televiisoriga. Lisaks on võimalik saada ka lisavoodi. 

Spordikeskuse Hostel

Spordikeskuse Hostel

Spordikeskuse Hostel on 69 voodikohaga hostel, mis asub Haapsalu Spordikeskuses. Hostel ise asub hoone 3.-5. korrusel. See Haapsalu hostel sobib neile, kes soovivad sportida ja ööbida taskukohase hinnaga.

Väikese jalutuskäigu kaugusel asuvad Haapsalu Maria-Magdaleena kirik, Piiskopilinnus ja promenaad. Natuke kaugemal asuvad kaks peamist Haapsalu randa: Vasikholmi rand ja Paralepa rand.

Igas toas on olemas WC, dušš,  televiisor ja tasuta Wi-Fi. Lisatasu eest saab lisavoodi. Süüa saab teha 4. korrusel asuvas ühiskasutatavas köögis. Seal asub nii külmik, kohvimasin ja veekeetja.

Noortehostel

Noortehostel

Noortehostel on odav Haapsalu hostel, mis asub Haapsalu Spordikeskuse kõrval. Peamisteks klientideks on erinevate koolide õpilased. Suvekuudel on võimalik turistidel ja tööreisil viibijatel saada soodsa hinnaga majutust. 

Samas kõrval on võimalik külastada Haapsalu Maria-Magdaleena kirikut ja natuke kaugemal Haapsalu vanalinna. Läheduses asuvad bussijaam ja kaubamaja, kus sisseoste teha.

Tegemist on tagasihoidliku kortertüüpi Haapsalu hosteliga. WC ja dušš on kolme toa peale ühine. I korrusel asub ühine köök ja puhkeruum. Pesu kuivatamiseks ja triikimiseks on olemas eraldi ruum. Hostelis on saadaval tasuta Wi-Fi.