Tähtkujud ja mida need tegelikult sulle näitavad
sodiaagi tähtkujud

Tähtkujud ja mida need tegelikult sulle näitavad

Tähtkujusid on kokku kaksteist ning need on kõik seotud erinevate inimeste sünniaegadega. Usutakse, et seoses tähtkujudega kujunevad välja meie iseloom kui ka muud tunnused, mis meie kohta käivad. Üldiselt inimesed horoskoobi suhtes kahte leeri ehk inimesed, kes horoskoopi usuvad ja kes ei usu. 

Tähtkujud on määratletud täpsete kuude ja kuupäevad järgi ning igale tähtkujule on enda element ja planeet. 

Mis asjad on tähtkujud?

Tähtkujud on tegelikult kuude peale ära jaotatud ja tänu sellele on neid ka 12. Tähtkuju võib võtta kui iseloomustavat sümbolit sinu isiksusele, mis käib kokku mingil määral sinu emotsioonide ja tunnetega. Lisaks on igal tähtkujul enda sümbol milleks on kas tuli, maa, õhk või hoopis vesi. 

Sodiaagimärgid esindavad nii inimese negatiivseid, kui ka positiivseid jooni ning tihti on põnev teiste inimeste kohta lugeda ning vaadata mis läheb täppi ja mis mitte. 

Mida näitavad sodiaagi tähtkujud? 

Kui tähtkujude kuupäevad saab endale pähe õppida ning on võimalik läbi nende tegelikult määrata ära, mis kuus mingi inimene sündinud on. Tegelikult on peamine tähtkujude eesmärk anda meile teada, mis meid on ees ootamas ning millele tulevikus tähelepanu pöörata. 

Inimesed on väga uudishimulikud ning neile meeldib enda kohta lugeda ja teada. Eriti hea meel on inimestel siis, kui nad näevad, et neil peaks tulevikus näiteks hästi minema. Lisaks on võimalik tähtkujudega ära määrata ka mingil määral inimeste sobivust. 

Millised tähtkujud on olemas?

Kokku on sodiaagi tähtkujusid 12 ning kõikide kohta mingi erinev selgitus, õnnenumber, värv ja näiteks ka sümbol. Vaatame nüüd põgusalt millises järjekorras aastas tähtkujud jooksevad ning mis iseloomulikud jooned nende kohta käivad. 

Jäär / 21. märts – 20. aprill

tähtkujud - jäär

Jäär on sodiaagimärk ja tähtkuju, mis iseloomustab uut algust.  Tegu võib olla inimesega, kes ei ole kuigi kannatlik kuid on samas väga innukas. Samuti on nad väga edumeelsed ning on pettunud kui ei suuda jõuda sinna kuhu nad isiklikult soovivad. Jääradele on iseloomulik ka nende tugev pealehakkamine, sest kui neile miskit ei meeldi, ei lase nad sellel niisama olla. 

Kui rääkida mis võib selle tähtkuju puhul tuua negatiivseid emotsioone siis üks on kindlasti see, kui nad kaotavad mingis asjas kellegile teisele. Õnneks on jäärad väga sihikindlad ja samuti ka iseseisvad. Soovitatav on neil enne tegutsema hakkamist natukene mõelda ning seejärel alustada, sest siis nad suudavad edu palju paremini saavutada. 

Sõnn / 21. aprill – 21. mai 

Sõnn - tähtkujud

Sõnni puhul räägib sodiaak (zodiaak) seda, et neile meeldib väga kindlustunne ja stabiilsus. Nad on mõnes mõttes väga ettevaatlikud, sest neile ei meeldi kiirustada ning teavad, et kiired otsused võivad lõppeda negatiivselt. Talle meeldib kui näidatakse asjad ette, kuidas midagi käib ning ühtlasi ei ole kiirus tema kõige tugevam omadus. Sõnnile meeldib mõelda ning mõtiskleda, kindlasti mitte rapsida. 

Talle meeldib kvaliteetne ja hea elu ning sellest tulenevalt meeldib talle soetada ka materiaalseid asju. Samuti meeldib sõnnile hästi riides käia ning teiste ees hea välja näha. Sõnn eelistab asju, mis rahuldavad tema vajadusi ning on nõus nende nimel palju tööd tegema. 

Kaksikud / 22. mai – 21. juuni

Tähtkujud - kaksikud

Kaksikuid peetakse sageli väga pealiskaudseks ning nendel on soodumus jätta erinevad tööd pooleli. Nad üritavad tihti teha mitut asja korraga ning nende jaoks on samas oluline ka pooleli olevad asjad lõpetada, sest varem nende süda ei saa lihtsalt rahu. Liiga rahulik elu võib tähendada neile depressiooni. Samuti on kaksikud väga head suhtlejad. 

Kaksikutele meeldib vaimne intellektaalsus ning ühtlasi ei ole nad väga head oma emotsioonidega toime tulemises. Nad ei ole väga armukadedad inimesed ning üritavad igat situatsiooni mõista. 

