TOP 12 sünnipäeva ideed täiskasvanutele - infoViking
sünnipaeva ideed täiskasvanutele

TOP 12 sünnipäeva ideed täiskasvanutele

Mõelda välja sünnipäeva idee täiskasvanule võib esmapilgul olla paras väljakutse. Leidub mitmeid põnevaid ideid, mida ellu viia ja alltoodud näited on kindlasti vaid mõned põnevatest ideedest, kuidas ka täiskasvanuna sünnipäevi meeldejäävalt tähistada.  

1) Pokkeriõhtu

Miks mitte korraldada üks glamuurne pokkeriõhtu – kutsu kokku oma sõbrad ja tuttavad ning vii läbi üks meeldejääv, hasartne  ja peenutsev õhtupoolik. Pokkerit võib vabalt mängida ka ilma rahalise vääringuta või kasutada väikseid summasid. Määra külalistele riidekood, mis oleks viisakas ja peen või hoopis koduselt mugav. Õhtu võiks olla varustatud ka hõrkude suupistete ja jookidega. Hasarti täis õhtus võib õnn naeratada igaühele ja põnevust peaks jaguma kuhjaga.

2) SPA

Mulisev mullivann, kuumad saunad ja mõnusad massažid – veeta päev koos pere ja sõpradega mõnes luksuslikus SPA-s, võib olla just see sünnipäevaks planeeritav ettevõtmine, mida sa vajad. Lõõgastumine SPA võlusid nautides ja kvaliteetaeg lähedastega, võib aidata sinu tähtsalt päeval argielu muredest välja tulla ja värskemana edasi minna. Mõnule vees, naudi saunasid ning luba endale hõrgutavaid suupisteid ja jooke. Kindlasti võib teenusepakkujate kaudu leida häid sünnipäevapakkumisi ja just sulle sobivaid SPA pakette. 

3) Kanuumatk

sunnipaeva ideed taiskasvanutele kanuumatk

Kanuumatk võib olla just see mida sa vajad, et enda sünnipäev meeldejäävalt ja aktiivselt mööda saata. Panna ennast proovile uutes oludes ja tingimustes, võib olla värskendav kogemus. Miks mitte veeta värskes õhus koos sõprade ja perega üks tore päev. Põnevust võiksid lisada veel kanuu orienteerumine ja erinevad võistlused. Veelgi põnevust lisaks salapärane ööbimine koos telkimisega mõnel üksikul jõesaarel või merelaiul. Kanuumatk on ühtlasi põnev ja aktiivne kogemus, mis jääb pikaks ajaks meelde.  

4) Baar/klubi

Tähistada oma sünnipäeva mõnes baaris või ööklubis, võib algul tunduda liiga tavaline või tavapärane. Tegelikkuses võib sõpradega enda sünnipäeva tähistamine olla väga vabastav kogemus. Hea seltskonnaga tantsupõrandaid kulutada, aega veeta ja ööelu avastada, võib olla suurepärane sünnipäeva idee täiskavanutele ka siis, kui sa pole enam esimeses nooruses. Vanus on kõigest number ja vägev pidu lisab sünnipäevale kindlasti särtsu juurde!

5) Stiili või teemapidu

sunnipaeva ideed taiskasvanutele stiilipidu

Korralda enda juures või tuttavate pool üks äge stiilipidu. Teemaks võid võtta kasvõi enda sünniaastal moes olnud asjad/riided. Šnitti võid võtta ka mõnest retro muusikavideost või filmist. Kappidest või kolikambritest otsida üles vanu retro riideid võib olla põnev ettevõtmine, mis toovad esile vanu mälestusi.  Pidu võib olla ka mõnes tänapäevasemas stiilis või teemas ja puuduma ei pea ka erinevad mängud. Peaasi, et külalistel oleks peamurdmist, mida selga panna ja kuidas peoks valmistuda. Seda põnevam ja humoorikam pidu võib tulla. Kodu asemel võib valida peo asukohaks ka mõne huvitavama koha mis vastab mõne teatud stiili või teemaga. 

6) Muuseum

Kui sünnipäevaline huvitub kultuurist, siis miks veeta päev mõnes huvitavas muuseumis. Tänapäeval on isegi muuseumites erinevaid atraktsioone ja peamurdmisi, mis teevad külastuse atraktiivsemaks ja meeldejäävamaks. Kunstimuuseum sobib ideaalselt veelgi rahulikumaks sünnipäeva tähistamise viisiks. Pokaali veiniga kunsti nautides ja avarates saalides jalutada, võib olla väga lõõgastav viis sünnipäeva pidamiseks.

