Majutus Vormsil - infoViking
Majutus-Vormsil

Majutus Vormsil

Kui satud vormsi kodulehele, siis sealne slogan ütleb: “Omapärane saar Läänemeres” ning seda ta ka on. Elu vormsis pidevalt areneb, seal uueneb pidevalt teedevõrgustiku ning ka saare sadam. 

Vormsi on imeline enda looduse poolest. Sealne loodus on enamasti puutumata ning kiirgab enda võimsust ja ilu. Kui satud saarele siis tunned kuidas sind ümbritseb rahu ja vaikus. 

Vormsi on üks vaatamisväärsusi Läänemaal, mille avastamiseks on mitu võimalust. Kui tahad rohkem ümbruskonda tundma õppida ning tõeliselt saarest maksimumi võtta, siis haara jalgratas ja pane üks nädalavahetus kinni. Sõidan rahulikult saar läbi. Võta endale majutus vormsil või siis telk kaasa. Kui aga soovid kiirelt ööbimiskohta jõuda ja kindlas kohas olla, siis tule autoga. 

Ühes võid kindel olla. Vormsi on huvitav saar, mis pakub parimaid tingimusi aja mahavõtmiseks. 

Magnushof

Magnusofi Puhkemaja

Kui otsid suurema pundiga võimalust ööbimiseks, siis Magnusofi puhkemaja on selleks ideaalne. Asukoht on mõisa pargis, kus ümbruses on mõisa kompleksi varemed ning vormsi maaliline loodus. 

Magnusofi puhkemaja mahtab ära 24 külalist. Kui ühe suure grupina tulla, siis saab mahutada pea 30. Olemas on 9 erali tuba, seega ruumi on palju. Võimalus on ka söömiseks, saunatamiseks ning muidugi ka rattarendiks, et kaunist saart avastada.

Hosby päkapikumaja

Hosby Päkapikumaja

Hosby päkapikumaja on justkui unelm, mis saab teoks. Otse mere ääres mändide vahel asuv puhkemaja pakub kõiki mugavusi selleks, et anda sulle parim elamus vormsi saarest. Voodikohti on kuus ning see annab

Sind ootab vaikne küla ning mõnus ja lõõgastav neljale inimesele mõeldud puuküttega saun, kust saad enda muredest justkui hetkega vabaks ja tunda vormsi võlu.

Tähtheina residents

Tähtheina residents

Kui otsid täielikku rahu ja vaikust, siis on selleks tähtheina residents õige valik. 1 km raadiuses pole ainsatki hingelist. Tähtheina residents on mõnusalt suure aiaga, kus saad grillida ja rahulikult võrkkiiges enda raamatut lugeda. 

Hoonel on mõnus rõdu, kus saad hommikul kaunist päikesetõus nautida ning samal ajal einestada ja rüübata kohvi. Kui soovid saare peale minna, siis laenutatakse siin rattaid, et sõit oleks kiire ja turvaline.

elle-malle külalistemaja

Elle-Malle külalistemaja

Elle-Malle külalistemaja on pika ajalooga, mis on tegevuses olnud aastast 1994. Tegu on aastaringselt töötava ja majutust pakkuva külalistemajaga. 

Hoone koosneb kolmest kompleksist, kuhu mahub 20 inimest kokku. Peamajas on olemas ka lõõgastav saun. Lisaks on olemas grillplats koos kõikide vajalike tarvikutega. Peale selle, et saad siit laenutada rattaid saad laenutada ka paadi.

Rumpo mäe talu

Rumpo Mäe Talu

Rumpo Mäe Talu on majutus kus saab korraldada erinevaid üritusi, koosviibimisi, seminare ja ühiseid pidustusi, kuni 36-le inimesele. Kõik vajalik on olemas, et muuta puhkus ja sealne olemine täielikuks paradiisiks. 

Kvaliteetne puhkemaja pakub rattalaenutust, võimalik on süstamatkadeks, purjetasõiduks, aersurfimiseks ja paljuks muuks. Majutus on avatud soojadel kevadilmadel kuni sügiseni.

Diby kämping

Diby kämping

Diby kämpingud pakuvad kahte erinevat kämpingumajakest. Mõlemas hoones on üle nelja voodikoha, seega saab suurema seltskonnaga ennast ilusti sisse seada. Kokku on ruumi kahe hoone peale 19-le inimesele. 

Samuti on olemas saun, kus saad õhtuti koos seltskonnaga aega veeta. Telkimist saab teha ainult siis kui oled broneerinud kogu kompleksi.

Sarapuu puhkemaja

Sarapuu puhkemaja

Aastaringselt avatud Sarapuu puhkemaja on avatud aastaringselt. Mahutab see puhkemaja kuni seitse inimest. Maja on võimalik rentida kahe eraldi osana. üks on viie voodikohaga ning teine on kahe voodikohaga. 

Olemas on saun, mõnus suur terrass ja mõlemal maja poolel on privaatne dušš. Lastel on olemas suur ja avar mängumaa ning täiskasvanutele grill, et valmistada head ja paremat.

Norrby apartmendid

Norrby apartmendid

Norrby apartmendid on privaatse, rahuliku ning külast eemal oleva asukohaga. kokku on kolm eraldiseisvat apartemendi. Kõik on enda olemuselt veidi erinevad nii suuruse kui kujunduse poolest.

Kokku on võimalik mahutada 25-30 inimest. Võimalus on ka telkimiseks hoovipeale. Kui tahta võtta puhkusest maksimumi, siis on võimalik rentida sauna ja kümblustünni.

hullo hostel

Hullo hostel

Hulo hostelid on avatud kevadest kuni sügiseni. Hostelis on kokku 10 tuba ja kokku mahub siia ära 20 rännumeest. Üldiselt on Hullo hostel mõnus ja hubane viis enda peatus Vormsi saarel teha. 

Ruumi on siin küllaga ning kui oled mõelnud minna siia suurema pundiga, siis ära muretse, sest erinevad seltskonnad ja grupid on igati oodatud. Samuti on päevakohane suvepäevade korraldamine.

vaatetorni majad saxby

Vaatetorni majad Saxby

Oled juba pikalt mõelnud, et tahaksid korraks täielikult välja lülitada ja teha paus enda praegusest rutiinist? Siin on see võimalus. Meri, tuul ja vormsi võimas mets –  igasugune privaatsus on sul täielikult olemas, sest lähim maja on 2 km kaugusel. 

Vaatetorni majad Saxby on suveperioodil avatud majutus, annab tõeliselt fantastilise elamuse vormis saarelt. Parimad vaated avanevad just siin. Põhimõtteliselt asud sa seal olles vaid paari sammu kaugusel merest. Sina istu rahulikult diivanil, söö head ja paremat ning samal ajal naudi kauneid päikeseloojanguid.