Haapsalu spaad - infoViking
Haapsalu-spaad

Haapsalu spaad

Haapsalu spaad on väga mõnusad, odavad ning kaasaegsed kohad, kus erinevate seltskondadega täiel rinnal oma puhkust nautida. Spaad on kvaliteetsed ning pakuvad ideaalset võimalust ja pakette tulla puhkama näiteks oma kallimaga, sõpradega või hoopiski terve perega. Lisaks spaadele saab nautida kauneid jalutuskäike ning vaatamisväärsusi Haapsalu kesklinnas või mere ääres. 

Spaad pakuvad väga head teenindust ning kliendi rahulolu on väga olulisel kohal. Nautida saab erinevaid saunasid, alustades tavalisest soome saunast kuni eriliste soola saunade ja kümblustünnideni välja. Juhuslikult kui peaks tekkima sportlikum huvi ning basseinis natukene trenni teha ja ujuda, siis ka see võimalus on Haapsalus täiesti olemas. 

Arvestada tasub ka mõnusa kehahooldus protseduuriga, et võtta spa elamusest täielikult maksimumi. Osad spaad pakuvad veel mõnusat hommikusööki ning lisaks on võimalik hotelli restoranist endale veelgi mõnusat kehakinnitust leida. Haapsalu spaad on ideaalne koht, kus oma puhkus veeta koos sõprade või perega. 

Vaata järgi ning leia endale sobiv spa hotell Haapsalus juba täna ning saa osa meeldejäävast ja imelisest puhkusest!

Kõik spaad Haapsalus

Hestia-Hotel-Haapsalus

Hestia Hotel Haapsalu SPA

Hestia Hotel SPA asub kaunis Haapsalu linnas praktiliselt otse mere ääres ning ainult 100 km kaugusel Tallinnas. Toad on väga mõnusad ning kaasaegsed, mis loovad väga rahuliku ja mõnusa meeleolu. Spaal on olemas ka enda restoran ning samuti saab süüa hommikust, kus samal ajal vaadata otse läbi klaasseina merele. Peale basseinide on võimalik eraldi veel tellida erinevaid kehahooldus protseduure, mis aitavad sul puhkusest täieliku maksimumi võtta. 

Kõik toad on varustatud televiisoriga ning toad on loodud heledates toonides. Sõltuvalt toast on mõnedes olemas ka mõnus puhkenurk ning samuti ka kaunis vaade otse merele. Toad mis on tänavapoole pakuvad vaadet linnale. Peale kehahooldus protseduuride pakub spaa ka mõnusat basseini ja lõõgastavat saunakeskust. Spa on ühenduses baariga, kus soovi korral maitsvaid jooke tellida. 

Hommikusöök toimub väga rikkalikus Rootsi lauas ning samuti on terve spaa peale olemas ka tasuta WiFi. Parkimine on spa juures täiesti tasuta. Juhul kui on soovi tulla lemmikloomaga, tuleks eelnevalt teada anda, sest siis leitakse teile sobiv tuba ning lemmikloomad on lubatud. Haapsalu spaad on parimaid, kus oma puhkus veeta. 

Fra-Mare-Thalasso

Fra Mare Thalasso Spa

Haapsalu spaad on mõnusad ning Fra Mare Thalasso Spa asub otse mere ääres ning tegelikult on rand spaast ainult 1 minuti kaugusel. Kuna spa asub kaunis Haapsalu kuurortlinnas on see ideaalne paik, kus veeta puhkus enda kallima, sõprade või hoopiski üksinda. Üldine meeleolu on spaas väga hea ning suurt kvaliteeti on rõhutud just parimale teenindusele ja kliendi rahulolule. 

Spa hotell on väga kaasaegne, kuid samas igale eestlasele väga kodune ja mõnus. Ümbruses on kaunid lahesopid, mis on rohtu kasvanud ning suvel puhuvad valdavalt mõnusad soojad tuuled. Terve spa hotell pakub väga palju erinevaid võimalusi, mida külastajal on võimalik nautida. Keha saab kinnitada kompleksis asuvas restoranis ning jooke saab tellida otse fuajee baarist. Veel pakutakse eraldi Thalasso ilumaailma võimalust. 

Spa kompleks pakub endast mõnusaid basseine, kui ka lõõgastavaid saunasid. Samuti on olemas ka õuebassein mida soovi korral nautida. Lisaks saunadele ja basseinidele saab veel hotelli jõusaalis kvaliteetselt trenni teha ning ühtlasi on olemas ka poes käimise  võimalus. Kohalik restoran on kvaliteetne ning menüü on rikkalik. Vaata järgi ja võta endale mõnus puhkus kaunis Haapsalus. 

Hapsal Spa Villas

Hapsal Spa Villas

Tegu on Haapsalu spaadest väga omapärase valikuga kuna tegu on eraldi seisva villaga, mis omab luksuslikku spad ja saunakompleksi. Majutus asub eraldi seisvalt kesklinnast natukene eemal, tänu millele saab linnamelust ja mürast rahulikult puhata. Kesklinn asub tegelikult ainult 6 km kaugusel, seega on sinna väga kiire sõit. Külaliste kasutuses on veel mõnus mullivann. 

Sauna poolelt pakutakse väga suurt ja avarat Soome sauna ning soovi korral saab isegi nautida eraldi veel aurusauna. Saunadesse on paigutatud ka kvaliteetseks kehahoolduseks kooriv sool. Veel on villa varustatud toa susside ja rätikutega. Terrass on villal kaunis ning möbleeritud. Villas on mõnus luksuslik kööginurk, kus endale head ja paremat süüa teha, olemas on nii ahi, röster kui ka veekeetja. Parkimine on kohapeal privaatne ning tasuta. Veel pakutakse terve elamise peale tasuta WiFit.

Sports Centre Haapsalu

Sports Centre Haapsalu

Tegu on Haapsalu spaadest veidikene teistsuguse valikuga, sest veekeskus pakub peale mõnusa Soome sauna veel ujulat, kus soovi korral aktiivsemalt ujuda ja trenni teha. Veel on veekeskuses olemas ka meelelahutuseks toru, kus liugu lasta. Samuti on olemas ka ööbimisvõimalus mõnusates tubades. Toad on väga valgusküllased ning ühtlasi väga lihtsalt üles ehitatud. 

Sauna kompleksis on pakkuda veel aurusaun. Peale saunade saab veel sporti teha näiteks tennist või lauatennist mängides. Toad on privaatsed ning omavad täiesti privaatset vannituba. Spordikeskus on väga hea asukoha peal, sest lähim kaubanduskeskus jääb kõigest 400 m kaugusele. Terves keskuses levib veel tasuta WiFi ning samuti on parkimine tasuta. Tule vaata ja vii ennast pakkumistega kurssi ning leia endale sobiv puhkuse veetmis võimalus.