Kalad tähtkuju - hooliv, loov ja lahke - infoViking
tahtkuju-kalad

Kalad tähtkuju – hooliv, loov ja lahke

Kalad tähtkuju sümboliseerib kahte kala, keda ühendab nende sabade liitumiskohas ühine täht. Vana-Kreeka mütoloogia järgi on nad kaks jumalat Aphrodite ja Eros, kes koletise eest jõkke hüpates kaladeks muutusid. Kalade duaalset olemust iseloomustab nende planeet Neptuun.

Kalade tähtkujus sündinud inimesed on tõeliselt sõbralikud ja kaastundlikud, neid leiab tihti erinevatest seltskondadest, kus neid lahkelt vastu võetakse. Uute tutvuste leidmine käib neil lihtsalt ja loomulikult. Sellest hoolimata armastavad nad veeta aega üksinda. Neile meeldib teisi aidata ja seda peetakse üldiselt nende suurimaks tugevuseks. 

Tähtkuju kuupäevad

Kalade tähtkuju on viimane, kaheteistkümnes tähtkuju, mille valitsemisperioodiks loetakse 19. veebruar kuni 20. märts. Põhjapoolkera taevas esineb kalad tähemärk oktoobris ja septembris. Lõunapoolkeral on neid võimalik vaadelda kevadkuudel, kusjuures seal paistab tähemärk tagurpidi.

Tema teekond taevas kattub meie suhtes päikese teekonnaga. Teda on võimalik vaadelda laiuskraadidel 90 ja -65. Kevadine pööripäev asub hetkel kalade tähtkujuga kohakuti. Kõige selgemalt näeb kalad tähtkuju õhtul kell 9 novembri alguses. 

Kalad tähtkuju iseloomustus

Üldist

Väga sõbralike ja abivalmite inimestena sulanduvad nad erinevatesse seltskondadesse loomulikult sisse. Nad on sündinud selleks, et tuua inimesed minevikust olevikku. Suhetes tekkivaid probleeme lahendavad nad käigu pealt ja suunavad ilma erilise veenmiseta inimesi andestuse ja armastuse poole. 

Neid kirjeldab tõeliselt suur empaatiavõime ja emotsionaalne intelligentsus, millesarnast üheltki teiselt tähtkujult ei või oodata. Enim ohustab neid liigne emotsionaalsus ja sellega on ka neil endil vahel tuge vaja. 

Mehed

Kalade tähtkujus sündinud mees on tavalisest enam romantiline ja hooliv. Optimistliku ja rõõmsameelsena, kehastab ta tüüpiliselt tõeliselt õnnelikku inimest, kes ka teisi enda tunnetega nakatab. Tal võivad liigse emotsionaalsuse tõttu esineda erinevad tujud, mis kiirelt mõõduvad.

Naised peavad kalad tähtkuju meest tõeliseks aardeks, muinasjutuliseks meheks, kellest unistatakse juba väiksena. Flirtiva, kohutavalt šarmika ja romantilisena jätab ta tihti endast maha nii mõnegi murtud südame, isegi kui ta seda tähele ei pane. 

Naised

Naine kalade tähtkujust on mehega võrreldes veelgi emotsionaalsem ja elab oma halbu tundeid ka teiste peal välja. Neil väga raske välja murda halbadest mõtetest ja pikka aega uitavad nad oma peas kusagil kurbuse ja halva vahel. Eriliselt raske on nende jaoks üle saada lahkuminekust, seda elatake väga kaua ja tujukalt läbi. 

Isegi kui nad on üldiselt kiired andestajad, võivad suured tülid neid kedagi kogu eluks vihkama panna. Nad elavad pidevalt kas minevikus või tulevikus ja jäävad oma mõtetesse tihti unistama. 

Kalade horoskoop

kalad tähtkuju

Raha ja finantsmaailm

Kui kuulete, et kellegi tähtkuju märk on kalad, siis tasub rahateemad jätta teistega arutamiseks. Nad peavad raha väheoluliseks, sest nende eesmärgid elus on hoopis teised. Teiste aitamine, rahu, sõprus ja perekond on neile hoopis olulisemad kui jõukus ja materiaalsed rikkused. Jõukad kalad on tihti suurimad annetajad. 

Nende probleem rahateemadega algab liiga vabast eluviisist. Nad pole harjunud käituma agressiivselt, et midagi saada. Finantsteemade käsitlemisel on soovitatav kalasid abistada ja suunata, muidu võivad nad teha enda suhtes väga valesid valikuid. 

Karjäär ja tööelu

Karjäärivalikul tasub kaladel pigem suunduda loovate tegevuste poole, kus ei eeldata liigselt suurt analüüsioskust, ratsionaalset mõtlemist ega külma närvi. Väga sobivaks osutuvad neile töökohad, kus neil on võimalus tegeleda heategevusega ja muud moodi teiste otsese abistamisega.

