Mida kinkida emale? 20 toredat kingiideed! - infoViking
Mida-kinkida-emale

Ema on meie elus üks kõige olulisemaid figuure. Ta on toeks meile rasketele aegadel, kui me seda kõige rohkem vajame. Ta suunab ja kujundab meie arvamusi ja hoiakuid ning on alati meie tulihingeline pooldaja. 

Nüüd on lähenemas tema sünnipäev, emadepäev või mõni muu tähtpäev ja sa mõtled, et tahaks midagi toredat talle kinkida. Kuid midagi tarka pähe ei tule.

Emad väärivad parimat ja ma usun, et sa tahad talle näidata, kui oluline ta sulle on. Olen välja toonud 20 toredat kingiideed, mida kinkida emale.

1. Disainiga riideese

Eks me kõik oleme olnud selles olukorras ja oleme ka tulevikus, kus mõtled, et tahaks midagi uut ja huvitavat kinkida. Siin võibki lahendus olla disainiga riideeseme kujul. Selleks võib olla näiteks tavaline t-särk, kuhu lased temast või koos perega pildi panna, mis toob esile häid mälestusi. Või siis näiteks sokid, kuhu peale on pandud temast pildid. Jällegi üks lahe ja huvitav kingiidee emale, mida võiksid kindlasti proovida.

2. Ürituse piletid

Millal oli viimati, kui su ema käis kusagil ägedal kontserdil või teatris? Vaata ja uuri netist erinevaid üritusi, mis on tulemas ja mis võiks talle meeldida. Tema lemmik esineja või lavastuse piletid on suurepärane ja läbimõeldud emadepäeva kingitus. Kui võimalik, siis võiks osta kaks piletit, sest kes see ikka tahab üksi kuhugi lahedale üritusele minna.

3. Juuksehooldusvahendid

Mida-kinkida-emale-juuksehoolduse-poolelt

Samuti nagu kosmeetika toodetega, on juuksed naistele VÄGA olulised. Iga naine tahab võimalikult ilus välja näha ning juuksed mängivad siin suurt rolli. Jällegi, kui ei tea täpselt, mis tooteid emale kinkida ja milliseid ta eelistab, siis tee kindlasti eeltööd. See on oluline kuna iga juuksetüüp on erinev. Kui see ei õnnestu, siis võid ka poes teenindajalt nõu küsida. 

4. Näo- ja kehatooted

Erinevad näo- ja kätekreemid ning kehakoorijad on samuti naistele väga olulised. Milline naine ja ka mees ei tahaks, et tema nahk oleks sile ja puhas. Niimoodi paistad sa nooruslikum ja tervem välja. Väga hea idee oleks mingi kinkekarp kinkida, kus on erinevad hooldustooted sees.

5. Parfüüm 

Üks parim kingitus emale on parfüüm. Lõhnaga saad sa ennast atraktiivsemaks ja n-ö meeldivamaks muuta. Pealegi kellele ei meeldiks hästi lõhnata. Kinkida emale sünnipäevaks tema lemmik parfüüm või mingi lõhn, mida ta on alati tahtnud, teeb tal kindlasti tuju heaks.

6. Ehted

kink emale ehted

Ehted võivad olla ühed kallimad asjad, mida kinkida emale. Samas on ehted väga ilusad, millega naine saab end veelgi kaunimaks muuta. Tihti kingitakse ehteid näiteks juubeliks, pulmaaastapäevaks või jõuludeks.

7. Maal 

Kinkida emale sünnipäevaks üks kena maal, on kindlasti unikaalne kink. Kui palju mina või sina oleme kuulnud, et kellelegi maal oleks kingitud? Heal juhul ühte inimest teame, kui sedagi. 

Kui sa arvad, et su emale võiks maal meeldida, siis tee kindlasti eeltöö ära. Kes see ikka tahaks saada kalli maali, kui selle autori teos ei meeldi sulle. Vaata millised maalid kodus on või millisest stiilist ta võiks huvitatud olla ja sellest lähtuvalt tee oma valik.

8. Lilled koos šokolaadiga

Lilled koos ema lemmik šokolaadiga on midagi, millega valesti minna ei saa. Naistele meeldivad ilusad lilled ja šokolaad või mingi muu maiustus. Lilled ja šokolaad sobivad väga hästi emadepäevaks või mingiks muuks tähtpäevaks. See on kingitus naistele, millega ei saa kunagi eksida.

9. Massaaž 

Massaaz mida kinkida emale

Kellele ei meeldiks vahepeal end lõdvaks lasta ja pingeid maandada. Mõnus massaaž just seda pakubki. Ära vali emale mingit spordimassaaži, kus tehakse väga tugevalt, vaid vali näiteks klassikaline- või šokolaadimassaaž. Kus su ema saaks ennast täielikult lõdvaks lasta ja unustada selleks pooleks või tunniks ajaks oma argipäevamured. Samas iga naine on erinev ja mõnele meeldibki tugevam massaaž.

10. Restoran

Igaüks oskab hinnata kvaliteetset toitu, koos pokaali veini ja meeldiva miljööga. Pane kahele restorani laud kinni või osta kinkekaart kuhugi restorani. Sedasi saab su ema valida endale sobiliku aja restorani minekuks. Proovi leida selline restoran, millist ta veel külastanud ei oleks. Näiteks Teletorni restoran võib olla huvitav variant.