Vähk / 22. juuni – 23. juuli

Tähtkujud - vähk

Tema on eriti tuntud enda tunnete pärast, need on võimsad nind võivad tihti inimesi lämmatada. Samuti võivad ise olle väga tundlikud ning kergesti tühjade asjade peale solvuda. Muretsemine on nendel üks peamisi negatiivseid iseloomu omadusi, sest see kipub tulema lihtsalt liiga lihtsalt isegi siis kui kõik on tegelikult okei. 

Emotsioonide poolelt on nad suhteliselt kinnised ning ei soovi saada haiget, neile meeldib turvatunne, aga siiski ei soovi nad üksi olla. Üleüldiselt on nende iseloom päris keeruline ning täiesti seinast seina. Kuna see tähtkuju on kuu poolt juhitud, siis on tegu ikkagi mõistliku inimesega. Naiste puhul mängib emotsionaalsus rohkem rolli ning erinevad iseloomu omadused väljenduvad nende peal kergemini.

Lõvi / 24. juuli – 23. august

Tähtkujud - Lõvi

Lõvi on väga organiseeritud tähtkuju ning talle meeldib, kui asjad on korrektsed ja korras. Ta on väga julgustav inimene ning tihti kajastub see tema lähedaste peal, keda ta üritab vajadusel kaasa aidata. Nad mõistavad, et nende arvamus ei ole alati õige ning on samuti ka väga avatud mõtlemisega. Kui võtta kolm iseloomustavat sõna ning nendega lõvi iseloomustada oleks need, praktilisus, filosoofilised ja vaimsed.

Lõvid võivad olla väga hulljulged ning võidu himulised, aga sellegi poolest ei võitle nad kunagi ebaausalt ning nad ei salli ebaausust. Samuti meeldivad lõvidele ka romantilised mõtted ning lojaalsus. Nad loodavad, et kaaslane panustab suhtesse sama palju kui nemad, kuigi kipuvad lõpuks ikka rohkem domineerivamad olema. 

Neitsi / 23. august – 22. september

Tähtkujud - neitsi

Inimesed kes on neitsid on tegelikult oma loomult suhteliselt tagasihoidlikud, kuid sellegipoolest on ta tähtkujudest üks kõige toimekam ja alati abivalmis märk. Nad kulutavad oma energiat erinevate harrastuste ja hobide peale. Iseloomulikud omadused neile on veel praktilisus ja leidlikkus. 

Kui sinu jaoks on tähtis tõsine ja sügav suhe, siis neitsi ei ole see kes peaks olema sinu esimene valik. Nad võivad armuelusse suhtuda ükskõikselt ning tüdida mingi ajapärast ära. Nende standardid on kõrged ning see on ka põhjus miks paljud neitsid on vallalised. Kui neitsi leiab endale armastuse on nad väga ratsionaalsed ja vajadusel ka väga kirglikud. 

Kaalud / 23. september – 23. oktoober

Tähtkujud - kaalud

Neil on elus väga olulisel kohal harmoonia ja tugev tasakaal. Nende meelest peab valitsema rahu ning see on väga vajalik selleks, et nad saaksid ennast väga hästi tunda. Kaalude üks huvitav omadus on see, et nad tahavad olla teisele meelepärased ning sellest tulenevalt on teiste arvamus neile väga tähtis. Neile meeldib inimeste lähedus ning suuresti vihkavad täiesti üksinda olemist. 

Neile meeldib mugav elu ning nad optimeerivad oma asjad nii, et nad selle ka saavutaksid. Suhte poolest on nad veel väga hoolitsevad ja romantilised. Lisaks on nende üks tugevaid külgi heldus, kuid seda ei tohi ära kasutada, sest vajadusel võivad nad olla ka väga raevukad. 

Skorpion / 24. oktoober – 22. november

Tähtkujud - skorpion

Skorpion suudab inimestele silma paista oma meeletu energeetilisusega, kuid nad peavad seda õigesti haldama, sest vastasel juhul võivad juhtuda ebakõlad. Energia valesti haldamine võib kaasa tuua meeletu pettumuse ja rahutuse ning kõige halvemal korral isegi ka depressiooni. Nad on väga jõulised ning omavad suurt tahtejõudu. 

Vahest võib neile tunduda, et nende elu on pidev võitlus. Sellegi poolest on nad väga head ja tuntud armastajad. Armastuses ja suhetes on nad väga energeetilised ja kirglikud. Neile on olulises kohas truudus ning üritavad alati oma kaaslasega üksmeelele jõuda

Ambur / 23. november – 22. detsember 

Tähtkujud - Ambur

Amburid on tähtkujudest väga elavad ning ülimalt positiivse ja optimistliku suhtumisega. Nad on loodud kaasa haarama erinevatest spontaansetest ideedest ning soovivad vahest ka lähedasi endaga kaasa võtta. Vabadus tähendab neile väga palju ning nad näevad selle kallal väga palju vaeva. Neile meeldib muutus, sest nad armastavad oma elu ning otsivad pidevalt uusi väljakutseid. 