Kuna nad rahale erilist tähelepanu ei pööra, pole neid ka selliste teemadega tegelemisele mõtet sundida. Kalade elus on väga tähtis koht unistustel ja kui nad saavad siduda oma unistused karjääriga, on tulemuseks eriliselt pingutav ja motiveeritud töötaja. 

Armastus ja suhted

Kalad tähtkuju isikud on oma loomult kõige emotsionaalsemad ja tundlikumad armastajad. Nende sügava intuitsiooni põhjal võivad nad vahel tunduda selgeltnägijatena, kes tajuvad juba pikalt ette ära, milline on nende õige partner. Selles osas võib kalasid usaldada ja nende arvamusele tugineda. 

Kalad ise vajavad vahel suhte alustamiseks veidi rohkem aega, sest nad kipuvad olema introvertsed ja veidi häbelikud. Seega oleks nende ideaalne partner pigem julge ja otsekohene, kes täidaks kalade puuduseid. Armastus kaladega on siiski igavene, pehme, siiras ning täis põnevust ja vaheldust. 

Sõbrad ja pere

Lahkete ja hoolivatena on kalad ühed parimad sõbrad, keda soovida. Tihti panevad nad enda soovid sõprade omadest tahapoole ja on kõigega valmis aitama. Väga intuitiivsetena, tunnetavad nad ära kui midagi peaks olema valesti ja aitavad oma sõpradel ja lähedastel neid probleeme lahendada.

Võõrastega võivad nad näida vahel pigem introvertsetena, aga pere ja sõprade seltsis on nad avatud ja lähedased. Oma väljendusrikaste emotsioonidega on nad seltskonnas mõnus vaheldus ja tema perekond armastab teda enamasti väga. 

Element, õnnenumber ja kristallid

Kalad tähtkuju element on nii nagu loogiliselt järeldada võib, vesi. Astroloogias on vesi väga tugevalt seotud kuuga ning sealtkaudu emotsioonide, intuitsiooni ja mäluga. Kalade õnnenumber on 7. Number 7 on alati olnud müstiline number, mida seostatakse seitsmendale pojale osaks saava suure õnnega.

Kalade emotsionaalse ja tundelise iseloomuga sobib kõige paremini ehtekividest kristall larimar. Teine kristall, mis samuti kalasid täiustab on akvamariin. See õnnekivi on juba peale vaadates sarnane kalade sooja ja lõunamaise iseloomuga, mida teised tähtkujud võivad vaid kadestada.

Kalad tähtkuju sobivus teiste tähemärkidega

kalade tahtkuju

Sobib hästi

Kalad tähtkuju sobib kõige paremini kokku teiste vee tähtkujudega nagu kalad, vähk ja skorpion. Neid ühendab voolav ja sujuv, kuid tihti muutuv iseloom, milles nad läbi elu ujuvad. Sobivuse poolest on kindlad valikud veel maa tähemärgid, sest nendelt võib oodata kindlameelsust, mida kaladel kipub nappima. Sobivad neitsi, kaljukits ja sõnn.

Ei sobi kokku

Kokku ei sobi kalad tähtkuju õhumärgist kaksikutega. Neid eraldab kolm tähemärki, nad on mõlemad liiga otsustusvõimetud ja emotsionaalsed ning seega tekib neil probleeme asjades selgusele jõudmisega. Samuti ei sobi vesi ka astroloogias kokku tulega, seega peaks välistama suhted amburiga. 

Tuntud kalade tähemärgist inimesed

Kuulsaid inimesi jälgides ja neid omavahel võrreldes tulevad kalade iseloomujooned üsna selgelt välja. Tuntud lauljad, kalad tähtkuju tähed on Justin Bieber, Rihanna, Camila Cabello, Kurt Cobain ja Bon Jovi. Kõiki neid ühendavad romantilised ja tundelised armastuslaulud, täis kirge ja emotsioone nii, nagu kaladele kohane. 

Kuulsad näitlejad kalade hulgas on Howard Hesseman, James Jordan, Bruce Willis, Daniel Craig, Jon Hamm ja Ron Howard. Teised tuntud inimesed on näiteks Mihhail Gorbatšov, Frederick Chopin, Michelangelo, George Washington ja Albert Einstein. Tuntumad eestlased on Karl Ernst von Baer, Silvia Rannamaa ja Kristjan Palusalu. 

kalad kui tahtkuju

Kokkuvõte

Talve lõpp, kevade algus ja kõige uue ning parema tähis kalad on küll lahke, hell ja sõbralik, kuid vahel ka muutuv ja tormine nagu kevadised tuuled. Veemärk temas tähistab liigset emotsionaalsust, aga samas ka suurt emotsionaalset intelligentsi. Kalast sõbralt võib leida kõige raskematel hetkedel vajalikku tuge, mida nad alati on valmis teistele andma. 

Ettevõtted | Muu


Related Posts