11. Veinikoolitus

Vein on jook, mida meist paljud kasutavad nii joomiseks kui ka söögi tegemiseks. Veinikoolitusel saad põhjaliku arusaama veinidest ja nende omadustest. Seal sa hakkad tundma lõhnu ja maitseid, mida sa varem tundnud ei ole. Veinikoolitus on väga hea kingitus emale, kui ta ka ise kasutab ja/või tarbib veini. Leidub ka igast muid koolitusi ja degustatsioone, kui ainult veinikoolitus.

12. Käekott 

Sama asendamatu asi nagu on mehele rahakott. Kõik me oleme kuulnud erinevaid põnevaid lugusid, mida kõike naiste käekotist leida võib. Käekott on väga hea ja praktiline aksessuaar, mis teeb naise veelgi naiselikumaks. Tuntud brändi käekott on väga hea mõte, mida kinkida emale sünnipäevaks.

13. Nutikell 

Kingitus nutikell

Tehnika on üha enam ja enam kasvav trend mitmes eluvaldkonnas. Nutikell on väga hea näide sellest. Nutikellad on lisaks aja vaatamisele, muutunud suhtlusvahendiks ja meie personaalseks treeneriks. Nutikellad suudavad jälgida meie kehalist aktiivsust ning anda märku, millal on aeg ennast jälle liigutada. Tegelikult peaks kontoris töötav inimene iga tunni aja tagant ennast natuke liigutama ja sirutama. Kui su ema teeb istuvat tööd või tahab lihtsalt modernset ja ägedat kella, siis miks mitte emale kinkida nutikell.

14. Raamat

Raamat on väga hea ja samas ka soodne kink, mida emale kinkida näiteks jõuludeks. Vaata millised raamatud on hetkel populaarsed ning milline raamat võiks emale huvi pakkuda. Enne raamatu ostu võid netist lugeda raamatute kohta arvustusi, et olla oma valikus kindel.

15. Raamitud perepilt

Kinkida emale jõuludeks ära raamitud perepilt on väga armas ja tore idee. Eriti veel tänapäeva ühiskonnas, kus enamik pilte tehakse nutitelefonidega. Paljud ei viitsi enam pilte eraldi ilmutama minna. Lisaks on see veel lisaraha. Kuid selles ilmutatud ja käega katsutavas pildis on midagi sellist, mis elektroonilisel pildil puudub.

16. Massaažipüstol

Viimastel aastatel oleme üha enam hakanud nägema erinevaid massaažipüstoleid, mida müüakse ka suurtemates toidupoodides nagu näiteks Prisma. Tegemist on põhimõtteliselt massööri asendajaga, mis on VÄGA mugav, lihtne ja efektiivne viis lihaspingete eemaldamiseks. 

Pane see lihtsalt laadima ja kui on täis laetud ning hakka aga pihta. See on ka suhteliselt väike seadeldis, mida saab igale poole kaasa võtta

Ma usun, et me kõik oleme kogenud kanget kaela peale pikka lennu- või bussisõitu. Siin tulebki mängu massaažipüstol, et sa saaksid oma päeva pingevabalt jätkata. 

17. Valgustusega peegel

Emale kingitus valgustusega peegel

Valgustega peegel on kaks ühes lahendus, kus lisaks peeglile on veel olemas hea valgustus. Tänapäeval on müügis erinevaid LED valgustusega peegleid, mida saab seina panna ja ka kaasa võtta. Kaasaskantavad väikesed peeglid on väga mugavad ja töötavad aku pealt. Nii et ei ole mingit patareidega jändamist. Valgustusega peegel on väga praktiline ja kvaliteetne kingitus emale.

18. Robottolmuimeja

Kvaliteetne robottolmuimeja ei ole küll kõige odavam asi, mida kinkida emale. Kuid see annab sinu emale võimaluse tegeleda samal ajal millegi olulisemaga. 

Sellise kingi tegemise puhul peab ka natuke ettevaatlik olema. Kink peaks olema personaalne ja mitte midagi sellist, millest kõik kasu saavad. Aga kui sa tead, et sinu emale väga meeldiks selline kink, siis tasub seda kaaluda.

19. Isetehtud küpsetis

Meisterdatud ja isetehtud kingid on väga vahvad ja armsad, mis teevad alati südame soojaks. See näitab et inimene on ise vaeva näinud, mitte lihtsalt kulutanud raha ja ostnud midagi. See ei pea olema midagi eriti keerulist. Ma usun, et isetehtud küpsetis teeb igal emal südame soojaks.

20. Lend paraplaaniga

Kingitus emale lend paraplaaniga

Miks mitte kinkida emale midagi enneolematut ja adrenaliini pakkuvat. Ma usun, et me kõik oleme kunagi mõelnud, mis tunne võib olla lennata nagu lind. Vastus sellele ongi paraplaan. Paraplaan ei ole ka nii õudne, kui näiteks tandemhüpe kuna sa alustad maa pealt.

Kokkuvõte

Emale tehtud kink peaks tulema alati südamest, mis näitab sinu hoolivust ja armastust enda ema vastu. Kuid eks me kõik võime aeg-ajalt olla selle raske küsimuse ees, et mida kinkida emale. Sellepärast tõingi sulle selles blogis välja 20 kingiideed, mis loodetavasti teevad sinu otsustamise natukene lihtsamaks.

Ettevõtted | Muu


Related Posts