Tegu on väga heatahtlikke inimestega kes teevad kõik, et oma eesmärgid saavutada. Nad on ausad ning väga lojaalsed oma inimestele. Samuti on nad inimesed, kes ei unusta lihtsalt ning jäävad asju väga pikaks mäletama. Hingelt on nad vabad ning muutuvad rahutuks, kui nad ei saa teha mida nad soovivad, või keegi üritab nende elu nende eest dikteerida.

Kaljukits / 22. detsember – 20. jaanuar

Tähtkujud - Kaljukits

Tähtkuju kellel on meeletu potentsiaal saada edukaks ning isegi siis võib nendel tekkida mõtteid pessimismist. Selline mõttemaailm võib nende unistusi pidurdada ning suunama valele teele. Kaljukits peaks endale seadma kindlad eesmärgid ning nende poole püüdlema hakkama. 

Üldiselt nad ei ole emotsionaalsed ning suudavad inimestega väga hästi suhelda. Neil on hea huumorimeel, mis on väga usutav ning suudavad ka väga hästi enda üle nalja teha. Kui neil peaks midagi ebaõnnestuma, hakkavad nad süüdlast otsima. Sellest tulenevalt võivad nad tanki panna oma partneri või hoopis muud lähedased. 

Veevalaja / 21. jaanuar – 19. veebruar

Tähtkujud - Veevalaja

Inimesed kes on tähtkujude järgi sündinud veevalaja, võivad olla väga ettearvamatud inimesed. Kui teda hoolikalt kuulda on võimalik sellest ka vestluse käigus aru saada. Nad on tegelikult suhteliselt suured egoistid ning rajavad oma elu täpselt nii nagu neile meeldib ning jälgivad vaid enda eelistusi. Selline suhtumine võib muuta raskeks nende suhtluse teiste inimestega. 

Nad on loomult veel väga otsusekindlad ning üsna kangekaelsed. Ühtlasi on ta väga tark ning tal on hea nina inimeste peale kelle mõtted pole siirad. Tunnete avaldamise poolelt ei ole nad just parimad ning võivad sellega hätta jääda. Sellele tähtkujule meeldib hoida emotsioonid endale. 

Kalad / 20. veebruar – 20.märts

Tähtkujud - kalad

Tähtkujude poolest on tegu väga tundliku märgiga. Kalad on loodud vastu võtma teiste inimeste tundeid, kui ka mõtteid. Nad tahavad inimestele meeldida ning kõike väga õigesti teha, aga tihti avastavad nad, et tahtejõust jääb puudu. Otsusevõimekus on ühtlasi kaladel suur koht mille üle tööd teha. 

Loovuse poolelt on nad väga andekad, aga neil napib enesekindlust ning eneseusaldust. Loomult nad on tegelikult väga romantilised inimesed ning suured unistajad. Kalad on suhtes väga lojaalsed ning nõus minema oma kallima jaoks ekstra miili. 

Tähtkujude elemendid

Kui mõelda mis asjad on uued tähtkujud ja nende elemendid siis tegelikult on tegu iseloomustavate kolmnurkadega. Need näitavad tähtkuju temperamenti, kalduvusi ja tema dünaamikat. 

Õhk

Selles kolmnurgas on kaksikud, kaalud ja veevalaja. Seal on palju potentsiaali vaimsele arengule ning inimeste vahelistele suhtlustele. Õhk näitab endast üleüldiselt palju vaimseid omadusi. Kaksikud oskavad tänu õhu elemendile väga hästi omandada informatsiooni ja seda vajadusel ka teistele edasi anda. Veevalajal võib vajadus hoolitseda inimekonna üldise heaolu eest. 

Vesi

Vee elementi kuuluvad vähk, skorpion ja kalad. Vesi on mõnesmõttes väga vaimne ja emotsionaalne, sest nad puudutavad intuitsiooni ja lähevad psüühikaga rohkem süvitsi. Sealt võivad tekkida tugevad sidemed perekonnaga. Skorpioni puhul võib see puudutada tundlikkust just surmade ja sügavate saladuste näol.

Tuli

Selle alla jäävad jäär, lõvi, kui ka ambur ning nende kõikide mõju on mõnesmõttes jäljendada enda elus juhirolli. Lõvide puhul võib esineda vahetevahel dramaatilisust ning amburit suudavad keskenduda tugevalt haridusele. Kõik kolm on suutelised fookuse suunama ideedele millest võiks ühiskonnale kasu olla.  

Maa

Sinna kuuluvad sõnn, neitsi ja kaljukits. Maa märk on üldiselt eeldus materjaalsele edukusele ning oskusele sättida ja hallata hästi finatsi. Nad eelistavad alati midagi praktilist ning sama kehtib ka nende tähtkujude meelte puhul. Lisaks materjaalsetele teemadele on nende jaoks väga oluline hoida korras meie enda keha.

Ettevõtted | Muu


Related Posts