7) Reis/avastusretk

sunnipaeva ideed taiskasvanutele reis

Võibolla vajad sa oma sünnipäevaks hoopis suuremat sorti vaheldust? Siis võib olla parim viis oma sünnipäev mööda saata ja seda tähistada hoopis mõnes teises riigis! Keegi ei ole öelnud, et sünnipäev peab olema igav ja samade nägudega üritus mugavas koduses õhkkonnas. Võta kasvõi viimase hetke pilet ja lenda koos sõprade või perega kuhugi eksootilisse või sulle ammu huvi pakkunud sihtkohta. Sellised spontaansed hetked jäävad alatiseks meelde.

8) Aardejaht

Korralda oma sõpradele või lase neil korraldada oma maakodus või näiteks mõnes turismitalus põnev aardejaht. Kaardi järgi maastikul orienteerumine ja näiteks tiimidena tegutsemine, võib olla samuti vahva sünnipäeva idee täiskasvanutele. Aardejahi teema võib olla seotud sünnipäevalapsega, et ettevõtmine oleks teemakohasem. Idee võib tunduda esmapilgul lapsik, kuid õigesti organiseerides võib see olla ka täiskasvanud sünnipäevalistele väljakutseid pakkuv ja hasarti tekitav ettevõtmine.

9) Teater/kino

Valida endale sünnipäevaks mõni meeldiv etendus või film, kus saad ennast reaalsest maailmast välja lülitada. Hea filmi või teatrielamus võib jätta tihti kustumatu mulje pikaks ajaks. Haara teatis vaheajal puhvetist ka koogike või krõbista kinos märulit vaadates popcorni. Sünnipäeval koos sõpradega etenduse või filmi vaatamine ja pärast nähtu üle muljetamine on hea viis sünnipäeva tähistamiseks või soojendus suuremaks peoks. 

10) Koos kokkamine

Miks mitte mitte panna enda ja sõprade kulinaaria oskused proovile. Lisaks pakuvad mitmed restoranid ja kohvikud võimalusi sõpruskondadele ennast söögitegemises proovile panna. Sünnipäeva pidamine koos sõpradega võisteldes ja head toitu valmistades võib, kujuneda suurepäraseks elamuseks. Koos kokkamise võistluse võib korraldada ka kodustes tingimustes ja oma reeglite järgi. Muidugi ei pea tegu olema üldse võistlusega. Võib ka lihtsalt niisama koos sõprade ja perega sünnipäevaks hõrgutisi valmistada.

11) Jalutuskäik looduses ja piknik

sunnipaeva ideed taiskasvanutele piknik

Odav ja soodne viis sünnipäev meeldejäävalt mööda saata, on jalutuskäik koos piknikuga vabas õhus. Kutsu kaasa oma pere ja sõbrad ja võtke ette matk rabas, terviserajal, mere ääres või metsas. Võtke kaasa meeldivad suupisted, pange selga mugavad riided ja sukelduge värskesse õhku ning metsikusse loodusesse. Kaasa võib võtta ka discgolfi kettad, kui on soov päeva veidi mängulisust lisada. Aktiivne, aga samas rahustav ja meeli värskendav idee sünnipäevaks.

12) Üllatuspidu juubeliks

Parimal sõbral või hoopis pereliikmel on tulemas juubel? Korraldage talle suur üllatuspidu! Suur pidu koos paljude sõprade ja tuttavatega, keda juubilar pole ammu näinud, oleks kindlasti super sünnipäeva idee täiskasvanule. Peole kutsutud lemmikbänd või mõni muu meelelahutaja, muudaks peo veelgi ägedamaks. Hoidke peo korraldamist juubilari eest hästi saladuses ja mõelge välja hea plaan, kuidas ta peole meelitada nii. Kui juubilaril pole vähematki aimu, mis teda ees ootab, siis seda vägevam üllatus see on.

Kokkuvõte

Kui tahad täiskasvanule midagi sünnipäevaks teha, siis väga ekstreemseks ka ei pea enda ideedega minema. Muidugi sa võid seda teha, aga paljudele täiskasvanutele teeb juba see head meelt, kui sa lähed lihtsalt kohale kasvõi väike kink näpus. Lihtsuses peitub võlu!

Ettevõtted | Muu


Related Posts