Erilised ööbimiskohad Eestis: 10 põnevat majutust - infoViking
Erilised-oobimiskohad-eestis

Erilised ööbimiskohad Eestis: 10 põnevat majutust

Ööbimine ei pea pelgalt olema lihtsalt magamine või klassikaline viie tärni hotell. See võib olla midagi enamat, midagi, mis annab mälestuse kogu eluks. Seiklus ja põnevus ei maksa palju.

Vastupidi sageli on sellised ööbimiskohad palju odavamad, kui klassikaline hotell. Ärata endast matkasell üles ning tutvu eriliste ööbimiskohtadega eestis.

1. Ohessaare Tuulik

Erilised oobimiskohad eestis 1

Üks meeldejääv ööbimiskoht on Saaremaal Sõrve Sääres. Ööbid tuuleveskis, mere ääres ja  täielikus vaikuses. Ainuke asi, mis sind segada võib on tuul ja merekohin. Suviti on huvilistele Ohessaare tuulik avatud ning kõik, kes soovivad saavad ööbima minna.

2. Veepealsed tünnikämpingud

Erilised oobimiskohad eestis 2

Oled kunagi ööbinud vee peal? Paekalda Puhkekeskusel on vinged tünnikämpingud, kus saad ööbida justkui lainete keskel. Kämpingud ise on vingelt üles ehitatud. Kui uksest sisse lähed, siis otse ees on üleni klaasist sein, mis on vaatega merele. 

2 täiskasvanut ja 1 laps mahuvad igati hästi tünni ära. Seega on see ideaalne võimalus teha perega lõbus, aga samas meeldejääv ööbimine. 

3. Saxby puhkemajad Vormsil 

Erilised oobimiskohad eestis 3

Vormsi on üks maagiline koht. Kui Vormsile satud, siis tead, et oled puhkusel. Ööbimis võimalusi on erinevaid ning üks parimaid on Saxby vaatetorni puhkemajad. Tõesti, siin saad nautida saunavõlusid ning kui satud ilusa ilmaga siia ööbima, siis päike loojub akende ette. 

Siin oled muust maailmast täielikult eraldatud. Lähim maja on 2 km kaugusel ja see ka linnulennult. 

4. Treehouse

Erilised oobimiskohad eestis 4

Otsid erilist ööbimiskohta Eestis? Ei pea kaugelt otsima! Kes ei oleks tahtnud, siis koos isaga ehitada endale puuonni ning seal ööbida. Osadel kindlasti see luksus oli võimalik, aga siiski paljudel pole olnud.

Treehouseestonia on loonud sellise võimaluse, kus saad hommikul ärgata puu otsas,  aga samas tunda samasid mugavusi nagu on hotellis. puumaju ja -saunasid on kokku 3. 

See on loodud just neile, kes soovivad kiirele elutempole korraks pidurit tõmmata ning olla keset loodust ning minna tagasi lapsepõlve.

5. Maidla resort

Erilised oobimiskohad eestis 5

Astu korraks kiirrongilt ning eraldu maailmast. Kolm loodusvillat ning üks mälestusterohke elamus. Maidla resort on Eestis ainulaadne koht, kus veeta enda ööd. Saad võtta lisaks erinevaid pakette ning tunda täielikku vabadust.

6. Kenshó Esivere

Erilised oobimiskohad eestis 6

Kõigest 50 meetrit mere kaldast asuv majake on täielikult privaatne ja igasugusest asutusest eemal. Kenshó on Tallinnast ainult pooleteise tunni kaugusel autoga. See on aeg, mis sa saad võtta iseendale ning puhata. 

Seda kohta iseloomustavad kolm märksõna vaikus, puhkus ja aeg iseendale.

7. Wagenküll

Erilised oobimiskohad eestis 7

Kui tahad kogeda täiesti midagi teistsugust ning tunda ennast nagu kuningas ja/või kuninganna, siis Wagenküll on see koht kuhu minna. Siit leiad endale tervik komplekti, mis sisaldab mugavust, hõrgutavaid toite ning täielikku kehahooldust. 

Hotell ise on 1930ndate stiilis, mis on täis luksust. Samast hoonest leiad endale ka SPA võlud ning luksusliku restorani. See on tõeline puhkus argielust.

8. ÖÖD hötels koos saunaga

Erilised oobimiskohad eestis 8

Ööd ei ole tuntud ainult Eestis vaid ka mujal maailmas. Ööd pakub nii rendi võimalusi enda vahvates majakestes, kui ka müüb ja toodab neid ka teistele inimestele, kes soovivad.

Eestis on kokku 20 erinevate majakest eri asukohtades. Seega saad vastavalt enda asukoha eelistusele, minna just sinna kuhu soovid.

9. Iglupark 

Erilised oobimiskohad eestis 9

Erilist ööbimiskohta ei pea Tallinna inimene üldse kaugelt otsima. Iglupark on annab võimaluse võtta nö minipuhkuse ning ennast korraks välja lülitada. Siin saad isegi tööpäeva  mööda saata ning häid mõtteid koguda.

Ühesõnaga saad ise valida, kas võtad iglumaja, iglusauna või iglukontori. Maksimaalselt mahub 2 inimest Iglupargi majja magama.

10. Puuonn Saaremaal

Erilised oobimiskohad eestis 10

Tahad Saaremaa metsade vahel olla, ööbida looduses ja täielikus privaatsuses. Puuonnis on võimalus täielikult ennast maailmast eraldada. Puudub elekter, aga samas on seal midagi palju rohkemat. 

Sinu kasutada on kaks ratast, küünlad, mõnus voodi, loodus ning diivan. Anna endale võimalus kogeda midagi erakordset.

Ettevõtted | Majutus


Related Posts