Majutus Haapsalus - infoViking
Majutus Haapsalus

Majutus Haapsalus

Haapsalu on üks tõeline kuurortlinn, mis on täis mälestusi ja killukesi möödunud ajast. See linn paistab silma enda lihtsusega, arhidetuuriga, vaatamisväärsustega ning muidugi ka puhkamise võimalustega.

Haapsalu pakub erinevaid võimalusi puhkamiseks ja uute ning põnevate kohtadega tutvumiseks. Näiteks külasta linnuses olevat kuulsat Valget Daami, jaluta ringi vanalinnas ning naudi imelisi randu. 

Legend räägib, kui sa Haapsalu ujuma lähed, siis saad tunda Eesti kõige soojemat merevett ning kui merre ei soovi ujuma minna, siis korvab selle mure spa. Seega rahulolu on igatahes garanteeritud.

Elu on kiire ning teinekord tahaks lihtsalt aja maha võtta ning olla hetkes. Parim võimalus aja maha võtmiseks on minna kodust eemale, võtta majutus ning tutvuda uue ja põneva kohaga. 

Vali endale sobiv majutus Haapsalus

Haapsalu hotellid
Haapsalu spaad
Haapsalu hostelid
Haapsalu kulalistemajad

Haapsalu hotellid

Haapsalu hotellid 1

Haapsalu hotellid pakuvad omapärast ning ainulaadset võimalust saada enda igapäevasest elust korraks eemale. Paljud hotellid asuvad, kas kesklinnas või otse mere ääres, kust avaneb kaunis vaade otse magamistoa aknast Liivi lahele. 

Hotellid on sobilikud nii matkasellidele, kes otsivad kohta kiireks puhkamiseks. Peredele, kes otsivad enda tavapärasest rutiinist väljapääsu. Armunutele, kes tahavad omaette olla ning muidugi ka kõikidele teistele, kelle eesmärk on kõrge kvaliteediga majutus.

Päris paljud hotellid Haapsalus pakuvad lisaks kõikidele mugavustele ka spa elamusi. Seega saad peale pikka ja väsitavat päeva tulla hotelli ning minna sauna ja võtta üks korralik leil. Pärast saad minna mullivanni või basseini ning lihtsalt olla hetkes. Mis oleks mõnusam, kui puhkus kodumaal, mis jätab justkui mulje nagu oleksid kaugel puhkusel?

Kui kõht läheb tühjaks, siis parimad hotellid hoolitsevad ka selle eest, et saaksid osaliseks hõrgutavatele gurmeedele. Seega saad kostitada enda keha nii seest, kui väljast. Kindlasti tuleb kasutada juhust ning minna hommikuti hotelli buffeesse, kus saab maitsta kohalikke kokkade kätetööd.

Selleks, et tutvuda erinevate hotelli võimalustega, siis oleme sinu jaoks toonud välja valiku majutustest. Naudi puhkust!

Haapsalu spaad

Haapsalu spaad

Spa on koht, mis enda olemuselt sisaldab lõõgastust, puhkust, naudingut ning värskendust. Haapsalu spaad on keskendunud sellele, et saaksid osa kõikidest olulistest spa protseduuridest ja võludest. Enamus spaad on koos majutus võimalusega, mis annab võimaluse viia kokku mõnusa puhkuse koos rahuliku ja luksusliku spa poolega.

Haapsalu spaad on tuntud enda kaunite asukohtade ja mitmekesiste võimaluste poolest. Seal puhuvad soojad meretuuled ning muidugi hubane õhkkond. Sind ootavad erinevad saunad, basseinid, iluprotseduurid ning muidugi ka mõnus kostitus söökide ja jookidega. 

Spa erinevad paketid võimaldavad valida just sellise luksusliku elamuse nagu sa ise heaks arvad. Kui soovid lisaks spa külastusele ka ööbimist, siis saad võtta endale avara ja kvaliteetse toa. Kõik on tehtud selleks, et saaksid enda argimuredest eemale ning keskenduda elu parimatele asjadele. 

Haapsalu ei ole suur linn, aga spaade osas on valikuid erinevatele maitse eelistustele. Võta enda pere, armsam või hea sõber ja haara võimalusest kinni veeta aega koos.

Tutvu parimate spaadega ja tee enda jaoks parim valik.

Haapsalu hostelid

Haapsalu hostelid

Ööbimine ei pea olema kulukas ja keeruline. Väga lihtsalt saab muuta Haapsalu avastamise täielikuks murevabaks ja mitmepäevaseks, seejuures hoides kulude arvelt kokku. 

Kui sinu eesmärk on tutvuda kohaliku eluga, tunda läänemaa mõnusid ning näha vaatamisväärsuseid, aga samas on vaja ka mugavat ööbimispaika, siis on hostel selleks hea valik. 

Hostelist leiad just seda mida vaja ning puudust ei tohiks tunda millestki. Kui sul on spetsiifiline asukoha eelistus, siis valikut on ning saad vastavalt enda soovidele leida just selle õige. 

Lisaks kui ei taha välja sööma minna ning soov on ise kokata, siis hostelis on selleks võimalus olemas.

Tee endale üks lihtne võileib päevasele matkale või siis õhtuseks hubaseks olemiseks üks praad. Mõlemal juhul on kõik vajalik olemas. 

Haapsalu külalistemajad

Haapsalu kulalistemajad

Külalistemajad on üks viis kuidas muuta Haapsalus külastust hubaseks, lihtsaks ja samas odavaks. Paljud Haapsalu külalistemajad on ehitatud kodumajutusteks. See ei tähenda seda, et sul kaoks privaatsus ei seda mitte. Sa saad toimetada ja olla täpselt nii nagu ise soovid ja tahad. 

Külalistemajad on Haapsalus ideaalse asukohaga neile, kes soovivad, et kõik olulised asjad oleks käe-jala kaugusel. Enamus majutustel on rand vaid paariminutilise jalutuse kaugusel. 

Lisaks kõigele muule on paljudes külalistemajades võimalus ka saunaks. Eestlastel on ikka kombeks, et ühes õiges elamises peab korralik saun olema. Haapsalu ei ole enda kultuurilt mitte erinev. Nii mõneski majutuses saab ka kümblustünnis liguneda. Kui väga tahta, siis saab ruttu merevette joosta ning sauna tagasi minna, aga seda võimalust saab kasutada, kui asukoht on soodne.  

Külalistemaja on igati kvaliteetne ja mõnus valik, kui soov on uudistada Haapsalus rohkem ning samas hoida elamiskulud miinimumi lähedal.

Vaata täpsemalt järgi, mis võimalused on erinevates külalistemajades ning vali endale sobivaim.